Lachy Lachowice-Hucisko - strona oficjalna

Strona klubowa

Logowanie

VI Turniej Tenisowy (2016)

Od lipca do września 2016 roku rozegrano VI Edycję Turnieju Tenisa Ziemnego o Puchar Wójta Gminy Stryszawa.  W sezonie 2016 rozegrano dwuetapowe turnieje indywidualne kobiet i mężczyzn. Pierwszym etapem były niezależne turnieje indywidualne: (1) Turnieje Indywidualne Kobiet i Mężczyzn Lachowice 2016, które zostały rozegrane na korcie asfaltowym LKS „Lachy” Lachowice-Hucisko w Lachowicach w dniach 15.07.2016r.-03.08.2016r. (20 dni); (2) Turnieje Indywidualne Kobiet i Mężczyzn Stryszawa 2016, który zostały rozegrane na korcie tartanowym Centrum Sportu i Rekreacji w Stryszawie w dniach 5.08.2016r.-17.08.2016r. (13 dni). W drugiem etapie czterech najlepszych zawodników i trzy najlepsze zawodniczki obu turniejów rozegrali Turnieje Finałowe Mężczyzn i Kobiet, które odbyły się na korcie asfaltowym LKS „Lachy” Lachowice-Hucisko w Lachowicach w dniach 23.08.2016r.-26.08.2016r. (4 dni). Ponadto w sezonie 2016 rozegrano Turniej Deblowy Mężczyzn oraz Turniej Par Mieszanych, które rozegrano na korcie asfaltowym LKS „Lachy” Lachowice-Hucisko w Lachowicach w dniach 18.08.2016r.-16.09.2016r. (30 dni).

Podsumowując VI Edycję turnieju najpierw przedstawiamy medalistów tegorocznej imprezy:

a) w Turnieju Indywidualnym Mężczyzn Lachowice 2016

liczba uczestników: 34

1. Mateusz Kachel

2. Jan Kachel

3. Szymon Chorąży

Nagroda specjalna dla najlepiej atakującego: Dominik Kachel

b) Turnieju Indywidualnym Mężczyzn Stryszawa 2016

liczba uczestników: 35

1. Szymon Chorąży

2. Mateusz Kachel

3. Tomasz Kachel

Nagroda specjalna dla najlepiej atakującego: Tomasz Kachel

c) Turnieju Finałowym Mężczyzn

liczba uczestników: 4

1. Mateusz Kachel

2. Szymon Chorąży

3.  Jan Kachel

d)Turnieju Indywidualnym Kobiet Lachowice 2016

liczba uczestników: 5

1. Katarzyna Gąska

2. Dominika Kwaśny

3. Agnieszka Głuszek

e) Turnieju Indywidualnym Kobiet Stryszawa 2016

liczba uczestników: 3

1. Katarzyna Gąska

2. Agnieszka Głuszek

3. Magdalena Chorąży

f) Turnieju Finałowym Kobiet

liczba uczestników: 3

1. Katarzyna Gąska

2. Agnieszka Głuszek

3.  Dominika Kwaśny

g) w Turnieju Deblowym Mężczyzn Lachowice 2016

liczba uczestników: 20

1. Krystian Kubieniec/Szymon Chorąży

2. Tomasz Kachel/Mateusz Kachel

3. Daniel Kachel/Dawid Kachel

h) w Turnieju Par Mieszanych Lachowice 2016

liczba uczestników: 10

1. Elżbieta Starzak/Mateusz Kachel

2. Katarzyna Gąska/Łukasz Gąska

3. Magdalena Chorąży/Szymon Chorąży

 

Turniej Indywidualny Mężczyzn w Lachowicach

Rozgrywki grupowe

Grupa A

Mateusz Kachel (1), Piotr Kachel, Dawid Wiktorowicz, Dominik Sala

Mateusz Kachel (1) - Piotr Kachel   7:6(4)   6:4   [1h 23']

Dawid Wiktorowicz - Dominik Sala   0:6   0:6   [walkower]

Mateusz Kachel (1) - Dawid Wiktorowicz   6:0   6:0   [walkower]

Piotr Kachel - Dominik Sala   6:7(3)   6:3   8:10   [1h 13']

Mateusz Kachel (1) - Dominik Sala   7:5   6:1   [1h 12']

Piotr Kachel - Dawid Wiktorowicz   6:0   6:0   [walkower]

1. Mateusz Kachel (1)   9 punktów (3+3+3)

2. Dominik Sala   5 punktów (3+2+0)

3. Piotr Kachel   4 punkty (0+1+3)

4. Dawid Wiktorowicz   0 punktów (0+0+0)

Grupa B

Szymon Chorąży(2), Sebastian Pyrzyk, Jakub Kubieniec, Mateusz Kąkol

Szymon Chorąży (2) - Sebastian Pyrzyk   6:4   6:4   [1h 10']

