Aktualności

Turniej tenisowy - wtorek pełen emocji i zaproszenie na...

• autor: choracy69, 2014-07-15 23:44
Turniej tenisowy - wtorek pełen emocji i zaproszenie na środę

We wtorek w turrnieju tenisowym rozegrano osiem pełnych pojedynków i jeden niedokończony. W środę turniej kontynuujemy w godzinach popołudniowych. Relacje z meczów wtorkowych i plan na środę w rozwinięciu.

Wtorek rozpoczął się od pojedynku grupy A, w którym Michał Kubieniec bez problemu pokonał Krzysztofa Chorążego 6:1 6:0. Z kolei do decydujących meczów stanęli zawodnicy grupy C. W niezwykle zaciętym i dramatycznym boju Piotr Kachel pokonał 6:4 6:4 Mateusza Małysiaka, tym samym ograniczając do minimum szanse swojego przeciwnika na awans do dalszej fazu rozgrywek. Los Mateusza Małysiaka ostatecznie rozstrzygnął się w pojedynku Krystian Kubieniec - Patryk Lasik, w którym wygrał Krystian Kubieniec 6:3 6:3. To wystarczyło do zajęcie drugiego miejsca w grupie, za plecami Piotra Kachla, który brawurowo zanotował trzy pewne zwycięstwa w grupie C. W kolejnym meczy Mateusz Kachel przypieczętował awans z grupy D, wygrywając 6:1 6:1 z Grzegorzem Zachurą. W następnym pojedynku Tomasz Kachel pokonał Tomasza Jakubiaka 6:1 6:1, dzięki czemu zainkasował ważne trzy punkty w grupie H. Równie pewnie zwyciężył ubiegłoroczny brązowy medalista turnieju, Dominik Lasik, który pokonał Marka Handzlika 6:1 6:0. Po tym pojedynku wszyscy kibice wyczekiwali na niesamowicie zapowiadający się bój w grupie F pomiędzy Danielem Kachlem a Janem Kachlem. Mecz nie zawiódł oczekiwań widzów, był pełen niezwykłej dramaturgii i wysokiej jakości wymian. Ostatecznie w trzech setach wygrał Jan Kachel, który drugi raz z rzędu odwrócił losy spotkania. Śmiało można nazywać już grupę F najciekawszą grupą tegorocznej imprezy. Kolejne mecze w tej grupie już jutro. Po wielkich emocjach we wspomnianym meczu, kibice mogli wziąć chwilę oddechu, bo w kolejnym meczu Piotr Grajny pewnie pokonał Wojciecha Chlipałę 6:0 6:0. Nie był to jednak koniec emocji we wtorek, bo na koniec Daniel Bogdanik stworzył emocjonujące i nierozstrzygnięte widowisko z Mateuszem Kąkolem. Mimo początkowego prowadzenia 5:1, Daniel Bogdanik przegrał pierwszego seta 7:5 i przy stanie 5:3 dla Mateusza Kąkola w drugim secie mecz został przerwany z powodu zapadających ciemności. Zapraszamy na dokończenie tego meczu i pozostałe pojedynki w środę.