JUNIORZY MŁODSI PIĄTĄ DRUŻYNĄ MAŁOPOLSKI !

• autor: coach_mc, 2014-03-10 17:38

W sobotę na sztucznym boisku pod balonem w Centrum Sportowym J&J w Krakowie-Skotnikach odbył się finał Małopolski juniorów młodszych w piłce nożnej halowej. Podopieczni Michała Chorążego wygrali jedno spotkanie z Dunajcem Nowy Sącz, a przegrali dwa z Wisłą Kraków i BTS Brzesko. Ostateczni dało im to piąte miejsce. Zwyciężył zespół Hutnika Kraków, który w finale pokonał zawodników Białej Gwiazdy.

Tarnovia - Hutnik 2:4
Sandecja - Trzebinia 0:0
Sandecja - Tarnovia 2:2
Hutnik - Trzebinia 3:0
Tarnovia - Trzebinia 1:2
Hutnik - Sandecja 2:0

1. Hutnik 3 9 9-2
2. Trzebinia 3 4 2-4
3. Sandecja 3 2 2-4
4. Tarnovia 3 1 5-7

BTS - Wisła 0:6
Dunajec - Lachy 0:1 (gol: Sz. Stachnik)
Dunajec - BTS 2:3
Wisła - Lachy 6:0
BTS - Lachy 5:1 (gol: Do. Kachel)
Wisła - Dunajec 5:3

1. Wisła 3 9 19-3
2. BTS 3 6 10-9
3. Lachy 3 3  2-11
4. Dunajec 3 0  5-9

Mecz o III miejsce
Trzebinia - BTS 2:1

Finał
Wisła - Hutnik 1:3

Król strzelców: Damian Guzik (Hutnik)
Najlepszy zawodnik: Konrad Handzlik (Wisła)
Najlepszy bramkarz: Dorian Frątczak (Hutnik)

1. Hutnik Nowa Huta: Dorian Frątczak - Jakub Berliński, Bartosz Cieśla, Piotr Filipek, Karol Filipek, Sebastian Jacak, Konrad Rakoczy, Damian Guzik, Kacper Wróbel, Hubert Pachowicz, Patryk Wójcik, Michał Lepkowski, Szymon Gwiazda.
2. Wisła Kraków: Kacper Chorążka, Kacper Polak - Arkadiusz Chlebowski, Konrad Handzlik, Antoni Mielecki, Przemysław Porębski, Jakub Ptak, Maciej Rogóż, Mateusz Sabała, Tomasz Sabała, Ernest Świętek, Kamil Szlachta.
3. MKS Trzebinia: Daniel Doległo - Wojciech Kuchta, Jan Martyniak, Jakub Wallentin, Jakub Piegza, Michał Cząstka, Szymon Kurek, Daniel Filipek, Kamil Burdalski, Jakub Głuch, Bartosz Pason, Norbert Dulęba.
4. BTS Brzesko: Mateusz Bączek, Damian Wrzyszcz - Mateusz Czyżycki, Daniel Biłos, Sylwester Niewola, Piotr Pabian, Maciej Pawlik, Grzegorz Wawryka, Piotr Zapiór, Adrian Babraj, Tomasz Maciaś, Jakub Duda, Arkadiusz Gemza.
5. Lachy Lachowice-Hucisko: Łukasz Nowak - Dominik Kachel, Szymon Stachnik, Bartłomiej Urbanek, Kamil Ponikwia, Adam Urbanek, Daniel Bogdanik, Adrian Drobnica, Dawid Sobański.
6. Sandecja Nowy Sącz: Łukasz Konstanty - Andrzej Szarek, Krystian Maślanka, Hubert Maślanka, Wiktor Nowak, Maciej Nowak, Kacper Smoleń, Jakub Cempa, Konrad Brdej, Brtłomiej Kołdras, Michał Zawiślan.
7. Tarnovia Tarnów: Michał Boruch - Michał Kubis, Patryk Maciosek, Przemysław Bury, Bartłomiej Mądel, Piotr Olszówka, Łukasz Noga, Oskar Oszust, Maciej Smagacz, Jakub Szymański, Mateusz Słowik, Arkadiusz Boruch, Filip Dudek.
8. Dunajec Nowy Sącz: Jakub Chudy, Filip Bembenik - Jakub Chudy, Dawid Potoniec, Mateusz Jurczak, Adrian Jawor, Artur Majchrowski, Patryk Łatka, Wiktor Weber, Szymon Banach, Karol Smaga, Jakub Wojtarowicz.

[www.futbol.org.pl]