Transfery czy powroty wychowanków ??

• autor: choracy69, 2008-08-09 12:39
Nowi zawodnicy w drużynie seniorów ale także w juniorach - czyli powroty wychowanków!!

Na ten sezon klub LKS "Lachy" Lachowice-Hucisko nie szykował żadnych wzmocnień, a jednak okazało się że klub wzmocniło trzech zawodników, a byc może pojawi się czwarty. Najważniejszym wzmocnieniem drużyny seniorów jest powrót dwóch wychowanków Piotra i Pawła Słowików. Jeden ma wzmocnić linie ataku a drugi ma wesprzeć pomoc. W ostatnim czasie byli oni zawodnikami w takich klubach jak np.: Garbarz Zembrzyce. Może to być porządne wzmocnienie drużyny seniorów. Następnym wzmocnieniem dla seniorów jak i dla juniorów jest powrót młodego bramkarza Michała Pająka, który wrócił z  MKKS Babia Góra Sucha Beskidzka, gdzie był na wypożyczeniu. Będzie on raczej występował jako podstawowy gracz juniorów i jako drugi bramkarz seniorów. Pozostaje jeszcze sprawa Grzegorza Ćwiertni, który również miałby wrócić z MKKS Babia Góra Sucha Beskidzka i grać w drużynie seniorów. Zawodnik również powróciłby z wypożyczenia, jednak nie jest do końca zdecydowany, dlatego pozostaje nam tylko czekać.

autor: ~mocny xD 2008-08-11 23:22:35

avatar "Następnym wzmocnieniem dla seniorów jak i dla juniorów jest powrót młodego bramkarza Michała Pająka"wzmocnienie nice joke men ^^buhahaha xD

autor: ~Cinn 2008-08-13 16:21:47

avatar To może jeszcze ja wrócę to będzie wzmocnienie %-)