LKS LACHY ZWYCIĘZCĄ DRUGIEGO TURNIEJU SIATKÓWKI O PUCHAR...

• autor: coach_mc, 2015-01-19 20:34
LKS LACHY ZWYCIĘZCĄ DRUGIEGO TURNIEJU SIATKÓWKI O PUCHAR DYREKTORA!

W minioną niedzielę tj. 18 stycznia na hali sportowej w Lachowicach odbył się drugi turniej siatkówki o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 2. W imprezie rekreacyjno-sportowej, w której najważniejsza była dobra zabawa i integracja organizacji działających na terenie Naszej miejscowości, zwyciężyli piłkarze z LKS Lachy! Tym samy, udanie się zrewanżowali tenisistom za ubiegłoroczną porażkę w finale.

WYNIKI II TURNIEJU SIATKÓWKI

O PUCHAR DYREKTORA

GIMNAZJUM NR 2 W LACHOWICACH

Uczestnicy Turnieju:

1 ULKS Lachowice                                                     3 Gimnazjum nr 2 w Lachowicach

2 LKS Lachy Lachowice-Hucisko                         4 OSP Lachowice

Terminarz spotkań:

1 ULKS                                       -2 LACHY                          0 : 2  (22:25, 20:25)

3 GIMNAZJUM                           -4 OSP                                0 : 2  (22:25, 20:25)

1 ULKS                                     -3 GIMNAZJUM              2 : 0  (25:20, 25:11)

2 LACHY                                       -4 OSP                         2 : 0  (25:20, 25:14)

1 ULKS                                           -4 OSP                                2 : 0  (25:19, 25:23)