Podokręg Piłki Nożnej w Wadowicach opublikował wstępny terminarz A Klasy wadowickiej na sezon 2015/2016. Przypomnijmy, że na tym poziomie rozgrywkowym w nadchodzącym sezonie zagrają seniorzy LKS Lachy. Runda jesienna rozpocznie się 15 i 16 sierpnia, a zakończy się 7 i 8 listopada. Na inaugurację rozgrywek Lachy podejmą u siebie Burzę Roczyny, a następnie zagrają na wyjeździe z Halniakiem Targanice.
Terminarz rozgrywek ligi: Wadowice: Klasa A
RUNDA I
Kolejka: 1 w dniach 2015-08-15/2015-08-16
1 | RELAKS WYSOKA | - | ZNICZ SUŁKOWICE BOLĘCINA | 2015-08-15 | 17:00 | : | |
2 | ŻAREK BARWAŁD GÓRNY | - | HALNIAK TARGANICE | 2015-08-16 | 17:00 | : | |
3 | LACHY LACHOWICE | - | BURZA ROCZYNY | 2015-08-15 | 17:00 | : | |
4 | LESKOWIEC RZYKI | - | BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA | 2015-08-16 | 17:00 | : | |
5 | PŁOMIEŃ SOSNOWICE | - | CEDRON BRODY | 2015-08-16 | 17:00 | : | |
6 | NAROŻE JUSZCZYN | - | ASTRA SPYTKOWICE | 2015-08-15 | 17:00 | : | |
7 | STANISŁAWIANKA STANISŁAW | - | ORZEŁ WIEPRZ | 2015-08-15 | 13:00 | : |
Kolejka: 2 w dniach 2015-08-22/2015-08-23
8 | ZNICZ SUŁKOWICE BOLĘCINA | - | ORZEŁ WIEPRZ | 2015-08-22 | 17:00 | : | |
9 | ASTRA SPYTKOWICE | - | STANISŁAWIANKA STANISŁAW | 2015-08-23 | 17:00 | : | |
10 | CEDRON BRODY | - | NAROŻE JUSZCZYN | 2015-08-22 | 17:00 | : | |
11 | BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA | - | PŁOMIEŃ SOSNOWICE | 2015-08-22 | 17:00 | : | |
12 | BURZA ROCZYNY | - | LESKOWIEC RZYKI | 2015-08-23 | 11:00 | : | |
13 | HALNIAK TARGANICE | - | LACHY LACHOWICE | 2015-08-23 | 17:00 | : | |
14 | RELAKS WYSOKA | - | ŻAREK BARWAŁD GÓRNY | 2015-08-22 | 17:00 | : |
Kolejka: 3 w dniach 2015-08-29/2015-08-30
15 | ŻAREK BARWAŁD GÓRNY | - | ZNICZ SUŁKOWICE BOLĘCINA | 2015-08-30 | 17:00 | : | |
16 | LACHY LACHOWICE | - | RELAKS WYSOKA | 2015-08-29 | 17:00 | : | |
17 | LESKOWIEC RZYKI | - | HALNIAK TARGANICE | 2015-08-30 | 17:00 | : | |
18 | PŁOMIEŃ SOSNOWICE | - | BURZA ROCZYNY | 2015-08-29 | 11:00 | : | |
19 | NAROŻE JUSZCZYN | - | BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA | 2015-08-30 | 17:00 | : | |
20 | STANISŁAWIANKA STANISŁAW | - | CEDRON BRODY | 2015-08-29 | 17:00 | : | |
21 | ORZEŁ WIEPRZ | - | ASTRA SPYTKOWICE | 2015-08-29 | 17:00 | : |
Kolejka: 4 w dniach 2015-09-05/2015-09-06
22 | ZNICZ SUŁKOWICE BOLĘCINA | - | ASTRA SPYTKOWICE | 2015-09-06 | 15:00 | : | |
23 | CEDRON BRODY | - | ORZEŁ WIEPRZ | 2015-09-05 | 17:00 | : | |
24 | BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA | - | STANISŁAWIANKA STANISŁAW | 2015-09-05 | 17:00 | : | |
25 | BURZA ROCZYNY | - | NAROŻE JUSZCZYN | 2015-09-06 | 11:00 | : | |
26 | HALNIAK TARGANICE | - | PŁOMIEŃ SOSNOWICE | 2015-09-06 | 17:00 | : | |
27 | RELAKS WYSOKA | - | LESKOWIEC RZYKI | 2015-09-05 | 17:00 | : | |
