Juniorzy polegli w Zembrzycach

• autor: coach_mc, 2009-04-27 10:00
Juniorzy starsi Naszego Klubu przegrali bardzo ważne spotkanie w Zembrzycach, z tamtejszym Garbarzem 1:2. Wszyscy kibice, którzy liczyli na dobrą grę po pięknym zwycięstwie w czwartek w pucharze, srodze się zawiedli. Nasi znów wrócili do poziomu gry prezentowanego ze Strzelcem Budzów czyli ładna dla oka, ale kompletnie nieskuteczna. Honorowego gola dla Naszych strzelił M. Juryta.
Zembrzyce 27.04.2009, 18 kolejka II ligi wadowicko-oświęcimskiej

GARBARZ Zembrzyce- LACHY Lachowice-Hucisko   2:1 (0:0)

1:0 po rzucie rożnym
2:0 po kontrataku
1:2 M. Juryta

gole: M. Juryta

skład: M. Pająk- D. Kachel (60` M. Szczerba), M. Chorąży, Sz. Danel, J. Elsner (70` K. Wróbel)- T. Banaś, Ł. Krawczyk 80` (P. Pacyga), M. Małysiak, M. Gach- M. Juryta, Ł. Barzycki (60` Sz. Kubielas)

relacja z meczu:
           Wydawało się, że forma juniorów starszych idzie w górę, po tym jak zwyciężyli w Pucharze Słupki Babią Górę 6:1. Jednak jak się okazało w niedzielne przedpołudnie, nic z tych rzeczy. Do składu drużyny z Lachowic wrócił Szymon Danel, który był nie obecny w pierwszych meczach tej rundy. Nie pomogło to Naszej drużynie w uniknięciu bolesnej porażki, na boisku przedostatniej drużyny.
          Od początku spotkania Nasi grali chaotycznie i bardzo ospale. Przeciwnik również nie prezentował wysokiej formy, więc spotkanie stało na niskim poziomie. Lachy starały się grać piłką i rozgrywać dokładnie każdą akcję, ale brakowało ostatniego podania i wykończenia strzałem. Z kolei ataki Garbarza, to przede wszystkim długie podania na rosłych napastników. Kilka razy świetnie lewą stroną szarżował M. Gach, ale nie potrafił zakończyć akcji dokładnym podaniem bądź strzałem. Również mało zdecydowanie grali środkowi pomocnicy, od których wymaga się dokładnych strzałów i podań. Bardzo słabo prezentował się atak, zwłaszcza znajdujący się bez formy Ł. Barzycki. Mimo tej nieporadności z przodu, obrona trzymała wynik i było 0:0 do przerwy.
          Po zmianie stron do ataku ruszyli zawodnicy z Zembrzyc, ale dobrze bronił M. Pająk. W 60 minucie, Nasz drużyna straciła gola po rzucie rożnym, którego nawet nie było, bo sromotnie pomylił się arbiter sptkania. Nasi niemając nic do stracenia zaatakowali, trener przesunął M. Chorążego do pomocy. Nic to nie dało, a przyniosło drugiego straconego gola. Pod koniec spotkania Lachy strzeliły kontaktowego gola, notabene ze spalonego. Jednak na więcej tego dnia nie było stać lachowiczan, chociaż wyśmienitej okazji nie wykorzystał M. Gach.
         Podsumowując nasi zagrali przeciętnie, nie mając żadnej "siły ognia" zasłużenie przegrali 1:2. Sytuacja w tabeli juniorów staję się co raz bardziej niewesoła, i będziemy do końca sezonu drżeć o przyszłość Lachów w tych rozgrywkach. A już w najbliższy wtorek Lachy grają mecz drugiej rundy Pucharu Słupki z Żarkiem Stronie, na ich boisku o godzinie 18.00.

autor: ficek11 2009-04-27 15:59:11

Profil ficek11 w Futbolowo Nie przejmowac sie Zembrzycami tylko grać dalej.... urwijcie punkty Wieprzowi albo Beskidowi.... Skrzynka PIWKA czeka

autor: coach_mc 2009-04-28 17:19:35

Profil coach_mc w Futbolowo a w pierwszej kolejności, już w sobotę wiceliderowi z Białki:))