Zapowiedź II kolejki B klasy gr.II

• autor: coach_mc, 2009-08-22 17:48
W II kolejce B klasy grupy II podokręgu Wadowice miejscowe Lachy zmierzą się na wyjeździe z beniaminkiem Watrą Zawoja. Poza tym spotkaniem interesująco powinno być w Ryczowie gdzie Orzeł w meczu kolejki podejmować będzie Gród Grodzisko. Obie drużyny w swoich pierwszych meczach zgarnęły trzy punkty, więc emocji nie powinno zabraknąć. Zapowiedź całej kolejki w rozwinięciu.
Wicelider tabeli B klasy Huragan Inwałd po dobrym początku wyjeżdża do Kossowej na mecz z tamtejszą Przełęczą. Gospodarze na razie są bez punktu i bramki, więc zrobią wszystko by to zmienić.
Z kolei faworyt Ligi czyli Znicz podejmuje podrażniony porażką u siebie (1:5 z Orłem) Dąb Tomice. Druga czołowa drużyna minionego sezonu czyli Żuraw Krzeszów jedzie do Stryszowa. Chełm wydaje się być na straconej pozycji i to goście są zdecydowanymi faworytami.
W pozostałych meczach Sokół Frydrychowice podejmie Huragana Skawica i będzie to mecz dwóch drużyn bez punktu, Zawadka wyjeżdża na mecz do Sosnowic. Faworytami w obu spotkaniach są gospodarze, ale mecze będą z pewnością bardzo wyrównane.
II kolejka B klasy grupy II:
Przełęcz Kossowa - Huragan Inwałd
Sokół Frydrychowice - Huragan Skawica