Pierwszy mecz seniorów w roku 2009

• autor: coach_mc, 2009-02-02 08:47
1 lutego tj. niedziela nasi seniorzy zagrali pierwszy sparingowy mecz, przeciwnikiem miejscowych Lachów był lider klasy B grupy I czyli Strzelec Budzów. Mecz odbył się na głównej płycie tych drugich. Rozgrywane w ciężkich warunkach zawody zakończyły się pewnym zwycięstwem Lachów 3:1 po golach Pawła Bąka, Pawła Pluty i Andrzeja Kimli. Mecz nie był porywającym widowiskiem, ale celem nadrzędnym na tym etapie przygotowań jest budowanie siły i wytrzymałości. Więcej w rozwinięciu...
               Mecz, który odbył się w Budzowie przyniósł kilka niespodzianek kadrowych. Okazało się że do Klubu wróciło kilku znajomych. Po półrocznej przerwie, do gry w Lachach wracają: Paweł Bąk i Andrzej Kimla. Ponadto w sparingu wystąpił testowany Rafał Buława, którego sytuacja w macierzystym klubie (Świt Cięcina) nie jest pewna. Mimo, że w składzie zabrakło kilku ważnych zawodników ( bracia Słowikowie i Gachowie oraz K. Kołacz, B. Zawora,  A. Midora, J. Klimczak, M. Juryta, R. Byrtek) gra wyglądała nieźle, wygrana naszej drużyny zasłużona.

Gole: P. Bąk, P. Pluta, A. Kimla

Skład: M. Pluta (46` M. Pająk)- Sz. Chorąży (46` R. Domżał), A. Kimla (46` R. Buława), A. Pluta, Mi. Chorąży (46` Sz. Chorąży)- A. Knapczyk, Ma. Chorąży (80` M. Pluta), P. Prochownik, R. Buława (46` Mi. Chorąży)- P. Bąk, P. Pluta (46` A. Kimla)

zdjęcia z meczu w galerii

autor: ~nn 2009-02-06 20:34:34