Jakub Kubieniec - Mateusz Kąkol   6:1   6:3   [43']

Szymon Chorąży (2) - Jakub Kubieniec   6:0   6:2   [56']

Sebastian Pyrzyk - Mateusz Kąkol   6:7(5)   4:6   [1h 15']

Szymon Chorąży (2) - Mateusz Kąkol   6:1   1:0   (niedokończony)   [30']

Sebastian Pyrzyk - Jakub Kubieniec   1:6   4:6   [52']

1. Szymon Chorąży (2)    7 punktów (3+3+1)

2. Jakub Kubieniec   6 punktów (3+0+3)

3. Mateusz Kąkol   3 punkty (0+3+0)

4. Sebastian Pyrzyk   0 punktów (0+0+0)

Grupa C

Przemysław Grajny (3) - Wojciech Chlipała   7:5   6:0   [1h]

Michał Pająk - Ryszard Małysiak   4:6   3:6   [58']

Przemysław Grajny (3) - Michał Pająk   6:0   6:3   [44']

Wojciech Chlipała - Ryszard Małysiak   3:6   6:7(5)   [1h 7']

Przemysław Grajny (3) - Ryszard Małysiak   6:2   6:0   [42']

Wojciech Chlipała - Michał Pająk   4:6   6:3   5:10   [1h 15']

1. Przemysław Grajny (3)   9 punktów (3+3+3)

2. Ryszard Małysiak   6 punktów (3+3+0)

3. Michał Pająk   2 punkty (0+0+2)

4. Wojciech Chlipała   1 punkt (0+0+1)

Grupa D

Michał Kubieniec (4), Maciej Bąk, Przemysław Frydel, Krystian Kubieniec, Mateusz Małysiak

Michał Kubieniec (4) - Maciej Bąk   6:0   6:1  [33']

Przemysław Frydel - Krystian Kubieniec   1:6   0:6   [31']

Mateusz Małysiak - pauzuje

Przemysław Frydel - Mateusz Małysiak   0:6   0:6   [27']

Maciej Bąk - Krystian Kubieniec   6:3   6:7(2)   2:10   [1h 25']

Michał Kubieniec (4) - pauzuje

Michał Kubieniec (4) - Przemysław Frydel   nierozegrany

Krystian Kubieniec - Mateusz Małysiak   6:1   4:6   10:2   [1h 6']

Maciej Bąk - pauzuje

Michał Kubieniec (4) - Krystian Kubieniec   6:2   6:1   [32']

Maciej Bąk - Mateusz Małysiak   6:0   6:0   [walkower]

Przemysław Frydel - pauzuje

Michał Kubieniec (4) - Mateusz Małysiak   6:1   6:0   [41']

Maciej Bąk - Przemysław Frydel   6:0   6:0   [walkower]

Krystian Kubieniec - pauzuje

1. Michał Kubieniec (4)   9 punktów (3+n+3+3)

2. Krystian Kubieniec   7 punktów (3+2+2+0)

3. Maciej Bąk   4 punkty (0+1+3+n; bilans setów -1)

4. Mateusz Małysiak   4 punkty (3+1+0+0; bilans setów: -3)

5. Przemysław Frydel   0 punktów (0+n+0+0)

Grupa E

Tomasz Kachel (5), Kamil Ponikwia, Daniel Bogdanik, Paweł Urbanek

Tomasz Kachel (5) - Kamil Ponikwia   6:4   4:6   8:10   [1h 25']

Daniel Bogdanik - Paweł Urbanek   nierozegrany

Tomasz Kachel (5) - Daniel Bogdanik   6:2   6:0   [31']

Kamil Ponikwia - Pawel Urbanek   6:4   6:1   [1h 20']

Tomasz Kachel (5) - Paweł Urbanek   6:2   6:2   [29']

Kamil Ponikwia - Daniel Bogdanik   7:5   6:4   [1h 10']

1. Kamil Ponikwia   8 punktów (2+3+3)

2. Tomasz Kachel (5)   7 punktów (1+3+3)

3.  Daniel Bogdanik   0 punktów (n+0+0; bilans gemów -14)

4. Paweł Urbanek   0 punktów (n+0+0; bilans gemów-15)

Grupa F

Dominik Kachel (7), Łukasz Gąska, Grzegorz Bogdanik, Krzysztof Chorąży, Dawid Kachel

Dominik Kachel (7) - Łukasz Gąska   6:1   6:0   [46']

Grzegorz Bogdanik - Krzysztof Chorąży   6:4   1:6   2:10   [1h 7']

Dawid Kachel - pauzuje

Grzegorz Bogdanik - Dawid Kachel   0:6   1:6   [32']

