Lachy Lachowice-Hucisko - strona oficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Terminarz i wyniki

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2018-08-19 Jubilat Izdebnik (b) 4:1 Żarek Stronie zobacz ›
2018-08-19 Czarni Koziniec 0:5 Skawa Jaroszowice zobacz ›
2018-08-19 Bystra 5:0 Chełm Stryszów zobacz ›
2018-08-19 Dąb Sidzina 1:3 Strzelec Budzów (s) zobacz ›
2018-08-19 Leńczanka Leńcze 6:0 Olimpia Zebrzydowice zobacz ›
2018-08-19 Błyskawica Marcówka 3:0 Grom Grzechynia zobacz ›
2018-08-19 Korona Skawinki 2:0 Lachy Lachowice-Hucisko zobacz ›
2018-08-25 Żarek Stronie 1:2 Lachy Lachowice-Hucisko zobacz ›
2018-08-25 Grom Grzechynia 3:3 Korona Skawinki zobacz ›
2018-08-25 Olimpia Zebrzydowice 1:2 Błyskawica Marcówka zobacz ›
2018-08-25 Chełm Stryszów 3:2 Dąb Sidzina zobacz ›
2018-08-25 Skawa Jaroszowice 1:1 Bystra zobacz ›
2018-08-25 Jubilat Izdebnik (b) 9:0 Czarni Koziniec zobacz ›
2018-08-26 Strzelec Budzów (s) 2:2 Leńczanka Leńcze zobacz ›
2018-09-02 Czarni Koziniec 0:5 Żarek Stronie zobacz ›
2018-09-02 Bystra 2:0 Jubilat Izdebnik (b) zobacz ›
2018-09-02 Dąb Sidzina 4:2 Skawa Jaroszowice zobacz ›
2018-09-02 Leńczanka Leńcze 3:1 Chełm Stryszów zobacz ›
2018-09-02 Błyskawica Marcówka 1:0 Strzelec Budzów (s) zobacz ›
2018-09-02 Korona Skawinki 1:3 Olimpia Zebrzydowice zobacz ›
2018-09-02 Lachy Lachowice-Hucisko 4:1 Grom Grzechynia zobacz ›
2018-09-08 Żarek Stronie 4:1 Grom Grzechynia zobacz ›
2018-09-08 Olimpia Zebrzydowice 3:4 Lachy Lachowice-Hucisko zobacz ›
2018-09-08 Korona Skawinki 3:2 Strzelec Budzów (s) zobacz ›
2018-09-08 Chełm Stryszów 2:0 Błyskawica Marcówka zobacz ›
2018-09-08 Skawa Jaroszowice 1:3 Leńczanka Leńcze zobacz ›
2018-09-08 Jubilat Izdebnik (b) 2:5 Dąb Sidzina zobacz ›
2018-09-08 Czarni Koziniec 2:1 Bystra zobacz ›
2018-09-15 Bystra 0:0 Żarek Stronie zobacz ›
2018-09-15 Dąb Sidzina 5:0 Czarni Koziniec zobacz ›
2018-09-15 Leńczanka Leńcze 2:0 Jubilat Izdebnik (b) zobacz ›
2018-09-16 Błyskawica Marcówka 1:1 Skawa Jaroszowice zobacz ›
2018-09-16 Korona Skawinki 1:2 Chełm Stryszów zobacz ›
2018-09-16 Lachy Lachowice-Hucisko 1:2 Strzelec Budzów (s) zobacz ›
2018-09-16 Grom Grzechynia 4:1 Olimpia Zebrzydowice zobacz ›
2018-09-23 Żarek Stronie 4:0 Olimpia Zebrzydowice zobacz ›
2018-09-23 Strzelec Budzów (s) Grom Grzechynia 17:00
2018-09-23 Chełm Stryszów Lachy Lachowice-Hucisko 16:00
2018-09-23 Skawa Jaroszowice 1:2 Korona Skawinki zobacz ›
2018-09-23 Jubilat Izdebnik (b) 1:2 Błyskawica Marcówka zobacz ›
2018-09-23 Czarni Koziniec Leńczanka Leńcze 17:00
2018-09-23 Bystra 2:0 Dąb Sidzina zobacz ›
2018-09-29 Błyskawica Marcówka Czarni Koziniec 17:00
2018-09-29 Grom Grzechynia Chełm Stryszów 17:00
2018-09-29 Olimpia Zebrzydowice Strzelec Budzów (s) 17:00
2018-09-30 Dąb Sidzina Żarek Stronie 17:00
2018-09-30 Leńczanka Leńcze Bystra 17:00
2018-09-30 Korona Skawinki Jubilat Izdebnik (b) 17:00
2018-09-30 Lachy Lachowice-Hucisko Skawa Jaroszowice 16:00
