Juniorzy w I lidze ! Nespodziewany awans !

• autor: coach_mc, 2012-08-20 12:18

W najbliższą środę tj. 22 sierpnia juniorzy Lachów mieli rozpocząć kolejny sezon w II lidze, jednak po wycofaniu się z grona pierwszoligowców Zatorzanki Zator Nasi wystąpią w I lidze. Taka decyzja została podjęta przez Zarząd OZPN Wadowice na piątkowym posiedzeniu. Nasi pierwszy mecz zagrają na wyjeździe w Nowej Wsi o 17.00 już w środę. Powodzenia.

Zespół z Zatora postanowił wycofać się rozgrywek na trzy dni przed inauguracją w związku z tym Zarząd OZPN Wadowice naprędce poszukiwał zespołu, który uzupełni skład I Ligi Juniorów Starszych Małopolski Zachodniej. Jako, że lachowiczanie w ubiegłym sezonie zajęli czwarte miejsce w II lidze byli w gronie kandydatów i pierwsi zgłosili chęć gry w wyższej klasie rozgrywkowej. W związku z tym, Lachy po blisko 10 latach powrócą do najwyższej klasy rozgrywkowej juniorów w Małopolsce Zachodniej. Nasi rywalizować będą z:

Halniak Targanice

Soła Oświęcim

Beskid Andrychów

Przeciszovia Przeciszów

Nadwiślanin Gromiec

Orzeł Balin

Astra Spytkowice

Janina Libiąż

Niwa Nowa Wieś

Hejnał Kęty

Brzezina Osiek

Halniak Maków Podhalański

Skawa Wadowice

W II lidze juniorów w miejsce zielono-biało-czarnych zagrają piłkarze Watry Zawoja.