Łukasz Gąska - Krzysztof Chorąży   6:4   7:6(3)   [1h 15']

Dominik Kachel (7) - pauzuje

Dominik Kachel (7) - Grzegorz Bogdanik   6:1   6:4   [58']

Krzysztof Chorąży - Dawid Kachel   1:6   0:6   [37']

Łukasz Gąska - pauzuje

Dominik Kachel (7) - Krzysztof Chorąży   6:1   6:4   [50']

Łukasz Gąska - Dawid Kachel   2:6   2:6   [40']

Grzegorz Bogdanik - pauzuje

Dominik Kachel (7) - Dawid Kachel   5:7   3:6   [1h 5']

Łukasz Gąska - Grzegorz Bogdanik   6:7(5)   6:2   11:9   [1h 24']

Krzysztof Chorąży - pauzuje

1. Dawid Kachel   12 punktów (3+3+3+3)

2. Dominik Kachel (7)   9 punktów (3+3+3+0)

3. Łukasz Gąska   5 punktów (0+3+0+2)

4. Krzysztof Chorąży   2 punkty (2+0+0+0; bilans setów -5)

5. Grzegorz Bogdanik   2 punkty (1+0+0+1; bilans setów -6) 

Grupa G

Piotr Grajny (6), Filip Kossowski, Adam Urbanek, Marek Handzlik

Piotr Grajny (6) - Filip Kossowski   6:2   2:6   14:16   [1h 1']

Adam Urbanek - Marek Handzlik   1:6   7:6(6)   10:12   [1h 40']

Piotr Grajny (6) - Adam Urbanek   6:4   6:0   [55']

Filip Kossowski - Marek Handzlik   6:1   6:3   [57']

Piotr Grajny (6) - Marek Handzlik   6:3   6:0   [49']

Filip Kossowski - Adam Urbanek   6:2   6:0   [39']

1. Filip Kossowski   8 punktów (2+3+3)

2. Piotr Grajny (6)   7 punktów (1+3+3)

3. Marek Handzlik   2 punkty (2+0+0)

4. Adam Urbanek   1 punkt (1+0+0)

Grupa H

Jan Kachel (8), Krzysztof Surma, Daniel Kachel, Patryk Lasik

Jan Kachel (8) - Krzysztof Surma   6:4   6:2   [1h 5']

Daniel Kachel - Patryk Lasik   6:0   6:3   [38']

Jan Kachel (8) - Daniel Kachel   6:4   2:6   10:8   [1h 31']

Krzysztof Surma - Patryk Lasik   6:0   6:1   [37']

Jan Kachel (8) - Patryk Lasik   6:1   6:1   [36']

Krzysztof Surma - Daniel Kachel   1:6   6:3   9:11   [57']

1. Jan Kachel (8)   8 punktów (3+2+3)

2. Daniel Kachel   6 punktów (3+1+2)

3. Krzysztof Surma   4 punkty (0+3+1)

4. Patryk Lasik   0 punktów (0+0+0)

Do fazy pucharowej awans uzyskali:

1A Mateusz Kachel (1), 2A Dominik Sala, 1B Szymon Chorąży (2), 2B Jakub Kubieniec

1C Przemysław Grajny (3), 1C Ryszard Małysiak, 1D Michał Kubieniec (4), 2D Krystian Kubieniec

1E Kamil Ponikwia, 2E Tomasz Kachel (5), 1F Dawid Kachel, 2F Dominik Kachel (7)

1G Filip Kossowski, 2G Piotr Grajny (6), 1H Jan Kachel (8), 2H Daniel Kachel

Faza pucharowa

1/8 finału

Mateusz Kachel (1) - Piotr Grajny (6)   6:1   6:4   [1h 5']

Krystian Kubieniec - Kamil Ponikwia   7:5   6:4   [1h 7']

Przemysław Grajny (3) - Daniel Kachel   5:7   6:2   5:7   [2h 8']

Dawid Kachel - Jakub Kubieniec   6:4   6:2   [1h 9']

Jan Kachel (8) - Dominik Sala   6:2   6:4   [1h 22']

Michał Kubieniec (4) - Dominik Kachel (7)   7:5   6:1   [1h 10']

Filip Kossowski - Ryszard Małysiak   6:4   2:6   6:2   [1h 40']

Szymon Chorąży (2) - Tomasz Kachel (5)   7:5   6:4   [1h 20']

1/4 finału

Mateusz Kachel (1) - Krystian Kubieniec   6:1   6:3   [1h 10']

Dawid Kachel - Daniel Kachel   4:6   6:2   6:3   [1h 35']

Jan Kachel (8) - Michał Kubieniec (4)   3:6   6:4   7:5   [2h 40']