28 | ŻAREK BARWAŁD GÓRNY | - | LACHY LACHOWICE | 2015-09-06 | 17:00 | : |
Kolejka: 5 w dniach 2015-09-12/2015-09-13
29 | LACHY LACHOWICE | - | ZNICZ SUŁKOWICE BOLĘCINA | 2015-09-12 | 16:00 | : | |
30 | LESKOWIEC RZYKI | - | ŻAREK BARWAŁD GÓRNY | 2015-09-13 | 16:00 | : | |
31 | PŁOMIEŃ SOSNOWICE | - | RELAKS WYSOKA | 2015-09-13 | 16:00 | : | |
32 | NAROŻE JUSZCZYN | - | HALNIAK TARGANICE | 2015-09-13 | 16:00 | : | |
33 | STANISŁAWIANKA STANISŁAW | - | BURZA ROCZYNY | 2015-09-12 | 16:00 | : | |
34 | ORZEŁ WIEPRZ | - | BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA | 2015-09-12 | 16:00 | : | |
35 | ASTRA SPYTKOWICE | - | CEDRON BRODY | 2015-09-13 | 16:00 | : |
Kolejka: 6 w dniach 2015-09-19/2015-09-20
36 | ZNICZ SUŁKOWICE BOLĘCINA | - | CEDRON BRODY | 2015-09-20 | 15:00 | : | |
37 | BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA | - | ASTRA SPYTKOWICE | 2015-09-19 | 16:00 | : | |
38 | BURZA ROCZYNY | - | ORZEŁ WIEPRZ | 2015-09-20 | 11:00 | : | |
39 | HALNIAK TARGANICE | - | STANISŁAWIANKA STANISŁAW | 2015-09-20 | 16:00 | : | |
40 | RELAKS WYSOKA | - | NAROŻE JUSZCZYN | 2015-09-19 | 16:00 | : | |
41 | ŻAREK BARWAŁD GÓRNY | - | PŁOMIEŃ SOSNOWICE | 2015-09-20 | 16:00 | : | |
42 | LACHY LACHOWICE | - | LESKOWIEC RZYKI | 2015-09-19 | 16:00 | : |
Kolejka: 7 w dniach 2015-09-26/2015-09-27
43 | LESKOWIEC RZYKI | - | ZNICZ SUŁKOWICE BOLĘCINA | 2015-09-27 | 16:00 | : | |
44 | PŁOMIEŃ SOSNOWICE | - | LACHY LACHOWICE | 2015-09-27 | 16:00 | : | |
45 | NAROŻE JUSZCZYN | - | ŻAREK BARWAŁD GÓRNY | 2015-09-27 | 16:00 | : | |
46 | STANISŁAWIANKA STANISŁAW | - | RELAKS WYSOKA | 2015-09-26 | 16:00 | : | |
47 | ORZEŁ WIEPRZ | - | HALNIAK TARGANICE | 2015-09-26 | 16:00 | : | |
48 | ASTRA SPYTKOWICE | - | BURZA ROCZYNY | 2015-09-27 | 16:00 | : | |
49 | CEDRON BRODY | - | BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA | 2015-09-26 | 16:00 | : |
Kolejka: 8 w dniach 2015-10-03/2015-10-04
50 | ZNICZ SUŁKOWICE BOLĘCINA | - | BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA | 2015-10-04 | 15:00 | : | |
51 | BURZA ROCZYNY | - | CEDRON BRODY | 2015-10-04 | 11:00 | : | |
52 | HALNIAK TARGANICE | - | ASTRA SPYTKOWICE | 2015-10-04 | 15:00 | : | |
53 | RELAKS WYSOKA | - | ORZEŁ WIEPRZ | 2015-10-03 | 15:00 | : | |
54 | ŻAREK BARWAŁD GÓRNY | - | STANISŁAWIANKA STANISŁAW | 2015-10-04 | 15:00 | : | |
55 | LACHY LACHOWICE | - | NAROŻE JUSZCZYN | 2015-10-03 | 15:00 | : | |
56 | LESKOWIEC RZYKI | - | PŁOMIEŃ SOSNOWICE | 2015-10-04 | 15:00 | : |
Kolejka: 9 w dniach 2015-10-10/2015-10-11
57 | PŁOMIEŃ SOSNOWICE | - | ZNICZ SUŁKOWICE BOLĘCINA | 2015-10-11 | 15:00 | : | |
58 | NAROŻE JUSZCZYN | - | LESKOWIEC RZYKI | 2015-10-11 | 15:00 | : | |
59 | STANISŁAWIANKA STANISŁAW | - | LACHY LACHOWICE | 2015-10-10 | 15:00 | : | |
60 | ORZEŁ WIEPRZ | - | ŻAREK BARWAŁD GÓRNY | 2015-10-10 | 15:00 | : | |
