Żaki czwarte w turnieju halowym w Kalwarii Zebrzydowskiej

• autor: coach_mc, 2018-01-08 18:28

Czwarte miejsce zajęła drużyna Żaków w turnieju halowym w Kalwarii Zebrzydowskiej będącym zarazem eliminacją Halowych Mistrzostw Podokręgu Wadowice. Podopieczni Łukasza Nowaka odnieśli dwa zwycięstwa (Strzelec II i Stanisławianka) oraz ponieśli trzy porażki (Strzelec I, Karol, Pobiedr).

WESOŁOYCH ŚWIĄT I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU !

• autor: coach_mc, 2017-12-19 11:15

Administratorzy oficjalnej strony klubowej, Zarząd Klubu oraz Prezes LKS Lachy Lachowice-Hucisko składają najserdeczniejsze życzenia bożonarodzeniowe oraz noworoczne dla wszystkich zawodników, rodziców, sympatyków Naszego Klubu Sportowego. Do siego roku !

PIĄTE MIEJSCE TRAMPKARZY W FINAŁOWYM TURNIEJU

• autor: coach_mc, 2017-12-18 19:26

Dzisiaj w Świnnej Porębie odbyły się zawody finałowe Halowych Mistrzostw Podokregu Wadowice Trampkarzy. Nie zabrakło drużyny LKS Lachy która zajęła piąte miejsce. Zwyciężyła ekipa Karola Wadowice przed Beskidem Andrychów. Nasz Klub reprezentowali: M. Sroka M. Spyrka R. Świerkosz Sz. Skubel J. Kwaśny K. Sanietrzyk M. Gołuch M. Lasik S. Kachel.

PIĄTE MIEJSCE JUNIORÓW MŁODSZYCH W FINALE

• autor: coach_mc, 2017-12-18 19:25

Pechowo zakończył się finałowy turniej Halowych Mistrzostw Podokregu Wadowice Juniorów Młodszych który odbył się dzisiaj w Kalwarii Zebrzydowskiej. Nasi zanotowali kilka pechowych porażek po 0:1 i ostatecznie zakończyli zmagania na piątym miejscu. Ale i tak należą się brawa dla całego zespołu.

DOMINIK LASIK ZADEBIUTOWAŁ W EKSTRAKLASIE !!!

• autor: coach_mc, 2017-11-27 21:04

STAŁO SIĘ! WYCHOWANEK NASZEGO KLUBU DOMINIK LASIK ZADEBIUTOWAŁ W EKSTRAKLASIE! W PIĄTEK 24 LISTOPADA 2017 ROKU, W 93 MINUCIE WSZEDŁ NA BOISKO, W MECZU W ZABRZU GDZIE GÓRNIK PODEJMOWAŁ JAGIELLONIĘ BIAŁYSTOK! ZASTĄPIŁ NA PLACU GRY NAJLEPSZEGO STRZELCA EKSTRAKLASY IGORA ANGULO! JEST TO HISTORYCZNY MOMENT DLA KLUBU, KIBICÓW, TRENERÓW I CAŁEJ SPOŁECZNOŚCI!

Lachy Lachowice-HuciskoChełm Stryszów (b)
Lachy Lachowice-Hucisko 2:1 Chełm Stryszów (b)
2017-11-26, 12:30:00
Gole: M. Stachnik, M. Małysiak/ boisko w Stryszawie