Szymon Chorąży (2) - Filip Kossowski   6:2   7:6(5)   [1h 28']

1/2 finału

Mateusz Kachel (1) - Dawid Kachel   6:1   7:5   [1h 17']

Szymon Chorąży (2) - Jan Kachel   4:6   5:7   [1h 20']

Mecz o 3. miejsce

Szymon Chorąży (2) - Dawid Kachel   6:4   1:6   6:3   [1h 41']

FINAŁ

Mateusz Kachel (1) - Jan Kachel (8)   6:4   6:4   [1h 23']

Końcowa kolejność:

1. Mateusz Kachel (1) - awans do turnieju finałowego

2. Jan Kachel (8) - awans do turnieju finałowego

3. Szymon Chorąży (2)

4. Dawid Kachel

5.-8. Krystian Kubieniec, Daniel Kachel, Michał Kubieniec (4), Filip Kossowski

9.-16. Piotr Grajny (6),  Kamil Ponikwia, Przemysław Grajny (3), Jakub Kubieniec, Dominik Sala, Dominik Kachel (7), Ryszard Małysiak, Tomasz Kachel (5)

17.-24. Piotr Kachel, Mateusz Kąkol, Michał Pająk, Maciej Bąk, Daniel Bogdanik, Łukasz Gąska, Marek Handzlik, Krzysztof Surma

25.-34. Sebastian Pyrzyk, Wojciech Chlipała, Mateusz Małysiak, Przemysław Frydel, Paweł Urbanek, Krzysztof Chorąży, Grzegorz Bogdanik, Adam Urbanek, Patryk Lasik, Dawid Wiktorowicz

 

Turniej Indywidualny Kobiet w Lachowicach

W turnieju uczestniczyło 5 zawodniczek, które rozgrywały turniej systemem grupowym "każdy z każdym". W trakcie turnieju z dalszej gry z powodu kontuzji wycofały się dwie zawodniczki (Bożena Handzlik i Agnieszka Cygan). Mecze z ich udziałem zostały wycofane, a obie zawodniczki zostały przesunięte na miejsca 4.-5. O pozycjach 1.-3. zadecydowały zatem bezpośrednie pojedynki między pozostałymi w turnieju zawodniczkami: Katarzyną Gąską, Dominiką Kwaśny i Agnieszką Głuszek:

Katarzyna Gąska - Dominika Kwaśny   6:1   6:2   [39']

Agnieszka Głuszek - Dominika Kwaśny   6:4   4:6   8:10   [1h 15']

Katarzyna Gąska - Agnieszka Głuszek   6:2   6:3   [54']

1. Katarzyna Gąska   6 punktów

2. Dominika Kwaśny   2 punkty

3. Agnieszka Głuszek   1 punkt

Pozostałe rozegrane mecze:

Dominika Kwaśny - Bożena Handzlik   1:6   5:7   [1h 20']

Katarzyna Gąska - Agnieszka Cygan   6:2   7:5   [1h 25']

Katarzyna Gąska - Bożena Handzlik   6:1   0:1   krecz B. Handzlik   [37']

Końcowa kolejność:

1. Katarzyna Gąska - awans do turnieju finałowego

2. Dominika Kwaśny - awans do turnieju finałowego

3. Agnieszka Głuszek

4.-5. Bożena Handzlik, Agnieszka Cygan

 

Turniej Indywidualny Mężczyzn w Stryszawie

Rozgrywki grupowe

Grupa A

Piotr Grajny, Stanisław Wnętrzak, Łukasz Gąska

Piotr Grajny - Stanisław Wnętrzak   1:6   4:6   [1h 10']

Piotr Grajny - Łukasz Gąska   6:1   6:0   [39']

Stanisław Wnętrzak - Łukasz Gąska   6:1   6:0   [35']

1. Stanisław Wnętrzak   6 punktów (3+3) - awans do 1/8 finału

2. Piotr Grajny   3 punkty (0+3) - faza barażowa

3. Łukasz Gąska   0 punktów (0+0)

Grupa B

Krystian Kubieniec, Daniel Bogdanik, Ryszard Małysiak

Krystian Kubieniec - Daniel Bogdanik   6:2   6:2   [45']

Krystian Kubieniec - Ryszard Małysiak   6:4   6:4   [1h 3']

Daniel Bogdanik - Ryszard Małysiak   2:6   2:6   [51']

1. Krystian Kubieniec   6 punktów (3+3) - awans do 1/8 finału

2. Ryszard Małysiak   3 punkty (0+3) - faza barażowa

3. Daniel Bogdanik   0 punktów (0+0)

Grupa C

Dawid Kachel, Piotr Kroczek, Grzegorz Bogdanik

Dawid Kachel - Piotr Kroczek   3:6   4:6   [1h 28']

