Logowanie

Aktualności

Juniorzy starsi grają o Puchar Stupki

• autor: coach_mc, 2009-04-23 20:53
Dzisiaj o godzinie 18.00 na boisku w Lachowicach odbył się mecz pierwszej rundy o Puchar Słupki między miejscowymi Lachami, a Babią Górą Sucha Beskidzka. Zwyciężyli gospodarze 6:1, po efektownej grze i pięknych golach całego zespołu. Bramki dla Naszych zdobyli: niezawodny kapitan Mateusz Juryta trzy, Marcin Chorąży dwie i Mateusz Małysiak.

Boisko Sportowe przy Gim 2 w Lachowicach, I runda pucharu Słupki

23.04.2009 godz. 18.00

LACHY Lachowice-Hucisko-- BABIA GÓRA Sucha Beskidzka 6:1 (3:0)

Gole: 3x M. Juryta (w tym jeden z karnego), 2x M. Chorąży (rzuty wolne), M. Małysia
k

Sędziował: Żadek

Skład: M. Pająk- D. Kachel, M. Chorąży, Sz. Danel, J. Elsner- T. Banaś, M. Małysiak, Ł. Krawczyk, M. Gach- M. Juryta, Ł. Barzycki

Ponadto wystąpili: Sz. Kubielas, K. Wróbel, M. Szczerba, R. Buczek

Opis spotkania:

Mecz w ramach Pucharu Słupki organizowanym przez OZPN Wadowice i Oświęcim przyniósł efektowne zwycięstwo juniorów starszych. Mecz rozpoczął się dopiero o godzinie 18.30, gdyż goście przyjechali 30 minut po czasie.
                Nasi wystąpili prawie w optymalnym składzie z wyjątkiem K. Kubieńca, ale za to z powracającym Sz. Danelem. Od początku spotkania na boisku nie podzielnie panowali lachowiczanie, którzy raz po raz nękali bramkę gości. Na efekty bramkowe długo nie trzeba było czekać. Najpierw po ładnej akcji M. Małysiaka, gola strzelił M. Juryta. Później ten pierwszy popisał się kapitalnym strzałem za szesnastki i było 2:0. Wynik do przerwy ustalił M. Chorąży strzałem z rzutu wolnego.
                Po przerwie nasi kontynuowali dzieło zniszczenia, strzelając kolejne gole. Na 4:0 podwyższył M. Juryta, po akcji M. Gacha. Piąty gol był autorstwa M. Chorąży, znów z rzutu wolnego i znów kapitalne uderzenie. W tej części chwilę dekoncentracji miała obrona, która pozwolił strzelić zawodnikom z Suchej honorowego gola. Wynik ustalił kapitan drużyny z rzutu karnego, którego sam wypracował.
               Lachy zwyciężyły 6:1 i awansowały do następnej rundy Pucharu Słupki.