I FAZA TURNIEJU
Grupa A
Wojciech Chlipała
Mateusz Małysiak
Dawid Kachel
Jakub Świerkosz
Wojciech Chlipała - Dawid Kachel 1:6 4:6
Dawid Kachel - Mateusz Małysiak 6:0 6:4
Wojciech Chlipała - Mateusz Małysiak 7:6(5) 4:6 4:10
Wojciech Chlipała - Kuba Świerkosz 6:1 6:0
Dawid Kachel - Kuba Świerkosz 6:2 6:1
1. Dawid Kachel - 9 punktów (awans)
2. Wojciech Chlipała - 4 punkt (awans)
3. Kuba Świerkosz - 3 punkty
4. Mateusz Małysiak - 2 punkty
Grupa B
Marcin Sanietrzyk
Kamil Ponikwia
Dominik Sala
Dominik Kachel
Dominik Kachel - Marcin Sanietrzyk 6:0 6:2
Marcin Sanietrzyk - Kamil Ponikwia 1:6 2:6
Kamil Ponikwia - Dominik Kachel 3:6 2:6
Dominik Sala - Marcin Sanietrzyk 6:2 6:2
Dominik Sala - Kamil Ponikwia 7:6(3) 6:3
Dominik Sala - Dominik Kachel 2:6 6:4 4:10
1. Dominik Kachel - 8 punktów (awans)
2. Dominik Sala - 7 punktów (awans)
3. Kamil Ponikwia - 3 punkty
4. Marcin Sanietrzyk - 0 punktów
Grupa C
Kamil Kachel
Patryk Lasik
Mateusz Kachel
Ryszard Małysiak
Mateusz Kachel - Kamil Kachel 6:1 6:3
Kamil Kachel - Ryszard Małysiak 4:6 1:6
Kamil Kachel - Patryk Lasik 3:6 6:7(6)
Mateusz Kachel - Patryk Lasik 6:1 6:0
Ryszard Małysiak - Patryk Lasik 6:0 6:3
Mateusz Kachel - Ryszard Małysiak 6:3 6:1
1. Mateusz Kachel - 9 punktów (awans)
2. Ryszard Małysiak - 6 punktów (awans)
3. Patryk Lasik - 3 punkty
4. Kamil Kachel - 0 punktów
Grupa D
Piotr Grajny (rezygnacja z udziału)
Michał Kubieniec
Stanisław Wnętrzak
Michał Pająk (rezygnacja z udziału)
Krzysztof Sanietrzyk
Michał Pająk - Krzysztof Sanietrzyk 3:6 2:6 (nieuwzględniony)
Krzysztof Sanietrzyk - Michał Kubieniec 6:1 6:4
Stanisław Wnętrzak - Krzysztof Sanietrzyk 6:1 6:1
Stanisław Wnętrzak - Michał Kubieniec 6:4 6:2
Stanisław Wnętrzak - Piotr Grajny 6:0 6:1 (nieuwzględniony)
1. Stanisław Wnętrzak - 6 punktów (awans)
2. Krzysztof Sanietrzyk - 3 punkty (awans)
3. Michał Kubieniec - 0 punktów
Grupa E
Paweł Urbanek
Daniel Kachel
Filip Kossowski
Jakub Kubieniec
Daniel Kachel - Paweł Urbanek 6:1 6:1
Paweł Urbanek - Filip Kossowski 0:6 1:6
Daniel Kachel - Filip Kossowski 6:4 6:4
Daniel Kachel - Jakub Kubieniec 6:3 6:4
Filip Kossowski - Jakub Kubieniec 6:0 6:3
1. Daniel Kachel - 9 punktów (awans)
2. Filip Kossowski - 6 punktów (awans)
3. Jakub Kubieniec - 0 punktów
4. Paweł Urbanek - 0 punktów
Do rozegrania pozostał mecz P. Urbanek - J. Kubieniec.
