Prezes Krzysztof Chorąży odebrał statuetkę za nominację na...

• autor: coach_mc, 2016-03-21 19:51
Prezes Krzysztof Chorąży odebrał statuetkę za nominację na działacza 2015!

We wtorek 15 marca br. na uroczystej gali w Tequila Event w Kukowie Prezes Klubu LKS Lachy Krzysztof Chorąży otrzymał statuetkę za nominację dla najlepszego działacza/trenera roku 2015. W plebiscycie na najlepszego i najpopularniejszego sportowca, działacza/ trenera, sportową nadzieję zorganizowanym przez Starostwo Powiatowe oraz portal Sucha24.pl zwyciężyli Andrzej Bargiel, Piotr Staszak i Sebastian Kramarz.

LAUREACI PLEBISCYTU PORTALU SUCHA24.PL:

SPORTOWA NADZIEJA POWIATU SUSKIEGO 2015:

- Dominik Pniaczek (tenis stołowy), Damian Grygiel (lekkoatletyka), Dariusz Ordzowiały (wędkarstwo muchowe), Klaudia Maciążka (piłka nożna), Patryk Matysek (piłka nożna), Kacper Kubasiak (piłka nożna), Julia Parchańska (pływanie), Barbara Sowa (pływanie), Krzysztof Łoś (lekkoatletyka), Magdalena Zachura (lekkoatletyka), Aneta Wątlikiewicz (kolarstwo), Sebastian Kramarz (lekkoatletyka).

TRENER/DZIAŁACZ ROKU 2015:

- Józef Karlak (Garbarz Zembrzyce), Rafał Kukla (UKS Bieganie.pl Stryszawa), Krzysztof Chorąży (Lachy Lachowice), Marek Bogacz (UKS Zawojak Zawoja), Piotr Staszak (UKS Jasień Sucha Beskidzka).

SPORTOWIEC ROKU 2015:

NOMINACJE:

- Michał Mak i Mateusz Mak (piłka nożna), Paula Gorycka (kolarstwo), Piotr Słapa (sztangista), Łukasz Burliga (piłka nożna), Aleksandra Nieciąg (piłka nożna), Grzegorz Guzik (biathlon), Michał Kuśnierz (rajdy samochodowe).

WYRÓŻNIENIE: Natalia Leśniak (łucznictwo), Filip Sacha (lekkoatletyka), Aleksandra Sikora (triatlon).

TYTUŁ SPORTOWIEC ROKU 2015:

Andrzej Bargiel (skialpinizm).

NAGRODY POWIATU SUSKIEGO 2015:

TRENER: Rafał Kukla (UKS Bieganie.pl Stryszawa), Marek Bogacz (UKS Zawojak Zawoja).

ZAWODNIK: Dariusz Ordzowiały (wędkarstwo muchowe), Aneta Wątlikiewicz (kolarstwo), Paula Gorycka (kolarstwo), Piotr Słapa (sztangista), Grzegorz Guzik (biathlon), Michał Kuśnierz (rajdy samochodowe), Jarosław Dyduch (wędkarstwo muchowe), Tomasz Krzysztof (motoparalotniarstwo), Natalia Leśniak (łucznictwo), Filip Sacha (lekkoatletyka), Aleksandra Sikora (triatlon).

więcej na: