VI Miejsce seniorów w XIII Turnieju Halowym o Puchar...

• autor: coach_mc, 2015-01-27 10:07
VI Miejsce seniorów w XIII Turnieju Halowym o Puchar Kocierza

Już po raz drugi seniorzy Lachów wzięli udział w mocno obsadzonym Turnieju Halowym o Puchar Kocierza. Trzynasta edycja zawodów okazała się szczęśliwsza niż ubiegłoroczny występ podopiecznych Krzysztofa Chorążego. Zielono-biało-czarni zakończyli zmagania na 6 miejscu, w gronie blisko 20 drużyn. W nadchodzącym tygodniu seniorów czekają kolejne gry na dużej hali w Świnnej Porębie (środa) i w Zawoi (piątek).

Wysokie szóste miejsce zajęli seniorzy LKS-u w bardzo mocno obsadzonym turnieju halowym o Puchar Kocierza. W dwudniowych zmaganiach wzięli udział m.in. zawodnicy trzecioligowego Pniówka Pawłowice czy Rekordu Bielsko-Biała. W tak doborowym towarzystwie dobrze zaprezentowali się podopieczni Krzysztofa Chorążego, którzy w sobotnich eliminacjach zajęli drugie miejsce w swojej grupie (3 wygrane, 1 porażka). Z kolei w niedzielnych finałach raz wygrali, raz zremisowali i dwa razy przegrali co efekcie dało VI miejsce. W zielono-biało-czarnych barwach zagrali: Ł. Nowak, Ma. Chorąży, Daw. Kachel, Dan. Kachel, S. Pyrzyk, P. Gach, M. Gach, M. Kąkol. K. Kubieniec.