Herb i barwy klubowe

Oficjalnymi barwami LKS "Lachy" Lachowice-Hucisko są: zielony, biały i czarny. Połączenie tych kolorów zostało wybrane już na samym początku istnienia Klubu podczas założycielskiego spotkania LZS "Głaz" Hucisko w 1981r. Po utworzeniu LKS "Lachy" Lachowice-Hucisko w 1989r. barwy zostały zachowane. Barwy klubowe pojawiają się na oficjalnych strojach drużyn LKS "Lachy". W 2012r. wyprodukowane zostały szaliki klubowe również w barwach zielono-biało-czarnych.

Oficjalny herb LKS "Lachy" Lachowice-Hucisko to dwie litery "L" i "H" symbolizujące nazwy dwóch miejscowości: Lachowic i Huciska, pomiędzy którymi działa Nasz Klub. Między Lachowicami i Huciskiem znajdują się pozostałe ważne dla Naszego Klubu wioski, czyli Pewelka i Kurów. Litery "L" i "H" są umieszczone na tle barw klubowych ustawionych w kolejności: zielony - biały - czarny. Poniżej liter znajduje się data założenia Klubu -  "1981".

Oficjalny herb LKS "Lachy":

Korona SkawinkiLachy Lachowice-Hucisko
Korona Skawinki 2:0 Lachy Lachowice-Hucisko