WYGRANA W DESZCZU 8:2

• autor: coach_mc, 2009-06-19 19:57
Bardzo udanie rozgrywki II ligi juniorów zakończyli Nasi piłkarze wygrywając 8:2 z Halnym Andrychów. Przypomnijmy, że Nasza drużyna była beniaminkiem i ostatecznie zajęła dziewiąte miejsce w 14-drużynowej Lidze. Dzisiaj Lachowiczanie w pełni zrewanżowali się Andrychowianom za porażkę na jesień i pewnie rozgromili Halnego. Gole dla Lachów strzelili: 3x Mateusz Juryta, 2x Marcin Chorąży, Dawid Kachel, Mariusz Gach, Łukasz Krawczyk. Zarazem był to ostatni mecz Mateusza Juryty i Michała Pająka w kategorii juniora, życzymy powodzenia w seniorskiej piłce, oczywiście w barwach zielono-biało-czarnych (Lachy).
Lachowice 20.06.2009, 26 kolejka II ligi juniorów starszych

LACHY Lachowice-Hucisko-- HALNY Andrychów        8 : 2 (4 : 1)

Gole: 3x M. Juryta, 2x M. Chorąży, D. Kachel, M. Gach, Ł. Krawczyk

Skład: M. Pająk- J. Elsner (60` M. Szczerba), T. Banaś, K. Kubieniec, Sz. Kubielas- Ł. Krawczyk, M. Chorąży (46` P. Pacyga), D. Kachel, K. Wróbel (46` Sz. Danel)- M. Juryta, M. Gach

Relacja: Nasi piłkarze bardzo poważnie podeszli do tego spotkania, mimo że utrzymanie zapewnili sobie trzy kolejki temu. Od początku meczu inicjatywa należała do gospodarzy, którzy raz po raz nękali defensywę gości. Wynik otworzył M. Juryta, a jeszcze w pierwszej połowie strzelili: D. Kachel, M. Gach i M. Chorąży.
              W drugiej części gry obraz nie uległ zmianie, Nasi dalej atakowali, a gole strzelili: M. Chorąży, Ł. Krwaczyk i dwie najlepszy strzelec drużyny M. Juryta. Gdyby Lachy miały lepszą skuteczność wynik powinien być dwucyfrowy.
              W imieniu zarządu Klubu dziękujemy za zaangażowanie wszystkim zawodnikom oraz trenerowi. Treningi zostaną wznowione około 25 lipca.

dostępna galeria z meczu:

autor: ~kurzyk 2009-06-19 21:04:07

avatar Jaki macie kolor stroi?? :) Tylko nie zielone ;)