Turniej singlowy tenisa ziemnego zakończony

• autor: choracy69, 2015-07-22 11:48

W poniedziałek zakończył się V Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Wójta Gminy Stryszawa. W tym roku rozegrano turniej singlowy w Lachowicach. Zwycięzcą został obrońca tytułu, Mateusz Kachel, który w finale pokonał Szymona Chorążego 6:2 6:4. W sierpniu zapraszamy na turnieje deblowe.

Po 11 dniach intensywnych pojedynków tenisowych zakończył się turniej singlowy w ramach V Edycji Turnieju Tenisa Ziemnego o Puchar Wójta Gminy Stryszawa. W poniedziałkowych finałach zmierzyli się Michał Kubieniec i Piotr Grajny (mecz o brązowy medal) oraz Mateusz Kachel i Szymon Chorąży (finał).

W meczu o 3. miejsce lepszy okazał się rozstawiony z numerem 5. Michał Kubieniec, który mimo słabego początku (0:5 w pierwszym secie), poradził sobie z Piotrem Grajnym, wygrywając 4:6 6:1 6:0.

W wielkim finale już po raz piąty z rzędu spotkali się najwyżej rozstawieni w turnieju: Mateusz Kachel (ubiegłoroczny zwycięzca z Lachowic i turnieju finałowego) i Szymon Chorąży (zwycięzca z Lachowic z 2013 roku i ubiegłoroczny triumfator ze Stryszawy). W tym roku lepszy okazał się Mateusz Kachel, który obronił ubiegłoroczne trofeum z Lachowic, wygrywając 6:2 6:4.

Końcowa kolejność turnieju singlowego 2015:

Końcowa kolejność:

1. Mateusz Kachel (1)

2. Szymon Chorąży (2)

3. Michał Kubieniec (5)

4. Piotr Grajny

5.-8. Dominik Kachel, Jan Kachel, Tomasz Kachel (8), Przemysław Grajny (4)

9.-16. Dawid Kachel, Krystian Kubieniec, Jakub Kubieniec, Jarosław Prorok, Piotr Kachel (7), Marcin Chorąży (3), Daniel Kachel (6), Dominik Sala

17.-24. Mateusz Kąkol, Katarzyna Gąska, Marek Handzlik, Krzysztof Chorąży, Mateusz Małysiak, Adam Urbanek, Michał Pająk, Sebastina Pyrzyk

25.-32. Grzegorz Zachura, Daniel Bogdanik, Wojciech Chlipała, Paweł Urbanek, Mariusz Gach, Tomasz Jakubiak, Łukasz Gąska, Patryk Lasik

Zwycięzca klasyfikacji na najlepiej atakującego zawodnika: Tomasz Kachel.

Pełne podsumowanie turnieju ukaże się niebawem.

Już teraz zapraszamy do udziału w turniejach deblowych, które zostaną rozegrane w Stryszawie w dniach 8 - 15 sierpnia. Zgłoszenia przyjmujemy do 4 sierpnia:

- telefonicznie – 665 660 480 lub (33) 874 80 55

- osobiście – w siedzibie  LKS „Lachy” w piątki (godz. 17-20)

- mailowo – co9w6simon@gmail.com

W tym roku rozegrany zostanie równocześnie turniej deblowy mężczyzn i turniej par mieszanych.