- autor: coach_mc, 2014-01-05 18:48
-
Młodzicy na 9 miejscu w Turnieju Noworocznym o Puchar Senatora RPMłodzicy zajęli 9 miejscu w XII Turnieju Młodzików o Puchar Senatora RP Andrzeja Pająka, który odbył się 4 stycznia na hali w Zawoi. W całym turnieju triumfowali piłkarze Babiej Góry Sucha Beskidzka, którzy w finale pokonali Beskid Andrychów 3:1. W zawodach wzięło udział 12 najlepszych zespołów z powiatu suskiego i wadowickiego.
Wyniki meczów grupowych:
Watra Zawoja - KS Bystra 6:0
Halniak Maków Podh. - Karol Wadowice 3:0
Babia Góra Sucha Beskidzka - Jałowiec Stryszawa 3:0
Lachy Lachowice-Hucisko - Beskid Andrychów 0:4
Garbarz Zembrzyce - Skawa Wadowice 1:3
Kalwarianka Kalwaria Zeb. - Strzelec Budzów 1:2
KS Bystra - Skawa Wadowice 1:0
Karol Wadowice - Strzelec Budzów 3:3
Jałowiec Stryszawa - Garbarz Zembrzyce 1:0
Beskid Andrychów - Kalwarianka Kalwaria Zeb. 2:0
Watra Zawoja - Babia Góra Sucha Beskidzka 2:2
Halniak Maków Podh. - Lachy Lachowice 2:0
Babia Góra Sucha Beskidzka - KS Bystra 5:1
Lachy Lachowice - Karol Wadowice 0:1
Garbarz Zembrzyce - Watra Zawoja 1:3
Kalwarianka Kalwaria Zeb. - Halniak Maków Podh. 0:5
Skawa Wadowice - Jałowiec Stryszawa 3:1
Strzelec Budzów - Beskid Andrychów 0:4
KS Bystra - Jałowiec Stryszawa 1:3
Karol Wadowice - Beskid Andrychów 1:4
Watra Zawoja - Skawa Wadowice 1:1
Halniak Maków Podh. - Strzelec Budzów 3:0
Babia Góra Sucha Beskidzka - Garbarz Zembrzyce 3:1
Lachy Lachowice - Kalwarianka Kalwaria Zeb. 2:0
Garbarz Zembrzyce - KS Bystra 0:0
Kalwarianka Kalwaria Zeb. - Karol Wadowice 1:3
Skawa Wadowice - Babia Góra Sucha Beskidzka 1:3
Strzelec Budzów - Lachy Lachowice 5:0
Jałowiec Stryszawa - Watra Zawoja 1:1
Beskid Andrychów - Halniak Maków Podh. 1:1
W zależności od miejsca zajętego w fazie grupowej, rywalizowano o końcowe miejsce w turnieju np. zwycięzcy grup grali o pierwsze miejsce, zespoły z drugich miejsc o trzecie itd.
Mecz o XI miejsce
Garbarz - Kalwarianka 0:1
Mecz o IX miejsce
Bystra - Lachy 1:2
Mecz o VII miejsce
Karol - Jałowiec 2:1
Mecz o V miejsce
Strzelec - Skawa 4:0
Mecz o III miejsce
Watra - Halniak 1:0
FINAŁ
Babia Góra - Beskid 3:1