SKANDAL SĘDZIOWSKI W LEŃCZACH ! SĘDZIA LINIOWY PODEJRZANY !

• autor: coach_mc, 2013-05-13 13:42

Szlagierowy mecz w Leńczach zakończył się małym skandalem. Oczywiście ktoś powie, że Lachy przegrały to sędzia jest winny, że nie umieją przegrywać, że sami oszukują itp. No ale przedstawmy kilka faktów, do których doszło w niedzilne popołudnie...

Fakt 1

Z Naszych informacji wynika, że zmieniono w ostatniej chwili obsadę sędziowską arbitrów liniowych! Te informacje pochodzą z wiarygodnego źródła- członka Zarządu OPZN.

Fakt 2

Sędzia główny mimo, że przyznał rzut karny gospodarzom (słuszny) prowadził ten mecz na dobrym poziomie i większych błędów nie popełnił. Co więcej w 80 minucie meczu bez żadnych wątpliwości uznał gola dla Lachowic i wówczas nie widział żadnej sygnalizacji sędziego bocznego.

Fakt 3

Sędzia liniowy nagle podnosi chorągiewke, gdy piłka już jest na środku boiska i gospodarze bez większych protestów wznawiają spotkanie! Po konsultacji z głównym bramka zostaje anulowana!

Fakt 4

Trener gospodarzy Brańka, po meczu chwali za grę gości i ... stwierdza że gol dla Lachów na 2:2 był słuszny, on nie dopatrzył się żadnego spalonego.

Fakt 5

Lachy tracą cenny punkt na wyjeździe... a Leńcze wygrywają ważne spotkanie. Niesmak pozostaje.

autor: Lencze 2013-05-13 15:23:48

Profil Lencze w Futbolowo haha śmieszni jesteście. Najbardziej rozbawił mnie fakt nr 3.Albo masz taka niewiedzę albo nie byłes na meczu. Wytłumacz mi w takim razie po co Brańka krzyczał do stopera żeby szybko wznowił grę. Przecież nie byłby w stanie tego zrobić ze środka boiska skoro miałby do niego 50m. ale skoro chcesz przytaczać fakty to ok
Fakt 1
kilka minut przed karnym w waszym polu karnym zawodnik powala kapitana Leńcz, sędzia nie gwiżdze a karny ewidentny.
Fakt 2
Ręka waszego zawodnika w polu karnym, sędzia wyciąga wolnego przed 16
Fakt 3 Brańka z pozycji którą zajmował nie był w stanie widzieć spalonego,a powiedział tak z grzecznośći
Fakt 4 wieśniackie zachowanie waszego bramkarza który nie umiejąc pogodzić się z porażką kopnał w kamienie które porysowały samochód kibica gospodarzy

autor: Lencze 2013-05-13 15:27:57

Profil Lencze w Futbolowo Fakt 5 Wytłumacz mi prosze na jakiej podstawie zmienieno obsadę sedziów, bo Leńcze chciały?? to troche idiotyczne.

Kończąc już tą polemike to fakty są takie że obie drużyny stworzyły bardzo emocjonujący mecz i życzę Wam awansu do A klasy.