Podsumowanie 22 kolejki B klasy

• autor: admin~, 2009-05-28 11:01
W 22 kolejce gier Lachy dostały trzy punkty bez gry za mecz z wycofanym z rozgrywek Halnym Andrychów. W pozostałych meczach na plan pierwszy wysunął się mecz w Sułkowicach, gdzie Znicz podejmował lidera ze Stryszawy. Po ciekawym spotkaniu gospodarze pokonali Jałowiec 1:0 i wciąż walczą o miejsce w barażach do A klasy. W pozostałych meczach także było bardzo ciekawie.
               W meczu kolejki Jałowiec Stryszawa doznał pierwszej porażki w tym sezonie, uległ Zniczowi 0:1. Tym samym wciąż nie ma jeszcze pewnego awansu do A klasy. Z kolei sułkowiczanie dalej mogą myśleć o barażach, gdyż utrzymali stratę 6 punktów do wicelidera z Rzyk.
               Leskowiec co prawda pokonał bardzo wysoko, bo aż 8:1 Orzeł Ryczów, ale dalej nie może być pewny gry w barażach o A klasę. Tym bardziej że ma przed sobą bardzo trudne spotkania z Jałowcem i Zniczem.
              W innym ciekawym spotkaniu Żuraw nareszcie wygrał mecz na własnym obiekcie, sztuka ta udała się w meczu z Huraganem Inwałd. Pokonał sąsiada z tabeli 3:0 i awansował na czwartą pozycję w tabeli B klasy.
               Przełęcz Kossowa praktycznie została zdegradowana do C klasy,  gdyż przegrała w Tomicach aż 9:2. Z kolei o utrzymanie wciąż walczy Sokół Fryderychowice, który wywiózł jeden punkt ze Stryszowa. Mecz zakończył się remisem 1:1.
               Ostatecznie w lidze (chyba) utrzymał sie Płomień, który pewnie pokonał Łysą Górę Zawadka 6:1.
                W najbliższej kolejce najciekawiej zapowiada się mecz we Frydrychowicach, gdzie Sokół podejmie Leskowca. Gospodarze walczą o utrzymanie, a goście o awans więc powinno być bardzo ciekawie.
               Lachy natomiast podejmują sąsiada z tabeli Huragan Inwałd i miejmy nadzieję podtrzymią dobrą passę. Jest szansa umocnienia się na piątej pozycji. Mecz zostanie rozegrany w Lachowicach o godzinie 17.00.