Lachy Lachowice-Hucisko - strona oficjalna

Strona klubowa

Logowanie

VII Turniej Tenisowy (2017)

Między lipcem a wrze¶niem 2017 roku rozegrano VII Edycję Turnieju Tenisa Ziemnego o Puchar Wójta Gminy Stryszawa. W sezonie 2017 rozegrano Turniej Indywidualny Mężczyzn o Puchar Wójta Gminy Stryszawa, który odbył się na obiekcie LKS Lachy w Lachowicach w dniach 07.07.2017r.-27.07.2017r. (21 dni). Następnie w okresie sierpniowym w dniach 05.08.2017r.-01.09.2017r. (27 dni) rozegrano turnieje tenisowe na gminnym obiekcie w Stryszawie: (a) Turniej Indywidualny Kobiet o Puchar Wójta Gminy Stryszawa, (b) Turniej Deblowy Mężczyzn o Puchar Wójta Gminy Stryszawa, (c) Turniej Par Mieszanych o Puchar Wójta Gminy Stryszawa, oraz (d) Towarzyski Turniej Indywidualny w Stryszawie.

Podsumowuj±c VII Edycję Turnieju Tenisowego najpierw przedstawiamy medalistów tegorocznej imprezy:

a) Turniej Indywidualny Mężczyzn o Puchar Wójta Gminy Stryszawa

liczba uczestników: 37

1. Mateusz Kachel

2. Szymon Chor±ży

3. Stanisław Wnętrzak

b) Turniej Indywidualny Kobiet o Puchar Wójta Gminy Stryszawa

liczba uczestników: 3

1. Katarzyna G±ska

2. Joanna Kosman

3. Elżbieta Starzak

c) Turniej Deblowy Mężczyzn o Puchar Wójta Gminy Stryszawa

liczba uczestników: 28

1. Szymon Chor±ży/Krystian Kubieniec

2. Mateusz Kachel/Tomasz Kachel

3. Daniel Kachel/Dawid Kachel

d) Towarzyski Turniej Indywidualny w Stryszawie

liczba uczestników: 32

1. Tomasz Kachel

2. Stanisław Wnętrzak

3. Jan Kachel, Piotr Kroczek

 

Pełne podsumowanie poszczególnych turniejów.

 

TURNIEJ INDYWIDUALNY MĘŻCZYZN o PUCHAR WÓJTA GMINY STRYSZAWA

Wyniki fazy grupowej:

Grupa A

Szymon Chor±ży (2) - Krzysztof Sanietrzyk   6:3   6:2

Ryszard Małysiak - Łukasz G±ska   6:3   7:6(5)

Filip Kossowski - Ryszard Małysiak   6:4   6:1

Filip Kossowski - Łukasz G±ska   6:1   6:2

Szymon Chor±ży (2) - Filip Kossowski   6:3   6:0

Filip Kossowski - Krzysztof Sanietrzyk   6:2   1:6   10:7

Ryszard Małysiak - Krzysztof Sanietrzyk   6:3   6:1

Szymon Chor±ży (2) - Łukasz G±ska   6:1   6:2

Szymon Chor±ży (2) - Ryszard Małysiak   6:3   6:0

Krzysztof Sanietrzyk - Łukasz G±ska   6:4   2:6   10:8

1. Szymon Chor±ży (2)   -   12 punktów (3,3,3,3)   awans

2. Filip Kossowski   -   8 punktów (3,3,0,2)   awans

3. Ryszard Małysiak   -   6 punktów (3,0,3,0)

4. Krzysztof Sanietrzyk   -   3 punkty (0,1,0,2)

5. Łukasz G±ska   -   1 punkt (0,0,0,1)

