Logowanie

Aktualności

Juniorzy rozbili grom!

• autor: coach_mc, 2009-08-29 16:14
W trzeciej kolejce II Ligi juniorów Nasi piłkarze rozbili u siebie Grom Grzechynia 7:1 (starsi) i 6:0 (młodsi). Mimo tego, że juniorzy starsi przegrywali do przerwy 0:1, zdołali wysoko pokonać piłkarzy Grzechyni. Z kolei młodsi prowadząc 6:0 do przerwy zniechęcili przeciwnika do wyjścia na drugą połowę. Tym samym Lachy zanotowały podwójne zwycięstwo.
Lachowice 29.08.2009

jun. starsi

LACHY Lachowice-Hucisko-- GROM Grzechynia       7:1 (0:1)

gole: 2xD. Kachel, 2x Chorac, M. Gach, M. Małysiak, K. Kubieniec

skład: A. Świerkosz- J. Elsner, T. Banaś, K. Kubieniec, Sz. Kubielas- Ł. Krawczyk, M. Gach, D. Kachel, K. Wróbel- M. Małysiak, R. Gach (46` Chorac)

relacja:
Juniorzy starsi podbudowani remisem w środowym meczu z Babią Górą pragnęli odnieść swoje pierwsze zwycięstwo w nowym sezonie. Ta sztuka im się udała, ale wygrana nie przyszła łatwo.
Nasi zagrali w optymalnym ustawieniu, zabrakło tylko Danela. Od początku spotkania Lachy posiadały inicjatywę, utrzymywały się przy piłce ale nie potrafiły trafić do siatki. Kapitalne okazje zmarnował R. Gach oraz K. Wróbel. Mimo przytłaczającej przewagi Lachy nie potrafiły strzelić gola. Pod koniec pierwszej połowy Grom przeprowadził jedną z nielicznych akcji i oddał pierwszy strzał na bramkę. Ku zaskoczniu wszystkich grechynianie objęli prowadzenie. Do przerwy 0:1.
Po zmianie stron nie było już przypadku i Lachy pewnie "rozstrzelały" Grom. Siedem bramek w ciągu 40 minut to zasługa bardzo dobrej gry całego zespołu. Nasi udowodnili, że mogą w tym sezonie powalczyć o coś więcej niż utrzymanie. Następne spotkanie w Kalwarii Zebrzydowskiej w sobotę o 10.00 (wyjazd o 8.15 z Huciska). A już w poniedziałek trening o 19.00 w Lachowicach.

jun. młodsi

LACHY Lachowice-Hucisko-- GROM Grzechynia       6:0 /mecz trwał 40 minut/

gole: P. Chrząszcz, D.Bogdanik, M. Kąkol, A. Świerkosz (karny), A. Jankowski, R. Buczek

skład: A. Świerkosz- M. Matyja, M. Szczerba, K. Kwaśny, M. Kąkol- D. Bogdanik, A. Jankowski, M. Targosz, R. Buczek- P. Chrząszcz, D. Kąkol

relacja:
Juniorzy młodsi odnieśli pierwsze zwycięstwo w nowym sezonie. Jednak trzeba powiedzieć, że mieli ułatwione zadanie gdyż grzechynianie uzbierali tylko ośmiu zawodników! Festiwal strzelecki rozpoczął D. Bogdanik, a zakończył R. Buczek. Mecz trwał tylko 40 minut gdyż goście zrezygnowali z dalszej gry- zgłosili dwie kontuzje.