Podsumowanie 14 kolejki B klasy wadowickiej

• autor: coach_mc, 2012-04-30 17:10

W 14 kolejce gier B klasy seniorów Nasz zespół "zgodnie z planem" przegrał na boisku lidera 0:2. Stanisławianka wygrała i jest co raz bliżej A klasy. Walka o drugie miejsce premiowane awansem trwa w najlepsze. Najbliżej wicemistrzostwa są Grom i Żarek, które w tej kolejce zgarnęły komplet punktów. Rewelacyjnie w tej rundzie spisuje się Chełm Stryszów, który wygrał wszystkie mecze.

STANISŁAWIANKA- LACHY 2:0 (0:0)

1-0 65`

2-0 82` rzut karny

Mieliśmy nadzieję, że Nasi piłkarze sprawią niespodziankę. Niestety zmarnowali swoje wyśmienite okazje, a gospodarze spokojnie wypunktowali Lachy. Teraz zielono-biało-czarnych czeka pierwszy mecz u siebie z Olimpią Chocznia.

MECZ KOLEJKI:

OLIMPIA- ŻURAW 2:4 (2:1)

Żuraw gole: Ćwiertnia (trzy) i Wajdzik

Żuraw Krzeszów wygrał na wyjeździe z Olimpią Chocznia 4:2. Po pięciu minutach to Olimpia prowadziła 2:0. - Zaczęliśmy grać dopiero po kwadransie - przyznał ze śmiechem grający trener Żurawia Marek Mirocha. Pierwszoplanową postacią meczu był Krzysztof Ćwiertnia. Najpierw wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem Olimpii (1:2), potem skutecznie strzelił z rzutu wolnego (2:2). Trzeciego gola Ćwiertnia zdobył po akcji prawą stroną Pawła Wajdzika - Ćwiertni nie pozostało nic innego jak skierować piłkę do pustej bramki (3:2). Kropkę nad i postawił w tym spotkaniu Wajdzik, który wykorzystał błąd obrońcy Olimpii, wygarnął mu spod nóg piłkę i skierował ją do pustej bramki. (www.powiatsuski.pl)

CHEŁM- ŚWIT 4:2

Piłkarze Chełma odnieśli trzecie zwycięstwo w trzecim meczu na wiosnę i są z pewnością rewelacją tego roku. Beniaminek skazywany na walkę o utrzymanie wygrał kolejne spotkanie i ze spokojem może patrzyć w przyszłość. Zupełnie inne nastroje panują w Osielcu, gdzie z przerażaniem patrzą na tabelę B klasy. Od strefy spadkowej dzieli Świt już tylko 1 punkt, a w czwartek w derbach grają z Bystrą.

BURZA- BYSTRA 1:3

W 14 kolejce przebudzili się piłkarze Bystrej, podopieczni Henryka Sochackiego pewnie pokonali jednego z kandydatów do spadku 3:1. Tym samym goście mogą spokojnie przystąpić do derbowego spotkania z Osielcem.

WATRA- GROM 0:5

Do sporej niespodzianki doszło w niedzielne popołudnie w Zawoi, gdzie gospodarze ulegli aż 0:5 gościom z Grzechyni. Grom na wiosnę spisuję się wyśmienicie, a jego kibice powoli myślą o A klasie.

LEŃCZANKA- ŻAREK 0:2

Pierwsze zwycięstwo na wiosnę zdecydowanego faworyta do awansu. W końcu przełamali się piłkarze z Barwałdu, którzy po dwóch porażkach wygrali na boisku w Leńczach. Czerwona latarnia B klasy co raz bliżej C klasy!

autor: Reiben007 2012-05-02 17:06:05

Profil Reiben007 w Futbolowo Fajny pomysł z tym krótkim podsumowaniem każdej kolejki, zawsze to coś więcej niż po prostu przepisanie wyników