Grupa B

Piotr Kroczek - Wojciech Chlipała   6:1   6:1

Mateusz Kachel (1) - Wojciech Chlipała   6:1   6:2

Piotr Kroczek - Maciej B±k   6:1   6:2

Maciej B±k - Wojciech Chlipała   6:2   6:3

Mateusz Kachel (1) - Maciej B±k   6:1   6:3

Mateusz Kachel (1) - Piotr Kroczek   7:5   6:3

1. Mateusz Kachel (1)   -   9 punktów (3,3,3)   awans

2. Piotr Kroczek   -   6 punktów (3,3,0)   awans

3. Maciej Bak   -   3 punkty (0,3,0)

4. Wojciech Chlipała   -   0 punktów (0,0,0)

Grupa C

Stanisław Wnętrzak - Piotr Kachel   6:4   6:2

Daniel Kachel - Tomasz Kachel (4)   6:4   6:3

Stanisław Wnętrzak - Jakub Kubieniec   6:4   6:0

Daniel Kachel - Stanisław Wnętrzak   6:7(3)   7:6(6)   10:7

Piotr Kachel - Jakub Kubieniec   6:2   6:4

Tomasz Kachel (4) - Jakub Kubieniec   6:2   3:6   10:4

Tomasz Kachel (4) - Stanisław Wnętrzak   4:6   7:6(1)   10:3

Daniel Kachel - Jakub Kubieniec   6:3   6:4

Tomasz Kachel (4) - Piotr Kachel   6:1   6:4

Daniel Kachel - Piotr Kachel   6:2   7:5

1. Daniel Kachel   -   11 punktów (3,2,3,3)  awans

2. Stanisław Wnętrzak   -   8 punktów (3,3,1,1,)  awans

3. Tomasz Kachel (4)   -   7 punktów (0,2,2,3)

4. Piotr Kachel   -   3 punkty (0,3,0,0)

5. Jakub Kubieniec   -   1 punkt (0,0,1,0)

Grupa D

Jan Kachel (3) - Krystian Kubieniec   6:4   6:2

Krystian Kubieniec - Kamil Ponikwia   6:4   6:1

Jan Kachel (3) - Kamil Ponikwia   6:4   6:2

Jan Kachel (3) - Jacek Kosman   6:0   6:0   vo

Krystian Kubieniec - Jacek Kosman   6:0   6:0   vo

Kamil Ponikwia - Jacek Kosman   6:0   6:0   vo

1. Jan Kachel (3)   -   9 punktów (3,3,3)   awans

2. Krystian Kubieniec   -   6 punktów (0,3,3)   awans

3. Kamil Ponikwia   -   3 punkty (0,0,3)

4. Jacek Kosman   -   0 punktów (0,0,0)

Grupa E

Michał Kubieniec (6) - Kamil Kachel   6:0   6:0

Marek Handzlik - Kamil Kachel   7:5   6:2

Marek Handzlik - Paweł Urbanek   0:6   6:4   10:8

Paweł Urbanek - Grzegorz Bogdanik   7:5   2:6   10:4

Michał Kubieniec (6) - Marek Handzlik   6:0   6:0

Grzegorz Bogdanik - Kamil Kachel   6:2   7:5

Michał Kubieniec (6) - Grzegorz Bogdanik   6:0   6:2

Paweł Urbanek - Kamil Kachel   6:2   7:6(5)

