Podsumowanie udziału drużyn młodzieżowych w Halowych...

• autor: coach_mc, 2014-01-13 18:42
Podsumowanie udziału drużyn młodzieżowych w Halowych Mistrzostwach Podokręgu

Jak co roku na przełomie roku wszystkie Nasze drużyny młodzieżowe biorą udział w Halowych Mistrzostwach Podokręgu Wadowice. W tegorocznej edycji swoje turniej rozegrali Orlicy, Młodzicy, Trampkarze, Juniorzy młodsi i Juniorzy starsi. Najlepiej spisali się Juniorzy młodsi, którzy zdobyli Mistrzostwo Podokręgu i zagrają w finale Małopolski Zachodniej!

Podopieczni Michała Chorążego najpierw pewnie zwyciężyli swoją grupę eliminacyjną pokonując Bystrą, Marcówkę i Budzów. Następnie wygrali w finałach wygrywając z Roczynami, Przytkowicami, Kossową i w wielkim finale po rzutach karnych z Halniakiem Maków Podhalański.

Bardzo dobrze spisali się także Młodzicy, którzy wygrali grupę eliminacyjną, a w finale Podokręgu byli na czwartym miejscu. Po drodze pokonując Karol Wadowice, Kleczę Dolną, Spytkowice, Bystrą, Paszkówkę i Przytkowice. Nieco gorzej spisali się trampkarze, którzy w grupie eliminacyjnej zajęli drugie miejsce ustępując tylko Iskrze Klecza Dolna. Najbardziej rozczarowali Juniorzy starsi, którzy mimo tego że nie przegrali choćby meczu ukończyli eliminacje na czwartym miejscu (7 drużyn). Jako ostatni do rywalizacji przystąpili Orlicy dla których była to forma zabawy i nauki na przyszłość. Podopieczni Wojtka Lasika zajęli również czwarte miejsce w eliminacjach. Szczegółowe tabele i relacje dostępne są na stronie Podokręgu Wadowice i archiwum naszej strony.

Nasze drużyny młodzieżowe brały udział w różnych turniejach towarzyskich, a jeszcze w lutym mają wystąpić w zawodach w Spytkowicach i Suchej Beskidzkiej.