Grupa F
Michał Chorąży
Piotr Kroczek
Jan Kachel
Łukasz Nowak
Jan Kachel - Łukasz Nowak 6:2 6:4
Michał Chorąży - Łukasz Nowak 4:6 2:6
Jan Kachel - Michał Chorąży 6:2 6:3
Jan Kachel - Piotr Kroczek 2:6 1:6
Łukasz Nowak - Piotr Kroczek 4:6 1:6
Piotr Kroczek - Michał Chorąży 6:2 6:2
1. Piotr Kroczek - 9 punktów (awans)
2. Jan Kachel - 6 punktów (awans)
3. Łukasz Nowak - 3 punkty
4. Michał Chorąży - 0 punktów
II FAZA TURNIEJU
GRUPA A
Mateusz Kachel, Dominik Kachel, Jan Kachel
Mateusz Kachel - Dominik Kachel 6:0 6:4
Dominik Kachel - Jan Kachel 4:6 6:7(3)
Mateusz Kachel - Jan Kachel 7:5 6:4
1. Mateusz Kachel - 2 zwycięstwa - awans do 1/2 finału
2. Jan Kachel - 1 zwycięstwo
3. Dominik Kachel - 0 zwycięstw
GRUPA B
Stanisław Wnętrzak, Daniel Kachel, Wojciech Chlipała
Daniel Kachel - Wojciech Chlipała 6:1 6:1
Daniel Kachel - Stanisław Wnętrzak 6:4 6:4
Stanisław Wnętrzak - Wojciech Chlipała (nie odbył się)
1. Daniel Kachel - 2 zwycięstwa - awans do 1/2 finału
2./3. Stanisław Wnętrzak, Wojciech Chlipała - 0 zwycięstw
GRUPA C
Dawid Kachel, Filip Kossowski, Ryszard Małysiak
Filip Kossowski - Dawid Kachel 6:2 7:5
Filip Kossowski - Ryszard Małysiak 7:6(1) 6:7(5) 6:3
Dawid Kachel - Ryszard Małysiak (nie odbył się)
1. Filip Kossowski - 2 zwycięstwa - awans do 1/2 finału
2./3. Ryszard Małysiak, Dawid Kachel - 0 zwycięstw
GRUPA D
Piotr Kroczek, Krzysztof Sanietrzyk, Dominik Sala
Piotr Kroczek - Krzysztof Sanietrzyk 6:3 6:1
Dominik Sala - Krzysztof Sanietrzyk 6:1 3:6 0:6
Piotr Kroczek - Dominik Sala 6:4 6:2
1. Piotr Kroczek - 2 zwycięstwa - awans do 1/2 finału
2. Krzysztof Sanietrzyk - 1 zwycięstwo
3. Dominik Sala - 0 zwycięstw
1/2 FINAŁU
Mateusz Kachel - Piotr Kroczek
Filip Kossowski - Daniel Kachel
Zakończyła się przygoda Seniorów w Pucharze Polski na czwartej rundzie. Nasi okazali się gorsi od najwyżej obecnie sklasyfikowanej drużyny z Podokręgu Wadowice czyli Orła Ryczów. Goście na co dzień występują w czwartej lidze, a trenerem jest Grzegorz Pater wieloletni zawodnik Wisły Kraków. Nie udało się sportowo, ale udało się charytatywnie. W czasie meczu zbierano pieniądze na pogorzelców i udało się zgromadzić ponad 3000 złotych!
BRAMKARZE- środa 18.30
ŻAKI (rocznik 2010 i młodsi)- wtorek 15.00, czwartek 15.00, sobota 9.00
ORLICY (rocznik 2008-2009)- wtorek 16.30, czwartek 16.30, sobota 10.30
MŁODZICY (rocznik 2006-2007)- wtorek 15.15, czwartek 15.15
TRAMPKARZE (rocznik 2004-2005)- wtorek 16.30, czwartek 16.30
JUNIORZY MŁODSI (rocznik 2002-2003)- wtorek 18.00, czwartek 18.00
SENIORZY (rocznik 2001 i starsi)- wtorek 19.00, piątek 19.00
ROZGRYWKI FAZY GRUPOWEJ TURNIEJU TENISA ZIEMNEGO DEBLA MĘŻCZYZN i PAR MIESZANYCH
TURNIEJ DEBLOWY MĘŻCZYZN
GRUPA A
(A) Michał Kubieniec/Jakub Kubieniec - K. Sanietrzyk/W. Chlipała 6:3 6:2
(A) Kuba Świerkosz/Paweł Urbanek - Daniel Kachel/Marcin Chorąży 3:6 1:6
