Co dalej z bramkarzami??

• autor: ~admin, 2009-07-17 13:05
Pod dużym znakiem zapytania stoi pozycja bramkarza w b-klasowej drużynie z Lachowic. Przypomnijmy, że w sezonie 2008/2009 w barwach Naszego zespołu grało dwóch golkiperów: Marek Pluta i Michał Pająk. Obecnie obaj przebywają na testach w innych Klubach i nie znana jest przyszłość tych zawodników.
Marek Pluta trenuje z beniaminkiem bielskiej Ligi Okręgowej- "Halny" Przyborów, z kolei Michał Pająk zagrał już pierwsze spotkanie w A-klasowym Tempo Białka. Ze zdobytych informacji wynika, iż oba kluby są mocno zainteresowane sprowadzeniem Naszych piłkarzy. Jednak z pewnością Zarząd Klubu nie zgodzi się na odejście dwójki zawodników. W najbliższych tygodniach wszystko powinno się wyjaśnić. Nasza drużyna jeśli myśli o awansie do A klasy musi postarać się o pozostanie choćby jednego z dwójki dobrych golkiperów.