Dawid Kachel - Grzegorz Bogdanik    6:0   6:1   [38']

Piotr Kroczek - Grzegorz Bogdanik   6:0   6:0   [30']

1. Piotr Kroczek   6 punktów (3+3) - awans do 1/8 finału

2. Dawid Kachel   3 punkty (0+3) - faza barażowa

3. Grzegorz Bogdanik   0 punktów (0+0)

Grupa D

Przemysław Grajny, Kamil Ponikwia, wolny los

Przemysław Grajny -  Kamil Ponikwia   6:2   6:2   [1h]

1. Przemysław Grajny   3 punkty - awans do 1/8 finału

2. Kamil Ponikwia  0 punktów - faza barażowa

Grupa E

Piotr Kachel, Wojciech Chlipała, Jarosław Grabowski

Piotr Kachel - Wojciech Chlipała    6:4   6:1   [50']

Piotr Kachel - Jarosław Grabowski   6:1   6:3   [47']

Wojciech Chlipała - Jarosław Grabowski   6:4   7:6(5)    [1h 20']

1. Piotr Kachel  6 punktów (3+3) - awans do 1/8 finału

2. Wojciech Chlipała  3 punkty (0+3) - faza barażowa

3. Jarosław Grabowski   0 punktów (0+0)

Grupa F

Dominik Kachel, Patryk Lasik, Krzysztof Chorąży

Dominik Kachel - Patryk Lasik    6:0   6:3   [48']

Dominik Kachel - Krzysztof Chorąży   7:5   6:4   [1h 20']

Patryk Lasik - Krzysztof Chorąży   6:3   2:6   10:7   [1h 2']

1. Dominik Kachel  6 punktów (3+3) - awans do 1/8 finału

2. Patryk Lasik  2 punkty (0+2) - faza barażowa

3. Krzysztof Chorąży   0 punktów (0+1)

Grupa G

Mateusz Kachel, Dominik Sala, Filip Kossowski

Mateusz Kachel - Dominik Sala   6:1   6:4   [58']

Mateusz Kachel - Filip Kossowski   6:1   2:6   10:4   [1h 3']

Dominik Sala - Filip Kossowski   5:7   6:4   10:8   [1h 34']

1. Mateusz Kachel 5 punktów (3+2) - awans do 1/8 finału

2. Dominik Sala  2 punkty (0+2), sety -1 - faza barażowa

3. Filip Kossowski   2 punkty (1+1), sety -2

Grupa H

Jan Kachel, Łukasz Nowak, Marek Handzlik

Jan Kachel - Łukasz Nowak   6:1   6:1   [45']

Jan Kachel - Marek Handzlik   6:2   6:2   [46']

Marek Handzlik - Łukasz Nowak   3:6   3:6   [1h 15']

1. Jan Kachel  6 punktów (3+3) - awans do 1/8 finału

2. Łukasz Nowak  3 punkty (0+3) - faza barażowa

3. Marek Handzlik   0 punktów (0+0)

Grupa I

Szymon Chorąży, Mateusz Kąkol, Jakub Kubieniec

Szymon Chorąży - Mateusz Kąkol   6:2   6:1   [40']

Szymon Chorąży - Jakub Kubieniec   6:2   6:0   [1h]

Jakub Kubieniec - Mateusz Kąkol   6:0   6:2   [39']

1. Szymon Chorąży  6 punktów (3+3) - awans do 1/8 finału

2. Jakub Kubieniec  3 punkty (0+3) - faza barażowa

3. Mateusz Kąkol   0 punktów (0+0)

Grupa J

Daniel Kachel, Michał Chorąży, Adam Urbanek

Daniel Kachel - Adam Urbanek   6:0   6:0   (walkower)

Daniel Kachel - Michał Chorąży   6:2   6:7(4)   10:5   [1h 32']

Michał Chorąży - Adam Urbanek   6:0   6:0   (walkower)

1. Daniel Kachel  5 punktów (2+3) - awans do 1/8 finału

2. Michał Chorąży  4 punkty (1+3) - faza barażowa

3. Adam Urbanek  0 punktów (0+0)

Grupa K

Michał Kubieniec, Paweł Urbanek, Mateusz Małysiak

Michał Kubieniec - Paweł Urbanek   6:1   6:0   [45']

Michał Kubieniec - Mateusz Małysiak   6:1   6:0   [41']

Paweł Urbanek - Mateusz Małysiak   6:0   6:0   (walkower)

1. Michał Kubieniec  6 punktów (3+3) - awans do 1/8 finału

2. Paweł Urbanek  3 punkty (0+3) - faza barażowa

3. Mateusz Małysiak   0 punktów (0+0)

Grupa L

Tomasz Kachel, Miguel Horta, Michał Pająk

Tomasz Kachel - Miguel Horta   1:6   2:6   [44']