Marek Handzlik - Grzegorz Bogdanik   3:6   6:0   13:11

Michał Kubieniec (6) - Paweł Urbanek   6:1   6:3

1. Michał Kubieniec (6)   -   12 punktów (3,3,3,3)   awans

2. Marek Handzlik   -   7 punktów (3,2,0,2)   awans

3. Paweł Urbanek   -   6 punktów (1,2,3,0)   

4. Grzegorz Bogdanik   -   5 punktów (1,3,0,1)   

5. Kamil Kachel   -   0 punktów (0,0,0,0)

Grupa F

Krzysztof Surma - Patryk Lasik   6:1   6:0

Dominik Kachel (8) - Patryk Lasik   7:6(1)   6:0

Dominik Kachel (8) - Krzysztof Surma   6:4   6:4

Krzysztof Surma - Mariusz Gach   6:1   6:1

Dominik Kachel (8) - Mariusz Gach   6:2   6:1

Mariusz Gach - Patryk Lasik   6:3   1:6   10:6

1. Dominik Kachel (8)   -   9 punktów (3,3,3)   awans

2. Krzysztof Surma   -   6 punktów (3,0,3)   awans

3. Mariusz Gach   -   2 punkty (0,0,2)

4. Patryk Lasik   -   1 punkt (0,0,1)

Grupa G

Przemysław Grajny (5) - Marcin Sanietrzyk   6:1   6:1

Michał Paj±k - Marcin Sanietrzyk   6:1   6:1

Przemysław Grajny (5) - Dominik Mika   6:4   6:4

Dawid Kachel - Marcin Sanietrzyk   6:0   6:0

Dominik Mika - Marcin Sanietrzyk   6:0   6:1

Dominik Mika - Michał Paj±k   6:0   6:3

Dawid Kachel - Przemysław Grajny (5)   6:2   5:7   10:6

Dominik Mika - Dawid Kachel   6:2   7:5

Przemysław Grajny (5) - Michał Paj±k   6:1   6:3

Dawid Kachel - Michał Paj±k  6:3   6:2

1. Przemysław Grajny (5)   -   10 punktów (3,3,1,3)   awans

2. Dominik Mika   -   9 punktów (0,3,3,3)   awans

3. Dawid Kachel   -   8 punktów (3,2,0,3)

4. Michał Paj±k   -   3 punkty (3,0,0,0)

5. Marcin Sanietrzyk   -   0 punktów (0,0,0,0)

Grupa H

Krzysztof Chor±ży - Oskar Fronczak   6:2   6:2

Daniel Bogdanik - Krzysztof Chor±ży   6:0   6:1

Daniel Bogdanik - Oskar Fronczak   6:1   6:1

Piotr Grajny (7) - Daniel Bogdanik   6:4   6:4

Dominik Sala - Krzysztof Chor±ży   6:1   6:4

Dominik Sala - Daniel Bogdanik   6:2   7:6(6)

Piotr Grajny (7) - Oskar Fronczak   6:1   6:1

Piotr Grajny (7) - Krzysztof Chor±ży   6:0   6:1

Dominik Sala - Oskar Fronczak   6:0   6:1

Dominik Sala - Piotr Grajny (7)   6:4   6:7(2)   11:9

1. Dominik Sala   -   11 punktów (3,3,3,2)   awans

2. Piotr Grajny (7)   -   10 punktów (3,3,3,1)   awans

3. Daniel Bogdanik   -   6 punktów (3,3,0,0)

4. Krzysztof Chor±ży   -   3 punkty (3,0,0,0)

5. Oskar Fronczak   -   0 punktów (0,0,0,0)

Mecze 1/8 FINAŁU

1. Mateusz Kachel (1) - Marek Handzlik 6:1 6:1

2. Przemysław Grajny (5) - Filip Kossowski   6:7(8)   6:3   3:6

3. Dominik Sala - Piotr Kroczek   4:6   2:6

4. Daniel Kachel - Krystian Kubieniec   7:5   6:4

5. Jan Kachel (3) - Stanisław Wnętrzak   1:6   4:6

6. Michał Kubieniec (6) - Piotr Grajny (7)   3:6   4:6

7. Dominik Kachel (8) - Dominik Mika   4:6   3:6

8. Szymon Chor±ży (2) - Krzysztof Surma   6:1   6:2

1/4 FINAŁU

Mateusz Kachel (1)- Filip Kossowski   7:6(4)   6:4

Daniel Kachel - Piotr Kroczek   7:6(3)   6:4

Stanisław Wnętrzak- Piotr Grajny (7)   6:1   6:3

Szymon Chor±ży (2)- Dominik Mika   6:1   6:1

1/2 FINAŁU

Mateusz Kachel (1) - Daniel Kachel   6:3   7:6(4)

Szymon Chor±ży (2) - Stanisław Wnętrzak   6:2   6:0

FINAŁY

Szymon Chor±ży (2) - Mateusz Kachel (1)    4:6   6:7(3)

Daniel Kachel - Stanisław Wnętrzak    5:7   6:4   6:8

1. Mateusz Kachel

2. Szymon Chor±ży

3. Stanisław Wnętrzak

4. Daniel Kachel

 

TURNIEJ INDYWIDUALNY KOBIET o PUCHAR WÓJTA GMINY STRYSZAWA

Katarzyna G±ska, Joanna Kosman, Elżbieta Kachel

K.G±ska - J. Kosman   6:0   6:0

Joanna Kosman - Elżbieta Kachel   3:6   7:5   7:5

Katarzyna G±ska - Elżbieta Kachel   6:1   6:0

1. Katarzyna G±ska

2. Joanna Kosman

3. Elżbieta Kachel

 

TURNIEJ DEBLOWY MĘŻCZYZN o PUCHAR WÓJTA GMINY STRYSZAWA

Grupa A

Mateusz Kachel/Tomasz Kachel (1), Ryszard Małysiak/Przemysław Grajny,

Piotr Kroczek/Stanisław Wnętrzak, Grzegorz Bogdanik/Mateusz Małysiak

M.Kachel/T.Kachel - R.Małysiak/P.Grajny   6:1   6:0

P.Kroczek/S.Wnętrzak - G.Bogdanik/M.Małysiak   6:2   6:0

M.Kachel/T.Kachel - P.Kroczek/S.Wnętrzak   6:3   2:6   6:4

R.Małysiak/P.Grajny - G.Bogdanik/M.Małysiak   7:6(5)   6:0

M.Kachel/T.Kachel - G.Bogdanik/M.Małysiak   6:1   6:1

P.Kroczek/S.Wnętrzak - R.Małysiak/P.Grajny   3:6   6:4   4:6

1. M.Kachel/T.Kachel   8 punktów   awans

2. R.Małysiak/P.Grajny   5 punktów   awans (sety +1)

3. P.Kroczek/S.Wnętrzak   5 punktów   (sety 0)

4. G.Bogdanik/M.Małysiak   0 punktów

Grupa B

Dawid Kachel/Daniel Kachel (3), Maciej B±k/Piotr Kachel, 

Jakub Kubieniec/Michał Kubieniec

D.Kachel/D.Kachel - M.B±k/P.Kachel   6:3   6:1

D.Kachel/D.Kachel - J.Kubieniec/M.Kubieniec   6:2   6:2

M.B±k/P.Kachel - J.Kubieniec/M.Kubieniec   6:3   7:6(0)

