Podsumowanie 17 kolejki B klasy wadowickiej

• autor: coach_mc, 2012-05-15 16:16

W 17 kolejce B klasy Lachy zgodnie z planem zgarnęły trzy punkty w starciu ze Świtem Osielec. Natomiast w najciekawiej zapowiadającym się meczu tej rundy spotkań Olimpia Chocznia zwyciężyła w Barwałdzie 1:0. Gola na wagę trzech punktów zdobył Tomasz Fortuna. W innym ciekawie zapowiadającym się spotkaniu lider Stanisławianka stracił punkty w Leńczach.

Mecz zielono-biało-czarnych:

LACHY- ŚWIT 2:0 (2:0)

1-0 K. Gibas (rzut karny) 25`

2-0 D. Kachel 35`

W meczu z udziałem Naszego zespołu nie było niespodzianki, Lachy pewnie pokonały ostatni zespół tabeli 2:0. Goście swoją grą potwierdzili, że bliżej im do C klasy i zanotowali 9 porażkę z rzędu! Nas z kolei cieszy pokonanie drużyny z końca tabeli i nie stracenie gola.

Mecz kolejki:

ŻAREK- OLIMPIA 0:1 (0:1)

0-1 T. Fortuna 45`

W meczu dwóch czołowych zespołów B klasy padł dosyć niespodziewany wynik. Goście, którzy podobnie jak my już o nic nie grają wygrali na wyjeździe z wiceliderem. Kluczową dla całego meczu akcję piłkarze Olimpii przeprowadzili tuż przed przerwą, a ładną akcję całego zespołu celnym strzałem zakończył T. Fortuna. Gospodarze mimo szalonych ataków nie zdołali strzelić choćby jednej bramki. Ten wynik to bardzo zła wiadomość dla sympatyków Żarka, których drużyna oddaliła się od upragnionego awansu do A klasy.

LEŃCZE- STANISŁAWIANKA 1:1 (1:1)

1-0 M. Palacz 35`

1-1 zawodnik gości 40`

W starciu lidera z niedawną "czerwoną latarnią" B klasy doszło do sensacyjnego wyniku! Gospodarze nie przegrali, a przy odrobinie szczęścia mogli pokusić się o zwycięstwo. Szczególnie pierwsza połowa spotkania była interesująca i obfitująca w liczne akcje podbramkowe. Po zmianie stron oba zespoły sprawiały wrażenie zadowolonych z wyniku. Była to dopiero trzecia strata punktów Stanisławian w tym sezonie! Z kolei gospodarze widać, że złapali przysłowiowy "wiatr w żagle" i powoli oddalają się od strefy spadkowej.

ŻURAW- BYSTRA 1:0 (0:0)

1-0 D. Gąska 70`

W Krzeszowie Żuraw po ciężkim boju wygrywa z Bystrą i awansuje w tabeli na trzecią pozycję. Gospodarze mocno musieli się namęczyć aby to spotkanie wygrać, rozstrzygające trafianie było dziełem Daniela Gąski. Tym samym piłkarze z Krzeszowa co raz bliżej są powrotu do A klasy.

GROM- BURZA 2:1

Inny kandydat do awansu czyli beniaminek z Grzechyni po równie ciężkim boju jak Żuraw zdobył trzy punkty. Samo zwycięstwo nie przyszło gospodarzom łatwo, a rozpaczliwie broniąca się przed spadkiem Burza mogła pokusić się choćby o 1 punkt. Jednak to piłkarze Gromy zwyciężyli i objęli pozycję wicelidera.

WATRA- CHEŁM 3:0 wo.

Walkower dla gospodarzy, goście nie przyjechali!!!

autor: Lencze 2012-05-15 23:03:55

Profil Lencze w Futbolowo Ze Stryszowem to nie że nie mieli dowodów tylko wogóle nie pojechali na mecz