Tomasz Kachel - Michał Pająk   6:1   6:2   [42']

Michał Pająk - Miguel Horta   6:0   6:0   (walkower)

1. Michał Pająk  3 punkty (0+3) gemy +3 - awans do 1/8 finału

2. Tomasz Kachel 3 punkty (0+3) gemy 0 - faza barażowa

3. Miguel Horta   3 punkty (3+0) gemy -3

Faza barażowa

Runda I

Piotr Grajny - Ryszard Małysiak   6:2   6:4    [44']

Dawid Kachel - Kamil Ponikwia   7:6(4)   1:6   10:8   [1h 7']

Wojciech Chlipała - Patryk Lasik   6:2   6:7(4)   9:7   [1h 40']

Dominik Sala - Łukasz Nowak   2:6   6:3   11:9   [1h 6']

Michał Chorąży - Jakub Kubieniec    3:6   6:4   10:7   [1h 40']

Tomasz Kachel - Paweł Urbanek   6:0   6:0   (walkower)

Runda II (grupa A)

Piotr Grajny - Dawid Kachel    odwołany (awans obydwóch zawodników)

Piotr Grajny - Wojciech Chlipała   6:1   [25']

Dawid Kachel - Wojciech Chlipała   6:4   [40']

Awans do 1/8 finału: Piotr Grajny, Dawid Kachel

Runda II (grupa B)

Michał Chorąży - Dominik Sala   6:3   [37']

Tomasz Kachel - Michał Chorąży   6:1   [27']

Tomasz Kachel - Dominik Sala   6:2   [30']

Awans do 1/8 finału: Tomasz Kachel, Michał Chorąży

Faza pucharowa

1/8 finału

Szymon Chorąży (2) - Dominik Kachel   6:2   6:2   [45']

Michał Chorąży - Stanisław Wnętrzak   1:6   2:6   [1h 20']

Tomasz Kachel - Piotr Kachel   6:3   7:5   [1h 6']

Dawid Kachel - Przemysław Grajny (3)   7:6(3)   4:6   4:6   [1h 57']

Jan Kachel (4) - Piotr Grajny   7:5   2:6   7:5   [2h]

Michał Pająk - Krystian Kubieniec  0:6  0:6   (walkower)

Daniel Kachel - Michał Kubieniec   6:4   3:6   7:5   [2h 7']

Mateusz Kachel (1) - Piotr Kroczek   6:2   6:4   [1h 10']

1/4 finału

Szymon Chorąży (2) - Stanisław Wnętrzak   6:2  6:1   [1h 10']

Tomasz Kachel - Przemysław Grajny (3)   6:3   7:5   [1h 15']

Jan Kachel (4) - Krystian Kubieniec   6:4   6:3   [1h]

Mateusz Kachel (1) - Daniel Kachel  3:6  6:0  6:2   [1h 8']

1/2 finału

Szymon Chorąży (2) - Tomasz Kachel   6:1   6:3   [56']

Jan Kachel (4) - Mateusz Kachel (1)   7:6(4)   1:6   6:8   [2h 25']

Mecz o 3. miejsce

Tomasz Kachel - Jan Kachel (4)   6:1   6:3   [1h 1']

FINAŁ

Szymon Chorąży (2) - Mateusz Kachel (1)   6:3   6:0   [1h 8']

Końcowa kolejność:

1. Szymon Chorąży (2) - awans do turnieju finałowego

2. Mateusz Kachel (1)

3. Tomasz Kachel - awans do turnieju finałowego

4. Jan Kachel (4)

5.-8. Stanisław Wnętrzak, Przemysław Grajny (3), Krystian Kubieniec, Daniel Kachel

9.-16. Piotr Kroczek, Dominik Kachel, Michał Chorąży, Piotr Kachel, Dawid Kachel, Piotr Grajny, Michał Pająk, Michał Kubieniec

17.-18. Dominik Sala, Wojciech Chlipała

19.-24. Ryszard Małysiak, Kamil Ponikwia, Patryk Lasik, Łukasz Nowak, Jakub Kubieniec, Paweł Urbanek

25.-35. Miguel Horta, Mateusz Małysiak, Adam Urbanek, Mateusz Kąkol, Marek Handzlik, Filip Kossowski, Krzysztof Chorąży, Jarosław Grabowski, Grzegorz Bogdanik, Daniel, Bogdanik, Łukaz Gąska

 

Turniej Indywidualny Kobiet w Stryszawie

Agnieszka Głuszek, Magdalena Chorąży, Katarzyna Gąska

Katarzyna Gąska - Agnieszka Głuszek   6:1   6:1   [53']

Katarzyna Gąska - Magdalena Chorąży   6:0   6:0   [35']

