Znamy już wyniki losowania lachowickiej części IV Turnieju Tenisa Ziemnego o Puchar Wójta Gminy Stryszawa. Wyniki losowania i harmonogram gier w załączeniu.
Grupa A
A1. Szymon Chorąży (2)
A2. Krzysztof Chorąży
A3. Michał Kubieniec
A4. Mariusz Gach
Grupa B
B1. Marcin Chorąży (1)
B2. Piotr Grajny
B3. Wojciech Chlipała
B4. Michał Kapała
Grupa C
C1. Krystian Kubieniec (4)
C2. Mateusz Małysiak
C3. Piotr Kachel
C4. Patryk Lasik
Grupa D
D1. Mateusz Kachel (3)
D2. Adam Urbanek
D3. Grzegorz Zachura
D4. Wojciech Lasik
Grupa E
E1. Dominik Lasik (5)
E2. Daniel Bogdanik
E3. Mateusz Kąkol
E4. Marek Handzlik
Grupa F
F1. Daniel Kachel (6)
F2. Jakub Kubieniec
F3. Dominik Kachel
F4. Jan Kachel
Grupa G
G1. Przemysław Grajny (8)
G2. Michał Pająk
G3. Łukasz Nowak
G4. Grzegorz Bogdanik
Grupa H
H1. Dawid Kachel (7)
H2. Krzysztof Kapała
H3. Tomasz Jakubiak
H4. Tomasz Kachel
Harmonogram gier na dni 11-13 lipca:
11.07. (piątek), 16.00: (A) Szymon Chorąży - Krzysztof Chorąży (I kolejka)
11.07. (piątek), 17.30: (B) Wojciech Chlipała - Michał Kapała (I kolejka)
11.07. (piątek), 19.00: (C) Krystian Kubieniec - Mateusz Małysiak (I kolejka)
12.07. (sobota), 9.00: (A) Michał Kubieniec - Mariusz Gach (I kolejka)
12.07. (sobota), 10.20: (C) Piotr Kachel - Patryk Lasik (I kolejka)
12.07. (sobota), 11.40: (D) Mateusz Kachel - Adam Urbanek (I kolejka)
12.07. (sobota), 13.00: (D) Grzegorz Zachura - Wojciech Lasik (I kolejka)
12.07. (sobota), 15.00: (E) Dominik Lasik - Daniel Bogdanik (I kolejka)
12.07. (sobota), 16.20: (H) Dawid Kachel - Krzysztof Kapała (I kolejka)
12.07. (sobota), 17.40: (E) Mateusz Kąkol - Marek Handzlik (I kolejka)
12.07. (sobota), 19.00: (F) Daniel Kachel - Jakub Kubieniec (I kolejka)
13.07. (niedziela), 9.00: (G) Przemysław Grajny - Michał Pająk (I kolejka)
13.07. (niedziela), 10.20: (G) Łukasz Nowak - Grzegorz Bogdanik (I kolejka)
13.07. (niedziela), 11.40: (H) Tomasz Jakubiak - Tomasz Kachel (I kolejka)
13.07. (niedziela), 13.00: (A) Szymon Chorąży - Michał Kubieniec (II kolejka)
13.07. (niedziela), 15.00: (A) Krzysztof Chorąży - Mariusz Gach (II kolejka)
13.07. (niedziela), 16.20: (E) Daniel Bogdanik - Marek Handzlik (II kolejka)
13.07. (niedziela), 17.40: (F) Jakub Kubieniec Jan Kachel (II kolejka)
13.07. (niedziela), 19.00: (B) Marcin Chorąży - Wojciech Chlipała (II kolejka)
Brakujące mecze I kolejki zostaną rozegrane w kolejnych dniach:
14.07. (poniedziałek), 17.30: (B) Marcin Chorąży - Piotr Grajny
16.07. (środa), 19.00: (B) Dominik Kachel - Jan Kachel
W razie niedogodności związanych z terminem meczu, proszę o kontakt (tel. 605 612 177).
B-klasa » Wadowice I | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
dzisiaj: 605, wczoraj: 334
ogółem: 4 338 814
statystyki szczegółowe