Logowanie

Aktualności

II Turniej Tenisowy - wyniki losowania

• autor: choracy69, 2012-07-07 10:25

Ogłaszamy wyniki losowania i terminarz I rundy II Turnieju Tenisa Ziemnego o Puchar Wójta Gminy Stryszawa

Wczoraj w siedzibie LKS Lachy rozlosowano pary I rundy II Turnieju Tenisa Ziemnego o Puchar Wójta Gminy Stryszawa. Turniej rozpoczyna się we wtorek, 10 lipca o 9.30.

Pod poniższym linkiem dostępna jest drabinka turniejowa z nazwiskami zawodników:

Oto pary I rundy wraz z planowanym terminem meczu (wszystkie mecze we wtorek, 10 lipca):

(8) Mateusz Małysiak - Mateusz Kachel, godz. 19:45

Prosimy zawodników o stawienie się kilkanaście minut przed wyznaczonym terminem spotkania. O wyznaczonej godzinie dla każdego pojedynku rozpoczyna się 10-minutowa rozgrzewka, a następnie mecz rozgrywany w I rundzie do 2 wygranych setów. Przy stanie 1:1 w setach rozgrywany jest match tie-break (do 10 punktów) zastępujący 3 set.

Przypominamy o konieczności wypełnienia formularza zgłoszeniowego i przekazanie organizatorom przed rozpoczęciem meczu I rundy.

W razie niedogodności związanych z wylosowanym terminem meczu prosimy o niezwłoczny kontakt telefoniczny (tel. 665 660 480).