Agnieszka Głuszek - Magdalena Chorąży   6:0   7:6(2)   [1h 20']

1. Katarzyna Gąska   6 punktów

2. Agnieszka Głuszek   3 punkty

3. Magdalena Chorąży  0 punktów

Końcowa kolejność:

1. Katarzyna Gąska

2. Agnieszka Głuszek - awans do turnieju finałowego

3. Magdalena Chorąży

 

TURNIEJ FINAŁOWY MĘŻCZYZN w Lachowicach

1/2 finału

Szymon Chorąży - Jan Kachel   6:3   6:2   [1h 11']

Mateusz Kachel - Tomasz Kachel   6:4   5:7   6:4   [1h 56']

Pojedynek o 3. miejsce

Jan Kachel - Tomasz Kachel   6:3   2:6   6:3   [1h 45']

FINAŁ

Mateusz Kachel - Szymon Chorąży   1:6   6:2   10:8   [2h 15']

Końcowa kolejność:

1. Mateusz Kachel

2. Szymon Chorąży

3. Jan Kachel

4. Tomasz Kachel

 

TURNIEJ FINAŁOWY KOBIET w Lachowicach

Mecz o wejście do finału

Agnieszka Głuszek -Dominika Kwaśny   6:3   6:3   [1h 1']

FINAŁ

Katarzyna Gąska - Agnieszka Głuszek   6:0   6:2   [45']

Końcowa kolejność:

1. Katarzyna Gąska

2. Agnieszka Głuszek

3. Dominika Kwaśny

 

Turniej Par Mieszanych w Lachowicach

Uczestnicy:

Agnieszka Głuszek/Daniel Kachel

Elżbieta Starzak/Mateusz Kachel

Ola Jaszek/Dominik Kachel

Katarzyna Gąska/Łukasz Gąska

Magdalena Chorąży/Szymon Chorąży

Turniej rozgrywany systemem 'każdy z każdym'

Katarzyna Gąska/Łukasz Gąska - Magdalena Chorąży/Szymon Chorąży  

6:2   6:4   [1h 20']

Elżbieta Starzak/Mateusz Kachel - Agnieszka Głuszek/Daniel Kachel    

7:5   4:6   7:5   [1h 40']

Agnieszka Głuszek/Daniel Kachel - Magdalena Chorąży/Szymon Chorąży  

5:7   6:3   5:7   [1h 48']

Elżbieta Starzak/Mateusz Kachel - Katarzyna Gąska/Łukasz Gąska  

6:4   6:3   [1h 10']

Ola Jaszek/Dominik Kachel - Magdalena Chorąży/Szymon Chorąży  

7:5   6:7(5)   5:7   [2h 12']

Katarzyna Gąska/Łukasz Gąska - Agnieszka Głuszek/Daniel Kachel  

6:2   7:6(4)   [1h 18']

Ola Jaszek/Dominik Kachel - Elżbieta Starzak/Mateusz Kachel  

2:6   6:2   6:7(5)   [1h 40']

Ola Jaszek/Dominik Kachel - Agnieszka Głuszek/Daniel Kachel  

7:5   2:6   1:6   [1h 20']

Magdalena Chorąży/Szymon Chorąży - Elżbieta Starzak/Mateusz Kachel  

7:6(5)   1:6   2:6   [1h 54']

Ola Jaszek/Dominik Kachel - Katarzyna Gąska/Łukasz Gąska    

6:4   6:7(2)   6:7(3)   [2h 8']

Punktacja:

1. Elżbieta Starzak/Mateusz Kachel   2   +   3   +   2   +   2   /   łącznie 9

2. Katarzyna Gąska/Łukasz Gąska   3   +   0   +   3   +   2   /   łącznie 8

3. Magdalena Chorąży/Szymon Chorąży   0   +   2   +   2   +   1   /   łącznie 5

4. Agnieszka Głuszek/Daniel Kachel   1   +   1   +   0   +   2   / łącznie 4

5. Ola Jaszek/Dominik Kachel   1   +   1   +   1   +   1   /   łącznie 4

 

Turniej Deblowy Mężczyzn w Lachowicach

Rozgrywki grupowe:

(gr. A) Tomasz Kachel/Mateusz Kachel - Wojciech Chlipała/Daniel Bogdanik    

6:1   6:2   [43']

(gr. A) Wojciech Chlipała/Dan. Bogdanik - Kamil Ponikwia/Mateusz Kąkol  

4:6   6:4   1:6   [1h 21']

(gr. A) Tomasz Kachel/Mateusz Kachel - Kamil Ponikwia/Mateusz Kąkol  

7:5   7:5   [1h 31']

