Strona klubowa

Logowanie

Aktualności

• autor: choracy69, 2008-09-02 21:26
W poniedziałek czyli, 01.09.2008 zostały rozegrane dwa mecz. Oldboje na własnym stadionie podejmowali Regulice, a "Żaki" pojechały na mecz do Garbarza Zembrzyce....
Oldboje:

Lachy Lachowice - Regulice

0:3 (0:3)

Mecz został już przesądzony z początku, gdzie po trzech błędach obrony wynik w "mgnieniu oka" uległ zmianie i po pierwszej połowie było już 0:3. Po przerwie po kilku kluczowych zmianach, wynik mu uległ znaczenie, gdyż swoje szans prawie stu procentowe mieli Lasik Wojciech, Chorąży Krzysztof oraz Knapczyk Andrzej. Ten drugi mógł zmienić wynik z rzutu karnego, jednak bramkarz doskonale wyczuł zawodnika i obronił karnego...miejmy nadzieje, że w następnym meczu nasi Oldboje pokażą klasę.