Bardzo pracowity weekend seniorów

• autor: coach_mc, 2009-02-09 09:37
W miniony weekend seniorzy Lachów rozegrali, aż dwa sparingi. W sobotniej potyczce "nasi" zmierzyli się z wiceliderem B klasy Narożem Juszczyn, natomiast w niedziele zagrali na wyjeździe z liderem żywieckiej A klasy Skrzyczne Lipowa. Pierwszy mecz zakończył się porażką 2:3, a drugie spotkanie zwycięstwem 2:0. Jednak na tym etapie przygotowań nie wyniki są najważniejsze. Więcej w rozwinięciu...
             Sobotni mecz z Narożem Juszczyn rozegrany w Hucisku stał na bardzo niskim poziomie. Obydwu drużynom przeszkadzał silnie wiejący wiatr oraz fatalny stan murawy. Obrońcy drużyny gości jak i gospodarzy skupieni byli tylko na wybijaniu piłki jak najdalej od swojej połowy, co nie pomagało w stworzeniu ładnego widowiska. Nasza drużyna mocno osłabiona w tym dniu, z trzema juniorami w składzie, zagrała słabo i zasłużenie przegrała 2:3. Wyróżniającą postacią z pewnością był P. Bąk strzelca jednego gola i najaktywniejszy zawodnik spotkania.
            Na niedzielne spotkanie udało się zebrać nie co inną kadrę, ale także przeciwnik był lepszy- lider A klasy żywieckiej. Mimo braku P. Bąka, Mi. Chorąży, P. Gacha, K. Kołacza i kontuzjowanego Pa. Słowika, drużyna zaprezentowała się lepiej niż dzień wcześniej. Grając konsekwentnie w obronie i dobrze w ataku "nasi" wygrali 2:0 po dwóch golach P. Pluty, chyba najlepszego zawodnika tego spotkania.

A już w najbliższy weekend tj. w niedziele o godzinie 11.00 seniorzy zagrają prestiżowe spotkanie z Babią Góra Sucha Beskidzka, na ich terenie.
Oto podsumowanie meczów sparingowych tego weekendu:

LACHY Lachowice-Hucisko -- NAROŻE Juszczyn 2:3 (1:1)

Boisko: Hucisko

Gole: A. Pluta, P. Bąk

Skład: M. Pluta (46` M. Pająk)- R. Domżał, Sz. Chorąży, Mi. Chorąży, A. Pluta- M. Gach, P. Prochownik, Ma. Chorąży, Sz. Danel- P. Bąk, P. Pluta

SKRZYCZNE Lipowa -- LACHY Lachowice-Hucisko 0:2 (0:2)

Boisko: Lipowa- boczne

Gole: 2x P. Pluta,

Skład: M. Pluta - Sz. Chorąży, A. Kimla, R. Domżał, A. Midor- Ma. Chorąży,  A. Knapczyk, Pi. Słowik (46` M. Pająk), A. Pluta- P. Prochownik, P. Pluta