1. T. Kachel/M. Kachel   6 punktów (3+3) - awans do 1/2 finału

2. K. Ponikwia/M. Kąkol   3 punkty (3+0) - faza barażowa

3. W. Chlipała/D. Bogdanik   0 punktów (0+0)

(gr. B) Szymon Chorąży/Krystian Kubieniec - Piotr Kachel/Mateusz Małysiak  

6:4   6:1   [54']

(gr. B) Patryk Lasik/Grzegorz Bogdanik - Krystian Kubieniec/Szymon Chorąży  

0:6   1:6   [31']

(gr. B) Patryk Lasik/Grzegorz Bogdanik - Piotr Kachel/Mateusz Małysiak  

1:6   2:6   [45']

1. S. Chorąży/K. Kubieniec   6 punktów (3+3) - awans do 1/2 finału

2. P. Kachel/M.Małysiak   3 punkty (3+0) - faza barażowa

3. P. Lasik/G.Bogdanik    0 punktów

(gr. C) Przemysław Grajny/Michał Kubieniec - Michał Pająk/Łukasz Nowak  

6:1   7:5   [59']

(gr. C)  Dawid Kachel/Daniel Kachel - Michał Pająk/Łukasz Nowak  

6:1   5:7   6:3   [1h 41]

(gr. C) Michał Pająk/Łukasz Nowak - Jan Kachel/Piotr Grajny  

0:6   2:6   [56']

(gr. C) Dawid Kachel/Daniel Kachel - Michał Kubieniec/Przem. Grajny  

6:4   4:6   6:7(6)   [2h 12']

(gr. C) Dawid Kachel/Daniel Kachel - Jan Kachel/Piotr Grajny  

4:6   6:3   6:1   [1h 29']

(gr. C) Przemysław Grajny/Michał Kubieniec - Piotr Grajny/Jan Kachel  

7:6(2)   6:4   [1h 49']

1. Prz. Grajny/M. Kubieniec   8 punktów (3+2+3) - awans do 1/2 finału

2. Daw. Kachel/Dan. Kachel   5 punktów (2+2+1) - faza barażowa

3. J. Kachel/Pi. Grajny   4 punkty (3+1+0) - faza barażowa

4. M. Pająk/Ł. Nowak   1 punkt (1+0+0)

Awans do 1/2 finału:

(gr. A) Tomasz Kachel/Mateusz Kachel

(gr. C) Przemysław Grajny/Michał Kubieniec

(gr. B) Szymon Chorąży/Krystian Kubieniec

Faza barażowa

I runda

A. (gr. A) Kamil Ponikwia/Mateusz Kąkol -  (gr. C) Dawid Kachel/Daniel Kachel  

6:3  4:6   1:6   [1h 45']

B. (gr. C) Piotr Grajny/Jan Kachel - (gr. B) Piotr Kachel/Mateusz Małysiak  

6:2   7:5   [55']

II runda

Dawid Kachel/Daniel Kachel - Piotr Grajny/Jan Kachel  

6:3   6:2   [50']

Debel Dawid Kachel/Daniel Kachel uzyskał awans do 1/2 finału.

FAZA PUCHAROWA

1/2 finału:

Dawid Kachel/Daniel Kachel - Mateusz Kachel/Tomasz Kachel  

4:6   3:6   [1h 5']

Krystian Kubieniec/Szymon Chorąży - Michał Kubieniec/Przemysław Grajny  

6:3   6:4   [1h 15']

FINAŁ TURNIEJU DEBLOWEGO MĘŻCZYZN

Krystian Kubieniec/Szymon Chorąży - Tomasz Kachel/Mateusz Kachel  

2:6   6:0   7:6(4)   [1h 45']

mecz o 3. miejsce TURNIEJU DEBLOWEGO MĘŻCZYZN

Daniel Kachel/Dawid Kachel - Przemysław Grajny/Michał Kubieniec  

6:4   2:6   7:5   [1h 32']

Końcowa kolejność turnieju deblowego mężczyzn:

1. Krystian Kubieniec/Szymon Chorąży

2. Tomasz Kachel/Mateusz Kachel

3. Daniel Kachel/Dawid Kachel

4. Michał Kubieniec/Przemysław Grajny

5. Jan Kachel/Piotr Grajny

6.-7. Piotr Kachel/Mateusz Małysiak

6.-7. Kamil Ponikwia/Mateusz Kąkol

8.-10. Łukasz Nowak/Michał Pająk

8.-10. Daniel Bogdanik/Wojciech Chlipała

8.-10. Patryk Lasik/Grzegorz Bogdanik

 

 

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

Korona SkawinkiLachy Lachowice-Hucisko
Korona Skawinki 2:0 Lachy Lachowice-Hucisko
2018-08-19, 17:00:00
     

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 98, wczoraj: 551
ogółem: 2 400 373

statystyki szczegółowe