Logowanie

Aktualności

Lachy znów na tarczy...

• autor: coach_mc, 2008-10-29 18:51
Juniorzy młodsi, którzy odrabiają zaległości, rozegrali w środę tj. 29 października przedostatni mecz tej jesieni. Przegrali ze swymi rówieśnikami z Grzechyni 2:4 po bardzo słabej grze całego zespołu. Nie pomogli drużynie zawodnicy na co dzień grający w juniorach starszych, nic nie dały zmiany w składzie, po prostu tego dnia Lachy były słabsze. Więcej w rozwinięciu...
               Na meczu stawiło się ponad 20 zawodników, którzy byli zdeterminowani by wygrać mecz z sąsiadem z tabeli. Lachy rozpoczęły mecz z Ł. Barzyckim, J. Elsnerem, K. Kubieńcem, K. Wróblem i T. Banasiem czyli zawodnikami mającymi za sobą występy w juniorach starszych, rocznikowo mogącymi jeszcze grać. Wydawało się że Nasi zawodnicy są zdecydowanymi faworytami, jednak już pierwsze minuty pokazały że będzie ciężko. Już w 5 minucie Lachy straciły gola po błędzie obrony i sytuacji sam na sam zawodnika gości. Później do głosu doszli gospodarze, ale grali bardzo niemrawo. Goście natomiast prostymi środkami ("długa piła"na napastników) raz po raz groźnie kontrowali. Lachom jednak udało się wyrównać, po akcji kapitana zespołu (Ł. Barzycki) piłka wpadła do siatki. Niestety już po kilku minutach było 1:2, kolejny błąd defensywy i znów przyszło odrabiać straty. Nie popsiał się także P. Pacyga, który za wulgaryzmy w stronę przeciwnika wyleciał z boiska. Od tego momentu Lachy grały lepiej, ale nic z tego nie wynikało.
               Druga połowa to ciąg dalszy nieudolności Lachów, błąd popełnia bramkarz gospodarzy i jest 1:3. Gospodarze atakują, a goście strzelają czwartego gola- ręką piłki w polu karnym dotyka D. Kąkol i jest 1:4. Jedna z wielu zmian przyniosła ożywienie w grze zespołu i po ładnej akcji Dawida gola strzela D. Kąkol. Tylko na tyle było stać tego dnia Lachy, przegrywają ze słabym Gromem 2:4 prezentujący fatalny styl gry. Mamy tylko jedno życzenie niech ta runda się już skończy (jeszcze jeden mecz z Huraganem 11.11.2008).

LACHY Lachowice-Hucisko --GROM Grzechynia    2:4 (1:2)

gole: Ł. Barzycki, D. Kąkol
kartki: P. Pacyga (cz.k.), M. Szczerba (ż.k.)
skład: A. Świerkosz- M. Targosz (41`A. Jankowski), M. Szczerba, R. Ślusarczyk (55` D. Kąkol), J. Elsner- K. Wróbel (41` D. Bogdanik), T. Banaś, P. Pacyga, K. Kubieniec (65` S. Pyrzyk)- Ł. Barzycki (kap.), R. Buczek (55` Polak D.)