Juniorzy młodsi zawiedli !

• autor: ~admin, 2009-12-21 20:24
Juniorzy młodsi, którzy zagrali w minioną sobotę w turnieju halowym w Świnnej Porębie, zawiedli i zajęli w swojej grupie słabe trzecie miejsce. Wygrali zaledwie jedno spotkanie z Czarnymi Koziniec (gospodarz), a polegli dwukrotnie z Jałowcem Stryszawa i Strzelcem Budzów. Obie porażki minimalne bo jednobramkowe, ale bardzo bolesne bo poniesione z drużynami z powiatu suskiego. Tym samym lachowiczanie nie dołączyli do juniorów starszych i nie uzyskali awansu do finału Podokręgu Wadowice.
Relacja z turnieju:
Lachy o początku zawodów spisywały się słabo, a w dodatku byli bardzo nieskuteczni pod bramką przeciwnika. Nasi rozpoczęli turniej od spotkania z bardzo mocnym Strzelcem i polegli 1:2. Wynik mógł być zupełnie inny gdyby dwa "ustrzelone słupki" zamienić na bramki. Jedynego gola dla Naszych strzelił Tomek Banaś.
Po porażce w pierwszym spotkaniu Lachy musiały wygrać gminne derby z Jałowcem, ale zagrali najsłabszy mecz w turnieju praktycznie nie stwarzając zagrożenia pod bramką przeciwnika. Nasi w idealnych pozycjach strzeleckich podawali zamiast strzelać i przegrali 0:1, choć powinni wyżej.
W ostatnim meczu, w grze o honor juniorzy pokonali najsłabszy zespół rozgrywek 2:0 i zajęli trzecie miejsce, co jest sporym zawodem. Oba gole strzelił T. Banaś, chyba najlepszy zawodnik w Naszych szeregach. Pierwsze miejsce i awans do dalszych gier uzyskał Jałowiec Stryszawa po zwycięstwie w ostatnim meczu z Budzowem 1:0. Teraz juniorów młodszych czeka świąteczna przerwa w treningach.

Skład drużyny:
1. Adrian Świerkosz