Logowanie

Aktualności

III miejsce w województwie !

• autor: coach_mc, 2008-11-28 18:10
Zawodnicy Lachów rocznik 1993 i młodsi zajęli w halowym turnieju wojewódzkim drużyn wiejskich trzecie miejsce. W zawodach organizowanych przez Ludowe Zrzeszenia Sportowe rozgrywanych w Nowej Hucie na hali Hutnika Kraków zaprezentowali się bardzo dobrze zdobywając efektowny puchar.
            15 listopada rozegrano turniej międzypowiatowy w Olkuszu gdzie nasi juniorzy okazali się najlepsi pokonując w finale Legiona Bydlin 1:0 po golu R. Buczka. Natomiast żaki poległy w finale w karnych z Centurią Chechło. Rocznik 1993 i młodsi wygrywając zawody w Olkuszu uzyskali awans do zawodów wojewódzkich.
            Finał Małopolski odbył się na obiektach Hutnika Kraków 27 listopada. Nasza drużyna nie będąca faworytem, rozgrywek zajęła dobre III miejsce. Wystąpili mistrzowie czterech rejonów LZS tj. Nowy Sącz, Tarnów, Olkusz i Kraków. Zwyciężył zespół z Dąbrowy Tarnowskiej, a drugie miejsce zajęły Radziechowice. W naszej drużynie grali: A. Świerkosz, K. Baca, R. Ślusarczyk, T. Banaś, M. Małysiak, M. Targosz, M. Szczerba, R. Buczek, A. Jankowski, S. Pyrzyk, P. Pacyga, D. Bogdanik, M. Kąkol.