Logowanie

Aktualności

Żaki świetnie rozpoczynają rundę wiosenną!

• autor: admin~, 2009-05-12 19:07
Dzisiaj o godzinie 17.00 na boisku w Lachowicach Żaki zainaugurowały rozgrywki w rundzie wiosennej. Przeciwnikiem Naszych piłkarzy był Garbarz Zembrzyce czyli ostatnia drużyna Ligi. Nasi pokonali outsidera rozgrywek 6:0, po golach Dominika Lasika (2), Tomka Kachla (2) i Mateusza Kachla (1).
Lachowice 12.05.2009, 8 kolejka Ligi Żaków

17.00

LACHY Lachowice-Hucisko --GARBARZ Zembrzyce   6 : 0 (3:0)

6-0 T. Kachel

skład: P. Urbanek- B. Urbanek, M. Kachel, D. Bogdanik, A. Serwin- T. Kachel, Da. Kachel, A. Urbanek, Do. Kachel- D. Lasik, D. Sobański
rezerwa: P. Lasik, M. Lasik, M. Urbański, K. Ponikwia, R. Buczek

opis spotkania:
              Lachy bardzo udanie zainaugurowały rozgrywki gromiąc Zembrzyczan 6:0. Żaki wystąpiły w optymalnym składzie i zaprezentowały się bardzo dobrze. Był to pierwszy mecz pod wodzą nowego trenera M. Juryty (niestety nieobecnego).
              Od początku Lachy dominowały pod każdym względem. Wynik otworzył Tomasz Kachel po pięknym strzale z pola karnego. Na dwa zero podwyższyli obrońcy Garbarza,  którzy bardzo niefortunnie interweniowali w polu bramkowym. Wynik do przerwy ustalił M. Kachel po strzale z rzutu karnego. Sytuacji w tej części gry nie brakowało, ale Nasi razili nieskutecznością.
              Druga połowa to dominacja gospodarzy i koncert gry duetu D. Lasik i T. Kachel. Ten pierwszy strzelił dwa gole po indywidualnych akcjach.  Z kolei ten drugi umieścił piłkę w siatce po asyście Dominika. Goście oddali jeden celny strzał na bramkę i zasłużenie polegli 0:6. Serdecznie gratulujemy!