1. D.Kachel/D.Kachel   6 punktów   awans

2. M.B±k/P.Kachel   3 punkty   awans

3. J.Kubieniec/M.Kubieniec   0 punktów

Grupa C

Jan Kachel/Piotr Grajny (4), Krzysztof Sanietrzyk/Kamil Kachel,

Kamil Ponikwia/Dominik Kachel

J.Kachel/P.Grajny - K.Sanietrzyk/K.Kachel   6:0   6:0

J.Kachel/P.Grajny - K.Ponikwia/D.Kachel   6:2   6:7(5)   6:7(3)

K.Sanietrzyk/K.Kachel - K.Ponikwia/D.Kachel   3:6   3:6

1. K.Ponikwia/D.Kachel   5 punktów   awans

2. J.Kachel/P.Grajny   4 punkty   awans

3. K.Sanietrzyk/K.Kachel   0 punktów

Grupa D

Szymon Chor±ży/Krystian Kubieniec (2), Paweł Urbanek/Michał Paj±k,

Marcin Sanietrzyk/Michał Chrz±szcz, Wojciech Chlipała/Daniel Bogdanik

S.Chor±ży/K.Kubieniec - P.Urbanek/M.Paj±k   6:0   6:1

M.Sanietrzyk/M.Chrz±szcz - W.Chlipała/D.Bogdanik   2:6   4:6

S.Chor±ży/K.Kubieniec - M.Sanietrzyk/M.Chrz±szcz   6:1   6:0

P.Urbanek/M.Paj±k - W.Chlipała/D.Bogdanik   0:6   4:6

S.Chor±ży/K.Kubieniec - W.Chlipała/D.Bogdanik   6:2   6:1

P.Urbanek/M.Paj±k - M.Sanietrzyk/M.Chrz±szcz   6:2   6:1

1. S.Chor±ży/K.Kubieniec   9 punktów   awans

2. W.Chlipała/D.Bogdanik   6 punktów   awans

3. P.Urbanek/M.Paj±k   3 punkty

4. M.Sanietrzyk/M.Chrz±szcz   0 punktów

1/4 FINAŁU

S.Chor±ży/K.Kubieniec (2) - M.B±k/P.Kachel   6:2   7:6(3)

Dom.Kachel/K.Ponikwia - R.Małysiak/Prz.Grajny   6:1   5:7   4:6

M.Kachel/T.Kachel (1) - W.Chlipała/D.Bogdanik   6:1   6:1

Dan.Kachel/Daw.Kachel (3) - J.Kachel/Pi.Grajny (4)   6:3   6:3

1/2 finału

S.Chor±ży/K.Kubieniec (2) - R.Małysiak/Prz.Grajny   6:0   6:0

M.Kachel/T.Kachel (1) - Dan.Kachel/Daw.Kachel (3)   2:6   6:3   6:2

Mecz o 3. miejsce

R.Małysiak/Prz.Grajny - Dan.Kachel/Daw.Kachel (3)   6:4   5:7   4:6

FINAŁ

S.Chor±ży/K.Kubieniec (2) - M.Kachel/T.Kachel (1)   6:4   6:3

1. Szymon Chor±ży/Krystian Kubieniec

2. Mateusz Kachel/Tomasz Kachel

3. Daniel Kachel Dawid Kachel

4. Ryszard Małysiak/Przemysław Grajny

 

TURNIEJ PAR MIESZANYCH o PUCHAR WÓJTA GMINY STRYSZAWA

Grupa A

Katarzyna G±ska/Łukasz G±ska (2), Joanna Kosman/Jacek Kosman,

Ewelina Juryta/Dawid Kachel

K.G±ska/Ł.G±ska - J.Kosman/J.Kosman   6:1   6:1

K.G±ska/Ł.G±ska -E.Juryta/D.Kachel   6:1   7:6(4)

