Wielka Sobota w Malcu

• autor: coach_mc, 2009-04-10 18:24
Juniorzy Naszego Klubu w Wielką Sobotę rozegrają mecz w ramach 16 kolejki II Ligi wadowicko-oświęcimskiej ze Zgodą Malec. Mecz odbędzie się na stadionie rywali, juniorzy starsi zagrają tradycyjnie o godzinie 10.00, natomiast juniorzy młodsi dwie godziny później. Wyjazd na ten mecz z Huciska o godzinie 7.50.
W drugiej wiosennej kolejce Nasze drużyny wyjeżdżają do Malca czyli drużyny podokręgu Oświęcim. Mecz dla juniorów starszych jak i młodszych jest kolejną szansą zdobycia punktów w tym sezonie. Dla tych pierwszych to bardzo ważne spotkanie, gdyż zawodnicy Zgody znajdują się niżej w tabeli II ligi i jest realna szansa wywiezienia punktów. Z kolei juniorzy młodsi nie są bez szans, bo już na jesień potrafili zdobyć z tą drużyną trzy punkty. Wszystko rozstrzygnie się na boisku i zależy od postawy Naszych piłkarzy.

11 kwietnia 2009, boisko sportowe w Malcu, 16 kolejka II Ligi wadowicko-oświęcimskiej

Juniorzy starsi godz. 10.00

ZGODA Malec-- LACHY Lachowice-Hucisko  __:__