Siła ofensywna doceniona! - wyniki ankiety na najlepszego...

• autor: choracy69, 2015-07-27 14:43
Siła ofensywna doceniona! - wyniki ankiety na najlepszego zawodnika seniorów

Kibicom najwyraźniej podoba się ofensywny styl drużyny seniorów, bo w zakończonej właśnie ankiecie na najlepszego zawodnika w sezonie 2014/2015 wygrał ofensywny pomocnik i zdobywca aż 24 bramek Dawid Kachel. Zebrał on 26 % wszystkich głosów. Tuż za nim niespodziewanie uznanie kibiców zdobył waleczny i niebezpieczny zwłaszcza w meczach na własnym stadionie, napastnik Sebastian Pyrzyk z 21-procentowym poparciem. Trzecie miejsce dla królującego w środku pola Mateusza Małysiaka, który jednak w większości meczów sezonu 2014/2015 miał licznie funkcje zarówno defensywne jak i ofensywne. Kibice docenili więc wszechstronność i bardzo ważne łączenie gry obronnej i ofensywnej LKS Lachy. Mateusz Małysiak uzyskał 13 % głosów. Pozostałe głosy rozłożyły się niemal równomiernie pomiędzy pozostałych zawodników, z których każdy przyczynił się na miarę możliwość w świętowany w czerwcu awans do Klasy A. Życzymy powodzenia zwycięzcom ankiety i liczymy, że poprowadzą nas oni do udanego sezonu 2015/2016.