2018-10-06 Żarek Stronie Strzelec Budzów (s) 17:00
2018-10-06 Skawa Jaroszowice Grom Grzechynia 17:00
2018-10-06 Jubilat Izdebnik (b) Lachy Lachowice-Hucisko 17:00
2018-10-07 Chełm Stryszów Olimpia Zebrzydowice 17:00
2018-10-07 Czarni Koziniec Korona Skawinki 17:00
2018-10-07 Bystra Błyskawica Marcówka 17:00
2018-10-07 Dąb Sidzina Leńczanka Leńcze 17:00
2018-10-13 Błyskawica Marcówka Dąb Sidzina 17:00
2018-10-14 Leńczanka Leńcze Żarek Stronie 17:00
2018-10-14 Korona Skawinki Bystra 15:00
2018-10-14 Lachy Lachowice-Hucisko Czarni Koziniec 15:00
2018-10-14 Grom Grzechynia Jubilat Izdebnik (b) 17:00
2018-10-14 Olimpia Zebrzydowice Skawa Jaroszowice 17:00
2018-10-14 Strzelec Budzów (s) Chełm Stryszów 17:00
10  2018-10-20 Żarek Stronie Chełm Stryszów 17:00
10  2018-10-20 Skawa Jaroszowice Strzelec Budzów (s) 17:00
10  2018-10-20 Jubilat Izdebnik (b) Olimpia Zebrzydowice 17:00
10  2018-10-20 Bystra Lachy Lachowice-Hucisko 15:00
10  2018-10-21 Czarni Koziniec Grom Grzechynia 17:00
10  2018-10-21 Dąb Sidzina Korona Skawinki 17:00
10  2018-10-21 Leńczanka Leńcze Błyskawica Marcówka 17:00
11  2018-10-27 Błyskawica Marcówka Żarek Stronie 17:00
11  2018-10-27 Grom Grzechynia Bystra 17:00
11  2018-10-27 Olimpia Zebrzydowice Czarni Koziniec 17:00
11  2018-10-28 Korona Skawinki Leńczanka Leńcze 17:00
11  2018-10-28 Lachy Lachowice-Hucisko Dąb Sidzina 14:00
11  2018-10-28 Strzelec Budzów (s) Jubilat Izdebnik (b) 17:00
11  2018-10-28 Chełm Stryszów Skawa Jaroszowice 17:00
12  2018-11-03 Żarek Stronie Skawa Jaroszowice 17:00
12  2018-11-03 Jubilat Izdebnik (b) Chełm Stryszów 17:00
12  2018-11-03 Bystra Olimpia Zebrzydowice 17:00
12  2018-11-03 Błyskawica Marcówka Korona Skawinki 17:00
12  2018-11-04 Czarni Koziniec Strzelec Budzów (s) 17:00
12  2018-11-04 Dąb Sidzina Grom Grzechynia 17:00
12  2018-11-04 Leńczanka Leńcze Lachy Lachowice-Hucisko 13:00
13  2018-11-10 Grom Grzechynia Leńczanka Leńcze 17:00
13  2018-11-10 Olimpia Zebrzydowice Dąb Sidzina 17:00
13  2018-11-10 Skawa Jaroszowice Jubilat Izdebnik (b) 17:00
13  2018-11-11 Korona Skawinki Żarek Stronie 17:00
13  2018-11-11 Lachy Lachowice-Hucisko Błyskawica Marcówka 13:00
13  2018-11-11 Strzelec Budzów (s) Bystra 17:00
13  2018-11-11 Chełm Stryszów Czarni Koziniec 17:00

Rozgrywki Pucharowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
---  2018-07-22 Lachy Lachowice-Hucisko 9:1 Huragan Skawica zobacz ›
---  2018-07-29 Lachy Lachowice-Hucisko 1:1 Żuraw Krzeszów zobacz ›

Rozgrywki Towarzyskie/Sparingi

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2018-08-12 Lachy Lachowice-Hucisko 6:5 LKS Korbielów zobacz ›

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

Lachy Lachowice-HuciskoStrzelec Budzów (s)
Lachy Lachowice-Hucisko 1:2 Strzelec Budzów (s)
2018-09-16, 17:00:00
     

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 181, wczoraj: 274
ogółem: 2 455 645

statystyki szczegółowe