Logowanie

Aktualności

Lachy- Naroże na remis

• autor: coach_mc, 2009-10-03 19:09
Młodzież Lachów w ósmej kolejce II Ligi dwukrotnie zremisowała, w tym samym stosunku: 1-1. Najpierw juniorzy starsi podzielili się punktami ze swoimi rówieśnikami, a gola na wagę punktu zdobył Radosław Gach. Później swój dorobek powiększyli juniorzy młodsi. Nasi prowadzili do przerwy 1:0, ale nie utrzymali prowadzenia i ostatecznie nie wygrali. Gola strzelił niezawodny Robert Buczek. W następnej kolejce Lachy jadą na dwumecz do Zebrzydowic.
Lachowice 3.10.2009

juniorzy starsi

LACHY Lachowice-Hucisko- NAROŻE Juszczyn  1:1 (1:1)

gol: R. Gach

skład: A. Świerkosz- J. Elsner, T. Banaś, K. Kubieniec, Sz. Kubielas- Ł. Krawczyk (k), D. Kachel, R. Gach, K. Wróbel- Ł. Barzycki, M. Łysy

relacja:
Lachy po przerwie spowodowanej pauzą zagrały kolejny mecz rundy jesiennej. Tym razem przyjechał do Lachowic beniaminek z Juszczyna. Nasi zrobili w tym meczu wszystko aby wygrać, niestety zdołali tylko zremisować.
Od początku spotkania obie drużyny ruszyły do ataku, lepsze okazje mieli jednak goście którzy dwa razy sprawdzili Naszego bramkarza. Po 25 minutach gry do głosu doszli gospodarze i po akcji Mateusza prawą stroną, akcję wykończył R. Gach i było 1:0. Wydawało się, że Nasi kontrolują sytuacje, ale błąd popełnił golkiper Lachów który z "piątki" wybił piłkę wprost pod nogi napastnika. Co więcej obrońcy na chwilę stracili koncentrację i było 1:1. Lachy walczyły o zmianę rezultatu, ale goście nie dali sobie strzelić gola.
Po zmianie stron gra się zaostrzyła, a obie drużyny jeszcze bardziej postawiły na atak. Sunęła akcja za akcją, ale bramkarze byli tego dnia dobrze dysponowani. Najlepszą okazje zmarnował Mateusz i Łukasz, którzy nie trafili w dogodnych sytuacjach. Ostatecznie sprawiedliwy remis w bardzo emocjonującym i zaciętym meczu.

juniorzy młodsi

LACHY Lachowice-Hucisko- NAROŻE Juszczyn  1:1 (1:0)

gol: R. Buczek

skład: A. Świerkosz- M.Elżbieciak, M. Szczerba (k), K. Kwaśny, M. Kąkol- D. Bogdanik, M. Targosz, P. Urbanek, R. Buczek- M. Serwin, D. Kąkol

relacja:
Nasi juniorzy młodsi w tym sezonie bardzo zawodzą, jednak tej soboty w końcu zagrali na miarę możliwości. Niestety ambitna i waleczna postawa nie dała trzech punktów z wiceliderem II Ligi.
Lachy przystąpiły do meczu z Narożem mocno skoncentrowane i od razu przyniosło to efekty. Grająca bardzo pewnie obrona rozbijała ataki gości, a z przodu po akcji Damiana Bogdanika podanie na gola zamienił Robert Buczek. Później juszczynianie bardzo się starali, ale obrona z bramkarzem nie dała się zaskoczyć. Do przerwy prowadzenie 1:0.
Druga część gry rozpoczęła się od niemiłego akcentu i sprawdzania Naszych zawodników. Później na boisku było bardzo ciekawie. Najpierw kilka dobrych okazji zmarnowali lachowiczanie. Następnie Naroże mocno zaatakowało i wyrównało po strzale z dośrodkowania z rzutu wolnego (Naszym zdaniem nie było rzutu wolnego!!!). Przy tej akcji było sporo przypadku i nieporozumień w Naszej obronie. Jednak Lachy nieskapitulowały i stworzyły kilka okazji pod bramką Juszczyna. Niestety albo trafiali w słupek, albo piłkę a lini bramkowej wybił obrońca. Ostatecznie Lachy po dobrym meczu remisują z wiceliderem 1:1.