Lachy Lachowice-Hucisko - strona oficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Wydarzenia

IX Turniej Tenisowy o Puchar Wójta Gminy Stryszawa

  • autor: choracy69, 2019-07-27 10:39

I FAZA TURNIEJU

Grupa A

Wojciech Chlipała

Mateusz Małysiak

Dawid Kachel

Jakub Świerkosz

Wojciech Chlipała - Dawid Kachel 1:6 4:6 

Dawid Kachel - Mateusz Małysiak 6:0 6:4

Wojciech Chlipała - Mateusz Małysiak 7:6(5) 4:6 4:10

Wojciech Chlipała - Kuba Świerkosz 6:1 6:0

Dawid Kachel - Kuba Świerkosz 6:2 6:1

1. Dawid Kachel - 9 punktów (awans)

2. Wojciech Chlipała - 4 punkt (awans)

3. Kuba Świerkosz - 3 punkty

4. Mateusz Małysiak - 2 punkty

Grupa B

Marcin Sanietrzyk

Kamil Ponikwia

Dominik Sala

Dominik Kachel

Dominik Kachel - Marcin Sanietrzyk 6:0 6:2

Marcin Sanietrzyk - Kamil Ponikwia 1:6 2:6

Kamil Ponikwia - Dominik Kachel 3:6 2:6

Dominik Sala - Marcin Sanietrzyk 6:2 6:2

Dominik Sala - Kamil Ponikwia 7:6(3) 6:3

Dominik Sala - Dominik Kachel 2:6 6:4 4:10

1. Dominik Kachel - 8 punktów (awans)

2. Dominik Sala - 7 punktów (awans)

3. Kamil Ponikwia - 3 punkty

4. Marcin Sanietrzyk - 0 punktów

Grupa C

Kamil Kachel

Patryk Lasik

Mateusz Kachel

Ryszard Małysiak

Mateusz Kachel - Kamil Kachel 6:1 6:3

Kamil Kachel - Ryszard Małysiak 4:6 1:6

Kamil Kachel - Patryk Lasik 3:6 6:7(6)

Mateusz Kachel  - Patryk Lasik 6:1 6:0

Ryszard Małysiak - Patryk Lasik 6:0 6:3

Mateusz Kachel - Ryszard Małysiak 6:3 6:1

1. Mateusz Kachel - 9 punktów (awans)

2. Ryszard Małysiak - 6 punktów (awans)

3. Patryk Lasik - 3 punkty

4. Kamil Kachel - 0 punktów

Grupa D

Piotr Grajny (rezygnacja z udziału)

Michał Kubieniec

Stanisław Wnętrzak

Michał Pająk (rezygnacja z udziału)

Krzysztof Sanietrzyk

Michał Pająk - Krzysztof Sanietrzyk 3:6 2:6 (nieuwzględniony)

Krzysztof Sanietrzyk - Michał Kubieniec 6:1 6:4

Stanisław Wnętrzak - Krzysztof Sanietrzyk 6:1 6:1

Stanisław Wnętrzak - Michał Kubieniec 6:4 6:2

Stanisław Wnętrzak - Piotr Grajny 6:0 6:1 (nieuwzględniony)

1. Stanisław Wnętrzak - 6 punktów (awans)

2. Krzysztof Sanietrzyk - 3 punkty (awans)

3. Michał Kubieniec - 0 punktów

Grupa E

Paweł Urbanek

Daniel Kachel

Filip Kossowski

Jakub Kubieniec

Daniel Kachel - Paweł Urbanek 6:1 6:1

Paweł Urbanek - Filip Kossowski 0:6 1:6

Daniel Kachel - Filip Kossowski 6:4 6:4

Daniel Kachel - Jakub Kubieniec 6:3 6:4

Filip Kossowski - Jakub Kubieniec 6:0 6:3

1. Daniel Kachel - 9 punktów (awans)

2. Filip Kossowski - 6 punktów (awans)

3. Jakub Kubieniec - 0 punktów

4. Paweł Urbanek - 0 punktów

Do rozegrania pozostał mecz P. Urbanek - J. Kubieniec.

