Logowanie

Aktualności

Sparing Juniorów

• autor: choracy69, 2008-08-09 14:23
Dnia 09.08.2008 (tj.sobota) odbył się mecz sparingowy między juniorami LKS Lachy Lachowice-Hucisko, a juniorami Huraganu Skawica. Mecz zakończył się wynikiem 4:3 dla gospodarzy z Lachowic!

SKŁAD:
Pająk.M (80m Kosibur) - Targosz.M (75min Bogdanik.G), Kachel.D, Elsner.K, Kubieniec.K  - Banaś.T, Chorąży.M, Szczerba.M (70min Kąkol.M), Bogdanik.D( 75min Grajny.P) - Barzycki.Ł, Juryta.M

Mecz odbył się w Lachowiach.

Zawodnicy z Lachowic podejmowali drużynę ze Skawicy, mecz toczył się w trudnych warunkach pogodowych. Już na początku meczu bramkę dla gospodarzy strzelił Chorąży, który po wspaniałym dośrodkowaniu Kachla uderzył glową nie do obrony!  1:0
        Później kilka okazji mieli goście jednak na posterunku stał Pająk, który powrócił z wypożyczenia.  W 35 minucie meczu Banaś uderzył z wolnego, piłkę odbił bramkarz gości i skutecznie dobił Szczerba. 2:0
        Na początku drugiej połowy kontaktową bramkę strzelili goście, napastnik minął bramkarza, który zdołał odbić piłkę, ale jednak piłka wpadła do bramki. 2:1 Piłkarze Skawicy  mieli jeszcze kolejne sytuacje, ale znów z dobrej strony pokazała się obrona i bramkarz Michał Pająk. W końcu Gospodarze strzelili trzecią bramkę, Juryta uderzył z dystansu nie do obrony w samo okienko bramki. 3:1 Potem swoje 5 minut miał bramkarz Lachowic, który znów obronił strzał jednego z zawodników w okienko bramki, po wznowieniu gry z rożnego złapał pilkę i wykopem uruchomił Mateusza Juryte, który w sytuacji sam na sam nie dal szans bramkarzowi. 4:1
        Przy takim wyniku 4:1 trener Michał Chorąży zdecydował się na zmiany, kilku zawodników w tym strzelca bramki Szczerby, Targosza oraz Pająka.  W końcowych minutach goście strzelili jeszcze 2 bramki i mecz zakończył się wynikiem 4:3 dla gospodarzy!