(A) K. Sanietrzyk/W. Chlipała - K. Świerkosz/P. Urbanek 6:4 6:0
(A) Daniel Kachel/Marcin Chorąży - K. Sanietrzyk/W. Chlipała 6:1 6:1
(A) Michał Kubieniec/Jakub Kubieniec - K. Świerkosz/P. Urbanek 6:1 6:2
(A) Michał Kubieniec/Jakub Kubieniec - Daniel Kachel/Marcin Chorąży 4:6 1:6
1. Daniel Kachel/Marcin Chorąży 9 punktów (awans do 1/2 finału)
2. Michał Kubieniec/Jakub Kubieniec 6 punktów (baraże)
3. Krzysztof Sanietrzyk/Wojciech Chlipała 3 punkty
4. Kuba Świerkosz/Paweł Urbanek 0 punktów
GRUPA B
(B) Ryszard Małysiak/Piotr Kroczek - Marcin Sanietrzyk/A. Drobnica 6:0 6:1
(B) Ryszard Małysiak/Piotr Kroczek - Dominik Kachel/K. Ponikwia 5:7 6:1 6:2
(B) Ryszard Małysiak/Piotr Kroczek - M. Kachel/T. Kachel 3:6 6:2 2:6
(B) M. Kachel/T. Kachel - A. Drobnica/M. Sanietrzyk 6:0 6:1
(B) Dominik Kachel/K. Ponikwia - A. Drobnica/M. Sanietrzyk 6:1 6:1
(B) M. Kachel/T. Kachel - Dominik Kachel/K. Ponikwia 7:5 6:4
1. Mateusz Kachel/Tomasz Kachel 8 punktów (awans do 1/2 finału)
2. Ryszard Małysiak/Piotr Kroczek 6 punktów (baraże)
3. Dominik Kachel/Kamil Ponikwia 4 punkty
4. Adrian Drobnica/Marcin Sanietrzyk 0 punktów
GRUPA C
(C) Szymon Chorąży/Krystian Kubieniec - Piotr Grajny/Jan Kachel 6:4 4:6 2:6
(C) Piotr Kachel/Maciej Bąk - Piotr Grajny/Jan Kachel 7:5 2:6 3:6
(C) Piotr Kachel/Maciej Bąk - Krystian Kubieniec/Sz. Chorąży 1:6 1:6
1. Piotr Grajny/Jan Kachel 4 punkty (awans do 1/2 finału)
2. Szymon Chorąży/Krystian Kubieniec 4 punkty (baraże)
3. Piotr Kachel/Maciej Bąk 1 punkt
FAZA BARAŻOWA
Michał Kubieniec/Jakub Kubieniec
Ryszard Małysiak/Piotr Kroczek
Szymon Chorąży/Krystian Kubieniec
R. Małysiak/P. Kroczek - S. Chorąży/K. Kubieniec 6:4 7:5
M. Kubieniec/J. Kubieniec oddali swoje mecze walkowerem
1/2 FINAŁU
Daniel Kachel/Marcin Chorąży - Mateusz Kachel/Tomasz Kachel 5:7 4:6
Piotr Grajny/Jan Kachel - Ryszard Małysiak/Piotr Kroczek 0:6 4:6
Mecz o 3. miejsce
Daniel Kachel/Marcin Chorąży - Piotr Grajny/Jan Kachel
FINAŁ
Mateusz Kachel/Tomasz Kachel - Ryszard Małysiak/Piotr Kroczek 1:6 6:2 6:2
TURNIEJ DEBLI MIESZANYCH
(miksty) K. Gąska/M. Małysiak - A. Głuszek/Mar. Chorąży 6:3 6:3
(miksty) A. Ducha/Piotr Grajny - K. Gąska/M. Małysiak 3:6 2:6
(miksty) A. Ducha/Piotr Grajny - A. Głuszek/Mar. Chorąży 6:0 6:0 (vo)
1. Katarzyna Gąska/Mateusz Małysiak 6 punktów
2. Anna Ducha/Piotr Grajny 3 punkty
3. Agnieszka Głuszek/Marcin Chorąży 0 punktów
W piątek, 14 września 2018r. o godz. 19:00 w siedzibie Klubu LKS Lachy w Lachowicach odbyło się losowanie turnieju tenisowego debla mężczyzn. Wyniki w załączeniu.
Rozpoczynamy drugą, wrześniową część VIII Turnieju Tenisa Ziemnego o Puchar Wójta Gminy Stryszawa. We wrześniu rozgrywamy turniej debla mężczyzn, turniej par mieszanych i turniej kobiet. Zapraszamy do udziału.
B-klasa » Wadowice I | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
dzisiaj: 1019, wczoraj: 692
ogółem: 4 339 920
statystyki szczegółowe