Logowanie

Aktualności

Juniorzy nie dali rady

• autor: admin~, 2009-05-26 16:07
Juniorzy starsi nie dali rady zdobyć choćby gola na boisku w Białce. Piłkarze Tempa okazali się zbyt wymagającym przeciwnikiem i Nasi polegli 0:4. Lachy nie zasłużyły na tak wysoką porażkę, ale bezapelacyjnie gospodarze tego dnia byli od gości lepszym zespołem. Natomiast juniorzy młodsi w zdekompletowanym składzie (większość zawodników rocznik 1995) polegli 0:12. Następne mecze w sobotę na boisku w Juszczynie, a przeciwnikiem będzie Grom Grzechynia.

Białka 27.05.2009, 19 kolejka II ligi juniorów- zaległe spotkanie

JS

16.00
TEMPO Białka- LACHY Lachowice-Hucisko  4 : 0 (3 : 0)

skład: M. Pająk- D. Kachel, T. Banaś, K. Kubieniec, Sz. Kubielas- Ł. Krawczyk, M. Chorąży, M. Małysiak, M. Gach- Ł. Barzycki (70` R. Buczek), M. Juryta

relacja z meczu:
             Zaległe spotkanie z 19 kolejki w końcu doszło do skutku, ale jak się okazało nie było ono szczęśliwe dla Naszego zespołu. Już przed meczem było jasne, że o punkty będzie bardzo ciężko, tym bardziej że Lachy nie zagrały w optymalnym składzie. Zabrakło prawego obrońcy Jakuba Elsnera oraz Wróbla i Danela. W ataku po długiej przerwie wystąpił Łukasz Barzycki. Z kolei gospodarze zaagrali w optymalnym ustawieniu z trzema zawodnikami na codzień grającymi w A klasie.
            Od początku spotkani piłkarze Tempa zaatakowali, bo musieli to spotkanie wygrać. Podrażnieni porażką z Gromem Grzechynia rzucili się do ataku. Oblężenie bramki Lachów przyniosło efekty w 20 i 25 minucie kiedy to Białka objęła prowadzenie 2:0. Nasi walczyli, ale rywal przewyższał Nas pod względem siły i ambicji. Lachy stworzyły w tej części gry dwie groźne sytuacje, ale M. Juryta trafił w poprzeczkę a M. Chorąży zagubił się w dryblingu w polu karnym. Tuż przed przerwą Tempo podwyższyło na 3:0 i było praktycznie po meczu
           Druga połowa to wyrównana gra, w której obie drużyny miały sporo sytuacji strzeleckich. Skuteczniejsi okazali się gospodarze, którzy podwyższyli na 4:0. Dzięki dobrym interwencjom M. Pająka Lachy nie straciły więcej goli. Z kolei pod bramką Białki zabrakło zimnej krwi i skuteczności, dlatego Nasi zawodnicy nie strzelili choćby gola.
           Podsumowując Tempo zasłużenie wygrało,  choć rozmiary porażki są za wysokie. W następnej kolejce Lachy jadą do Juszczyna na mecz z Gromem Grzechynia. Wyjazd z Huciska o godzinie 8.00.