Grupa F

Michał Chorąży

Piotr Kroczek

Jan Kachel

Łukasz Nowak

Jan Kachel - Łukasz Nowak 6:2 6:4

Michał Chorąży - Łukasz Nowak 4:6 2:6

Jan Kachel - Michał Chorąży 6:2 6:3

Jan Kachel - Piotr Kroczek 2:6 1:6

Łukasz Nowak - Piotr Kroczek 4:6 1:6

Piotr Kroczek - Michał Chorąży 6:2 6:2

1. Piotr Kroczek - 9 punktów (awans)

2. Jan Kachel - 6 punktów (awans)

3. Łukasz Nowak - 3 punkty

4. Michał Chorąży - 0 punktów

II FAZA TURNIEJU

GRUPA A

Mateusz Kachel, Dominik Kachel, Jan Kachel

Mateusz Kachel - Dominik Kachel 6:0 6:4

Dominik Kachel - Jan Kachel 4:6 6:7(3)

Mateusz Kachel - Jan Kachel 7:5 6:4

1. Mateusz Kachel - 2 zwycięstwa - awans do 1/2 finału

2. Jan Kachel - 1 zwycięstwo

3. Dominik Kachel - 0 zwycięstw

GRUPA B

Stanisław Wnętrzak, Daniel Kachel, Wojciech Chlipała

Daniel Kachel - Wojciech Chlipała 6:1 6:1 

Daniel Kachel - Stanisław Wnętrzak 6:4 6:4

Stanisław Wnętrzak - Wojciech Chlipała (nie odbył się)

1. Daniel Kachel - 2 zwycięstwa - awans do 1/2 finału

2./3. Stanisław Wnętrzak, Wojciech Chlipała - 0 zwycięstw

GRUPA C

Dawid Kachel, Filip Kossowski, Ryszard Małysiak

Filip Kossowski - Dawid Kachel 6:2 7:5

Filip Kossowski - Ryszard Małysiak 7:6(1) 6:7(5) 6:3

Dawid Kachel - Ryszard Małysiak (nie odbył się)

1. Filip Kossowski - 2 zwycięstwa - awans do 1/2 finału

2./3. Ryszard Małysiak, Dawid Kachel - 0 zwycięstw

GRUPA D

Piotr Kroczek, Krzysztof Sanietrzyk, Dominik Sala

Piotr Kroczek - Krzysztof Sanietrzyk 6:3 6:1

Dominik Sala - Krzysztof Sanietrzyk 6:1 3:6 0:6

Piotr Kroczek - Dominik Sala 6:4 6:2

1. Piotr Kroczek - 2 zwycięstwa - awans do 1/2 finału

2. Krzysztof Sanietrzyk - 1 zwycięstwo

3. Dominik Sala - 0 zwycięstw

1/2 FINAŁU

Mateusz Kachel - Piotr Kroczek

Filip Kossowski - Daniel Kachel

 


Aktualności

Lachy odpadają z Pucharu Polski ale pomagają charytatywnie!

  • autor: coach_mc, 2018-09-23 12:38

Zakończyła się przygoda Seniorów w Pucharze Polski na czwartej rundzie. Nasi okazali się gorsi od najwyżej obecnie sklasyfikowanej drużyny z Podokręgu Wadowice czyli Orła Ryczów. Goście na co dzień występują w czwartej lidze, a trenerem jest Grzegorz Pater wieloletni zawodnik Wisły Kraków. Nie udało się sportowo, ale udało się charytatywnie. W czasie meczu zbierano pieniądze na pogorzelców i udało się zgromadzić ponad 3000 złotych!


Rozkład zajęć treningowych na wrzesień i październik 2018

  • autor: coach_mc, 2018-09-23 10:44

BRAMKARZE- środa 18.30

ŻAKI (rocznik 2010 i młodsi)- wtorek 15.00, czwartek 15.00, sobota 9.00

ORLICY (rocznik 2008-2009)- wtorek 16.30, czwartek 16.30, sobota 10.30

MŁODZICY (rocznik 2006-2007)- wtorek 15.15, czwartek 15.15

TRAMPKARZE (rocznik 2004-2005)- wtorek 16.30, czwartek 16.30

JUNIORZY MŁODSI (rocznik 2002-2003)- wtorek 18.00, czwartek 18.00

SENIORZY (rocznik 2001 i starsi)- wtorek 19.00, piątek 19.00


VIII Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Wójta Gminy Stryszawa

  • autor: choracy69, 2018-09-15 12:28

ROZGRYWKI FAZY GRUPOWEJ TURNIEJU TENISA ZIEMNEGO DEBLA MĘŻCZYZN i PAR MIESZANYCH

TURNIEJ DEBLOWY MĘŻCZYZN

GRUPA A

(A) Michał Kubieniec/Jakub Kubieniec - K. Sanietrzyk/W. Chlipała   6:3   6:2

(A) Kuba Świerkosz/Paweł Urbanek - Daniel Kachel/Marcin Chorąży   3:6   1:6

(A) K. Sanietrzyk/W. Chlipała - K. Świerkosz/P. Urbanek   6:4   6:0

(A) Daniel Kachel/Marcin Chorąży - K. Sanietrzyk/W. Chlipała   6:1   6:1

(A) Michał Kubieniec/Jakub Kubieniec - K. Świerkosz/P. Urbanek   6:1   6:2

(A) Michał Kubieniec/Jakub Kubieniec - Daniel Kachel/Marcin Chorąży   4:6   1:6

1. Daniel Kachel/Marcin Chorąży   9 punktów (awans do 1/2 finału)

2. Michał Kubieniec/Jakub Kubieniec   6 punktów (baraże)

3. Krzysztof Sanietrzyk/Wojciech Chlipała    3 punkty

4. Kuba Świerkosz/Paweł Urbanek   0 punktów

GRUPA B

(B) Ryszard Małysiak/Piotr Kroczek - Marcin Sanietrzyk/A. Drobnica   6:0   6:1

(B) Ryszard Małysiak/Piotr Kroczek - Dominik Kachel/K. Ponikwia   5:7   6:1   6:2