61 | ASTRA SPYTKOWICE | - | RELAKS WYSOKA | 2015-10-11 | 15:00 | : | |
62 | CEDRON BRODY | - | HALNIAK TARGANICE | 2015-10-10 | 15:00 | : | |
63 | BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA | - | BURZA ROCZYNY | 2015-10-10 | 15:00 | : |
Kolejka: 10 w dniach 2015-10-17/2015-10-18
64 | ZNICZ SUŁKOWICE BOLĘCINA | - | BURZA ROCZYNY | 2015-10-18 | 15:00 | : | |
65 | HALNIAK TARGANICE | - | BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA | 2015-10-18 | 15:00 | : | |
66 | RELAKS WYSOKA | - | CEDRON BRODY | 2015-10-17 | 15:00 | : | |
67 | ŻAREK BARWAŁD GÓRNY | - | ASTRA SPYTKOWICE | 2015-10-18 | 15:00 | : | |
68 | LACHY LACHOWICE | - | ORZEŁ WIEPRZ | 2015-10-17 | 15:00 | : | |
69 | LESKOWIEC RZYKI | - | STANISŁAWIANKA STANISŁAW | 2015-10-18 | 15:00 | : | |
70 | PŁOMIEŃ SOSNOWICE | - | NAROŻE JUSZCZYN | 2015-10-18 | 15:00 | : |
Kolejka: 11 w dniach 2015-10-24/2015-10-25
71 | NAROŻE JUSZCZYN | - | ZNICZ SUŁKOWICE BOLĘCINA | 2015-10-25 | 14:00 | : | |
72 | STANISŁAWIANKA STANISŁAW | - | PŁOMIEŃ SOSNOWICE | 2015-10-24 | 14:00 | : | |
73 | ORZEŁ WIEPRZ | - | LESKOWIEC RZYKI | 2015-10-24 | 14:00 | : | |
74 | ASTRA SPYTKOWICE | - | LACHY LACHOWICE | 2015-10-25 | 14:00 | : | |
75 | CEDRON BRODY | - | ŻAREK BARWAŁD GÓRNY | 2015-10-24 | 14:00 | : | |
76 | BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA | - | RELAKS WYSOKA | 2015-10-24 | 14:00 | : | |
77 | BURZA ROCZYNY | - | HALNIAK TARGANICE | 2015-10-25 | 11:00 | : |
Kolejka: 12 w dniach 2015-10-31
78 | ZNICZ SUŁKOWICE BOLĘCINA | - | HALNIAK TARGANICE | 2015-10-31 | 14:00 | : | |
79 | RELAKS WYSOKA | - | BURZA ROCZYNY | 2015-10-31 | 14:00 | : | |
80 | ŻAREK BARWAŁD GÓRNY | - | BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA | 2015-10-31 | 14:00 | : | |
81 | LACHY LACHOWICE | - | CEDRON BRODY | 2015-10-31 | 14:00 | : | |
82 | LESKOWIEC RZYKI | - | ASTRA SPYTKOWICE | 2015-10-31 | 14:00 | : | |
83 | PŁOMIEŃ SOSNOWICE | - | ORZEŁ WIEPRZ | 2015-10-31 | 14:00 | : | |
84 | NAROŻE JUSZCZYN | - | STANISŁAWIANKA STANISŁAW | 2015-10-31 | 14:00 | : |
Kolejka: 13 w dniach 2015-11-07/2015-11-08
85 | STANISŁAWIANKA STANISŁAW | - | ZNICZ SUŁKOWICE BOLĘCINA | 2015-11-07 | 13:00 | : | |
86 | ORZEŁ WIEPRZ | - | NAROŻE JUSZCZYN | 2015-11-07 | 13:00 | : | |
87 | ASTRA SPYTKOWICE | - | PŁOMIEŃ SOSNOWICE | 2015-11-08 | 13:00 | : | |
88 | CEDRON BRODY | - | LESKOWIEC RZYKI | 2015-11-07 | 13:00 | : | |
89 | BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA | - | LACHY LACHOWICE | 2015-11-07 | 13:00 | : | |
90 | BURZA ROCZYNY | - | ŻAREK BARWAŁD GÓRNY | 2015-11-08 | 11:00 | : | |
91 | HALNIAK TARGANICE | - | RELAKS WYSOKA | 2015-11-08 | 11:00 |
B-klasa » Wadowice I | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
dzisiaj: 754, wczoraj: 692
ogółem: 4 339 655
statystyki szczegółowe