J.Kosman/J.Kosman -E.Juryta/D.Kachel   6:7(1)   1:6

1. K.G±ska/Ł.G±ska   6 punktów 

2. E.Juryta/D.Kachel   3 punkty

3. J.Kosman/J.Kosman   0 punktów

Grupa B

Marta Grajny/Mateusz Kachel (1), Elżbieta Kachel/Szymon Chor±ży,

Ola Jaszek/Dominik Kachel

M.Grajny/M.Kachel - E.Kachel/S.Chor±ży   6:3   6:4

M.Grajny/M.Kachel - O.Jaszek/D.Kachel   6:0   6:0   vo

E.Kachel/S.Chor±ży - O.Jaszek/D.Kachel   6:0   6:0   vo

1. M.Grajny/M.Kachel   6 punktów

2. E.Kachel/S.Chor±ży   3 punkty

3. O.Jaszek/D.Kachel   0 punktów

1/2 finału

K.G±ska/Ł.G±ska - E.Kachel/S.Chor±ży   3:6   3:6

M.Grajny/M.Kachel - E.Juryta/D.Kachel   6:0   6:3

Mecz o 3. miejsce

Elżbieta Juryta/Dawid Kachel - Katarzyna G±ska/Łukasz G±ska   6:4   6:4

FINAŁ

Marta Grajny/Mateusz Kachel - Elżbieta Starzak/Szymon Chor±ży   3:6   7:6(3)   6:1

1. Marta Grajny/Mateusz Kachel

2. Elżbieta Starzak/Szymon Chor±ży

3. Elżbieta Juryta/Dawid Kachel

4. Katarzyna G±ska/Łukasz G±ska

 

TOWARZYSKI TURNIEJ INDYWIDUALNY MĘŻCZYZN w Stryszawie

1/16 finału

1. Dominik Kachel - Dawid Kachel   6:1   6:3

2. Jacek Kosman - Daniel Bogdanik   1:6   1:6

3. Michał Kubieniec - Stanisław Wnętrzak   1:6   1:6

4. Piotr Kachel - Dominik Sala   5:7   3:6

5. Mateusz Małysiak - Michał Paj±k   6:3   6:4

6. Kamil Kachel - Filip Kossowski   3:6   3:6

7. Michał Chor±ży - Jakub Kubieniec   6:4   4:6   7:5

8. Maciej B±k - Jan Kachel   3:6   0:6

9. Przemysław Grajny - Krzysztof Sanietrzyk   6:1   6:4

10.Piotr Grajny - Tomasz Kachel   1:6   2:6

11. Mateusz Kachel - Paweł Urbanek   6:3   6:0

12. Grzegorz Bogdanik - Katarzyna G±ska   1:6   0:6

13. Ryszard Małysiak - Marcin Sanietrzyk   6:2   6:1

14. Wojciech Chlipała - Mariusz Gach   4:6   6:4   6:3

15. Łukasz G±ska - Piotr Kroczek   3:6   4:6

16. Kamil Ponikwia - Daniel Kachel   7:5   2:6   4:6

1/8 finału

Dominik Kachel - Daniel Bogdanik,   6:2   6:3

Stanisław Wnętrzak - Dominik Sala,   3:6   6:0   6:1

Mateusz Małysiak - Filip Kossowski   7:5   6:4

Michał Chor±ży - Jan Kachel,   6:3   1:6   2:6

Przemysław Grajny - Tomasz Kachel,   4:6   1:6

Mateusz Kachel - Katarzyna G±ska,   6:3   6:3

Ryszard Małysiak - Wojciech Chlipała,   6:1   6:0

Piotr Kroczek - Daniel Kachel,   6:3   6:3

1/4 finału

Dominik Kachel - Stanisław Wnętrzak   4:6   4:6

Mateusz Małysiak - Jan Kachel   1:6   3:6

Tomasz Kachel - Mateusz Kachel   0:6   6:0   6:4

Ryszard Małysiak - Piotr Kroczek   3:6   7:5   2:6

1/2 finału

Stanisław Wnętrzak - Jan Kachel   6:1   7:5

Tomasz Kachel - Piotr Kroczek   5:7   6:3   6:2

FINAŁ

Stanisław Wnętrzak - Tomasz Kachel   5:7   2:6

1. Tomasz Kachel

2. Stanisław Wnętrzak

3. Jan Kachel, Piotr Kroczek

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

Lachy Lachowice-HuciskoStrzelec Budzów (s)
Lachy Lachowice-Hucisko 1:2 Strzelec Budzów (s)
2018-09-16, 17:00:00
     

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 go¶ć

dzisiaj: 220, wczoraj: 274
ogółem: 2 455 684

statystyki szczegółowe