(B) Ryszard Małysiak/Piotr Kroczek - M. Kachel/T. Kachel   3:6   6:2   2:6

(B) M. Kachel/T. Kachel - A. Drobnica/M. Sanietrzyk   6:0   6:1

(B) Dominik Kachel/K. Ponikwia - A. Drobnica/M. Sanietrzyk   6:1   6:1

(B) M. Kachel/T. Kachel - Dominik Kachel/K. Ponikwia   7:5   6:4

1. Mateusz Kachel/Tomasz Kachel   8 punktów (awans do 1/2 finału)

2. Ryszard Małysiak/Piotr Kroczek   6 punktów (baraże)

3. Dominik Kachel/Kamil Ponikwia   4 punkty

4. Adrian Drobnica/Marcin Sanietrzyk   0 punktów

GRUPA C

(C) Szymon Chorąży/Krystian Kubieniec - Piotr Grajny/Jan Kachel   6:4   4:6   2:6

(C) Piotr Kachel/Maciej Bąk - Piotr Grajny/Jan Kachel   7:5   2:6   3:6

(C) Piotr Kachel/Maciej Bąk - Krystian Kubieniec/Sz. Chorąży   1:6   1:6

1. Piotr Grajny/Jan Kachel   4 punkty (awans do 1/2 finału)

2. Szymon Chorąży/Krystian Kubieniec    4 punkty (baraże)

3. Piotr Kachel/Maciej Bąk   1 punkt

FAZA BARAŻOWA

Michał Kubieniec/Jakub Kubieniec

Ryszard Małysiak/Piotr Kroczek

Szymon Chorąży/Krystian Kubieniec

R. Małysiak/P. Kroczek - S. Chorąży/K. Kubieniec   6:4   7:5

M. Kubieniec/J. Kubieniec   oddali swoje mecze walkowerem

1/2 FINAŁU

Daniel Kachel/Marcin Chorąży - Mateusz Kachel/Tomasz Kachel   5:7   4:6

Piotr Grajny/Jan Kachel - Ryszard Małysiak/Piotr Kroczek   0:6   4:6

Mecz o 3. miejsce

Daniel Kachel/Marcin Chorąży - Piotr Grajny/Jan Kachel

FINAŁ

Mateusz Kachel/Tomasz Kachel - Ryszard Małysiak/Piotr Kroczek   1:6   6:2   6:2

TURNIEJ DEBLI MIESZANYCH

(miksty) K. Gąska/M. Małysiak - A. Głuszek/Mar. Chorąży   6:3   6:3

(miksty) A. Ducha/Piotr Grajny - K. Gąska/M. Małysiak    3:6   2:6

(miksty) A. Ducha/Piotr Grajny - A. Głuszek/Mar. Chorąży    6:0   6:0  (vo)

1. Katarzyna Gąska/Mateusz Małysiak   6 punktów

2. Anna Ducha/Piotr Grajny   3 punkty

3. Agnieszka Głuszek/Marcin Chorąży   0 punktów


Losowanie turnieju tenisowego debla mężczyzn

  • autor: choracy69, 2018-09-14 14:51

W piątek, 14 września 2018r. o godz. 19:00 w siedzibie Klubu LKS Lachy w Lachowicach odbyło się losowanie turnieju tenisowego debla mężczyzn. Wyniki w załączeniu.


VIII TURNIEJ TENISA ZIEMNEGO - turnieje wrześniowe 2018

  • autor: choracy69, 2018-09-12 10:04

Rozpoczynamy drugą, wrześniową część VIII Turnieju Tenisa Ziemnego o Puchar Wójta Gminy Stryszawa. We wrześniu rozgrywamy turniej debla mężczyzn, turniej par mieszanych i turniej kobiet. Zapraszamy do udziału.


Archiwum aktualności


Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

Lachy Lachowice-HuciskoStrzelec Budzów (s)
Lachy Lachowice-Hucisko 1:2 Strzelec Budzów (s)
2018-09-16, 17:00:00
     

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 16 gości

dzisiaj: 835, wczoraj: 969
ogółem: 3 227 574

statystyki szczegółowe