Najważniejsza rozstrzygnięcia tego sezonu czyli awanse i...

• autor: coach_mc, 2012-06-21 17:20
Najważniejsza rozstrzygnięcia tego sezonu czyli awanse i spadki (aktualizacja)

Sezon 2011/2012 możemy uznać za zakończony, dzięki czemu poznaliśmy najważniejsze rozstrzygnięcia w rozgrywkach seniorskich. Z naszej grupy B klasy awans do wyższej klasy rozgrywkowej uzyskały zespoły: Stanisławianki Stanisław Dolny i Gromu Grzechynia. Z kolei spadły do C klasy drużyny: Świtu Osielec i Burzy Zakrzów.

Na pewno do Naszej B klasy awans uzyskały zespoły: Tarnawianki Tarnawa Dolna i Zrywu Lanckorona.

Z A klasy spadły zespoły Huraganu Skawica, Astry Spytkowice, Żarka Stronie i  Znicza Sułkowice-Bolęcina. Jeśli nic się nie zmieni to w przyszłym sezonie rywalizować będziemy z Żarkiem i Huraganem.

Jeśli chodzi o zespół juniorów, to z II Ligi spadł Grom Grzechynia. Do I Ligi Juniorów awansował Halniak Targanice. Brakujące miejsca najprawdopodobniej uzupełnią: Jałowiec Stryszawa (mistrz A klasy), Leńczanka Leńcze (mistrz B klasy) i być może Leskowiec Rzyki (wicemistrz A klasy). Jednak ostateczny kształt II Ligi poznamy zapewne dopiero w sierpniu.

Rywale trampkarzy i żaków zapewne się nie zmienią, chociaż może dojść do jakiś małych zmian.