Logowanie

Aktualności

FALSTART JUNIORÓW :(

• autor: ~admin, 2009-08-24 21:10
Niestety młodzież Naszego Klubu zaliczyła falstart w rozgrywkach II Ligi Juniorów. Zarówno starsi jak i młodsi zdecydowanie przegrali swoje mecze. Juniorzy starsi mimo ambitnej postawy nie zdołali urwać choćby punktu i przegrali 1:3 (1:1) z Tempem Białka. Natomiast ich młodsi koledzy doznali wstydliwej porażki 0:10 z Astrą Spytkowice. W rozwinięciu relacja z meczu juniorów starszych.
Lachowice 23.08.2009

II LIGA JUNIORÓW STARSZYCH I MŁODSZYCH

10.00

LACHY Lachowice-Hucisko -- TEMPO Białka          1 : 3 (1:1)

gol: K. Kubieniec

skład: A. Świerkosz- M. Szczerba, T. Banaś, J. Elsner, Sz. Kubielas- K. Wróbel (75` M. Targosz), D. Kachel, Sz. Danel, K. Kubieniec- R. Gach, Ł. Krawczyk

12.00

LACHY Lachowice-Hucisko -- ASTRA Spytkowice           0 : 10 (0:4)

skład: K. Knapczyk- M. Elżbieciak, M. Targosz (65` A. Kaczmarczyk), K. Kwaśny, P. Urbanek- D. Bogdanik (41` M. Trzpiot), M. Kąkol, G. Bogdanik, D. Kachel- D. Kąkol, S. Pyrzyk
W 50 minucie Sebastain Pyrzyk nie wykorzystał karnego

relacja:
Nie udała się i
nauguracja sezonu juniorów w Lachowicach, Nasi polegli zasłużenie 1:3. Lachy osłabione brakiem dwóch kluczowych graczy (grają w seniorach M. Chorąży i M. Gach) nie były wstanie wywalczyć choćby punkty z jedną z najlepszych drużyn w II Lidze. Choć zawodnicy zagrali bardzo ambitnie byli od gości piłkarsko słabsi i zasłużenie polegli.
Nasi zagrali w mocno zmienionym składzie (w porównaniu z poprzednim sezonem) z powracającym R. Gachiem i nowym kapitanem Ł. Krawczykiem. Od początku spotkania goście dominowali, ale dobrze spisywała się obrona z bramkarzem A. Świerkoszem. Jednak Nasi starcili w 30 minucie gola po złym wyprowadzeniu piłki z obrony, ta trafiła pod nogi napastnika Tempa i było 0:1. W tym okresie gry Nasi stworzyli jedną okazję i był to piękny strzał D. Kachla z rzutu wolnego, świetnie wybroniony przez golkipera Białki. Poza tą akcją dominowali piłkarze Tempa, którzy trzykrotnie bardzo groźnie strzelali na bramkę Lachów. Pod koniec połowy lachowiczanie zaatakowali i po dobitce rzutu wolnego, ładnym strzałem zza pola karnego wyrównał K. Kubieniec. Do przerwy 1:1.
Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie i Tempo wciąż dominowało. Ataki Białki przyniosły efekt w 60 minucie i goście znów objęli porwadzenie. Po tej stracie trener Lachów zaryzykował i przesunął T. Banasia do ataku oraz zmienił K. Wróbla na M. Targosza. Zmiany te jednak nie przyniosły efektu, poza kilkoma rzutami rożnymi i dwoma niecelnymi strzałami. Pod koniec spotkania odkrytych gospodarzy pogrążył zawodnik Tempa. Ostatecznie Lachy przegrywają 1:3 po zaciętym meczu, ale z dominacją gości.
A już w najbliższą środę Lachy zagrają na wyjeździe w Suchej Beskidzkiej z tamtejszą Babią Górą o godzinie 16.00- juniorzy starsi i o 18.00 juniorzy młodsi.