Raport ligowy- przygotowania rywali

• autor: coach_mc, 2013-02-25 10:01

Do wznowienia rozgrywek B klasy wadowickiej pozostało półtorej miesiąca. Większość klubów wznowiła przygotowania do rundy wiosennej. Część drużyn ma już za sobą pierwsze sparingi. Zapraszamy do zapoznania się z raportem ligowym i stanem na koniec lutego.

Lachy do tej pory rozegrały trzy sparingi, które wygrały. Również trzy gry kontrolne mają za sobą Leńcze i Bystra, dwie chyba najbardziej aktywne zespoły w tej przerwie zimowej. Ci pierwsi co raz poważniej myślą o A klasie, tych drugich czeka zażarta walka o utrzymanie b-klasowego statusu. Mecze towarzyskie rozgrywa również Żuraw Krzeszów, Żarek Stronie, i ... więcej informacji nie mamy.

TARNAWIANNKA Tarnawa Dolna

W zespole lidera B klasy i rewelacji rundy jesiennej trwa obecnie konflikt, a jak nie wiadomo o co chodzi to... Z Naszych informacji wynika, że nie Tarnawianka nie rozegrała żadnego sparingu, a co więcej nawet nie trenuje !? Jednak cel tego zespołu się nie zmienił i jak się dogadają z pewnością będą głównym faworytem do awansu. Na razie walczą w plebiscycie portalu powiatsuski24.pl o miano drużyny 2012 roku.

LEŃCZE

Drużyna, która traci do pozycji premiowanej awansem tylko 3 punkty bardzo poważnie podeszła do przygotowań zimowych. Zawodnicy Leńcze rozegrali już trzy sparingi z dobrymi drużynami: z Cedronem Brody (2:3), z Astrą Spytkowice (1:1) i Radziszowianką (2:0). Ponadto jednego gracza już pozyskali, a drugiego testują. Kolejny mecz kontrolny zagrają z a-klasową Stanisławianką.

ŻAREK Stronie

Inna czołowa ekipa B klasy, również wznowiła przygotowania do rundy wiosennej. Piłkarze ze Stroni na pewno już grają sparingi, mamy informacje o jednym z Nich. W spotkaniu z a-klasową Zatorzanką, Żarek zremisował w Zatorze 3:3.

BURZA Zakrzów

Ekipa z Zakrzowa od kilku tygodni już trenuje, ale nie wiemy czy rozegrali już jakiś sparing.

ŻAREK Barwałd

Zaprzyjaźniona ekipa z Barwałdu wznowiła przygotowania, ale żadnego sparingu nie rozegrała.

ŻURAW Krzeszów

Pojawiły się plotki o wycofaniu tej drużyny z B klasy, ale po zmianie prezesa i objęciu sterów przez p. Gębale krzeszowianie powoli przygotowują się do rozgrywek. Żuraw ma za sobą dwa mecze kontrolne z Narożem Juszczyn i Jałowcem Stryszawa (1:6). Ponadto w ekipie z Krzeszowa na wiosnę zobaczymy nowych zawodników.

CHEŁM Stryszów

W Stryszowie trenują pod okiem nowego trenera, którym został T. Żmija. Piłkarze Chełma nie rozegrali dotąd żadnego sparingu.

HURAGAN Skawica

W tym Klubie tradycyjnie tylko trenują, gdyż mało który zespół chce rozegrać z Nimi mecz kontrolny. Trenerem dalej jest p. Hornik, który prowadzi zajęcia skawiczan dwa razy w tygodniu na hali w Zawoi. W klubie może dojść do zmian personalnych, gdyż za tydzień planowane jest walne zebranie.

ZRYW Lanckorona

Beniaminek, którego na wiosnę czeka walka o byt w B klasie, na pewno wznowił treningi, ale o sparingach cisza...

BYSTRA

Czerwona latarnia B klasy już od miesiąca regularnie trenuje i rozgrywa sparingi. Podopieczni prezesa OZPN p. Sochackiego poważnie myślą o obronie statusu b-klasowca. Bystra grała już trzy sparingi: Lachy (2:3, 0:1), Bieńkówka (4:3).

autor: Reiben007 2013-02-28 18:18:32

Profil Reiben007 w Futbolowo Żarek Barwałd - Dąb Tomice 7:1