Już po raz czwarty odbył się w Zawoi dwudniowy turniej piłkarski Watra Cup. Po raz kolejny do rywalizacji przystąpiła drużyna LKS Lachy. W tegorocznej edycji rywalizowali zawodnicy z rocznika 2005 i młodsi czyli Młodzicy młodsi. W stawce 14 zespołów Lachy zajęły 8 miejsce, a zwyciężyła ekipa z Zakopanego. Była to świetna okazja to zmierzenia się z drużynami ze Śląska, Małopolski i Podhala. Na tle wymagających rywali nasz zespół prezentował się dobrze i można z optymizmem patrzyć w przyszłość.
SKŁAD DRUŻYNY LKS LACHY:
J. Czerniatyński- S. Kachel, M. Gołuch, K. Kachel, M. Lasik, M. Hutniczak, J. Żydek, D. Ząbek, H. Hulbój, B. Spyrka
WYNIKI
I DZIEŃ TURNIEJU WATRA CUP 2017 - SOBOTA 4.03. 2017r.
GRY ELIMINACYJNE:
Nr meczu | Godzina Meczu | Grupa | Mecze | Wynik |
| 8.20 | A | BCS Zawoja – Grunwald Budziwój | 0:1 |
| 8.35 | A | Halniak Maków Podh. – Huragan Skawica | 0:3 |
| 8.47 | A | Dobrzanka Dobra – Lachy Lachowice | 4:0 |
| 9.00 | A | Halniak Maków Podh.– Grunwald Budziwój | 1:4 |
| 9.13 | A | BCS Zawoja – Huragan Skawica | 1:0 |
| 9.26 | A | Dobrzanka Dobra – KS Zakopane | 2:4 |
| 9.39 | A | Lachy Lachowice - Halniak Maków Podh. | 7:0 |
| 9.52 | A | Grunwald Budziwój - Huragan Skawica | 11:0 |
| 10.05 | A | BCS Zawoja – Dobrzanka Dobra | 1:2 |
| 10.18 | A | KS Zakopane – Lachy Lachowice | 5:1 |
| 10.31 | A | Huragan Skawica – Dobrzanka Dobra | 0:8 |
| 10.44 | A | Grunwald Budziwój – KS Zakopane | 0:4 |
| 11.00 | A | Halniak Maków Podh.– BCS Zawoja | 1:8 |
| 11.13 | A | Huragan Skawica – Lachy Lachowice | 4:1 |
| 11.26 | A | KS Zakopane - BCS Zawoja | 3:0 |
| 11.39 | A | Halniak Maków P. – Dobrzanka Dobra | 2:6 |
| 11.52 | A | Grunwald Budziwój – Lachy Lachowice | 0:4 |
| 12.05 | A | Huragan Skawica – KS Zakopane | 0:10 |
| 12.18 | A | Lachy Lachowice - BCS Zawoja | 1:3 |
| 12.31 | A | Grunwald Budziwój – Dobrzanka Dobra | 1:2 |
| 12.44 | A | Halniak Maków P. – KS Zakopane | 0:4 |
| 13.00 | A | Uroczyste rozpoczęcie IV turnieju piłki nożnej |
|
| 13.20 | A | Borek Kraków I – Naroże Juszczyn | 2:0 |
- | 13.47 | B | Zabrze Kończyce – Krakus Nowa Huta | 0:5 |
| 14.00 | B | B.G. Sucha Beskidzka – Borek Kraków II | 2:2 |
| 14.13 | B | Zabrze Kończyce – Naroże Juszczyn | 1:1 |
| 14.26 | B | Borek Kraków I – Krakus Nowa Huta | 1:3 |
| 14.40 | B | Strzelec Budzów – B.G. Sucha Beskidzka | 1:0 |
| 14:53 | B | Borek Kraków II – Zabrze Kończyce | 3:2 |
| 15.06 | B | Naroże Juszczyn – Krakus Nowa Huta | 0:4 |
| 15.19 | B | Borek Kraków I – B.G. Sucha Beskidzka | 1:1 |
| 15.35 | B | Strzelec Budzów - Borek Kraków II | 4:2 |
| 15.48 | B | Krakus Nowa Huta – B.G. Sucha Beskidzka | 6:1 |
| 16.00 | B | Strzelec Budzów - Naroże Juszczyn | 2:1 |
| 16.14 | B | Zabrze Kończyce – Borek Kraków I | 0:1 |
| 16.27 | B | Krakus Nowa Huta – Borek Kraków II | 6:0 |
| 16.40 | B | Strzelec Budzów – Borek Kraków I | 1:2 |
| 16.55 | B | Zabrze Kończyce – B.G. Sucha Beskidzka | 1:5 |
| 17.08 | B | Naroże Juszczyn - Borek Kraków II | 1:0 |
| 17.21 | B | Krakus Nowa Huta – Strzelec Budzów | 5:0 |
| 17.34 | B | Borek Kraków II – Borek Kraków I | 1:3 |
| 17.47 | B | Naroże Juszczyn – B.G. Sucha Beskidzka | 0-2 |
| 18.00 | B | Zabrze Kończyce. – Strzelec Budzów | 0:6 |
System Rozgrywek:
Drużyny zostaną podzielone na 2 grupy: A i B, po 7 drużyn w każdej grupie.
W grupach eliminacyjnych (sobota) gramy systemem każdy z każdym (mecz trwa 12 min).
Następnie zespoły zajmujące miejsca 1-4, tworzą 2 grupy półfinałowe (niedziela) – C (A1,B2,A3, B4), D (B1, A2, ,B3, A4) – i grają w swoich grupach każdy z każdym (mecz trwa 12 min). Następnie zespoły z miejsca 1 z grupy C i D grają o miejsce 1/2, zespoły z miejsca 2 z grupy C i D grają o miejsce 3/4, zespoły z miejsca 3 z grupy C i D grają o miejsca 5/6, zespoły z miejsca 4 z grupy C i D grają o miejsce 7/8. Zespoły z miejsc 5-7 z grup „A i B” tworzą grupę E(A5,B6,A7) i grupę F (B5, A6, B7) i grają „każdy z każdym” w swoich grupach (mecz trwa 14 min). Następnie zespoły zajmujące 1 miejsce w grupie E i F grają o miejsca 9/10, zespoły zajmujące 2 miejsca w grupach E i F grają o miejsca 11/12, zespoły zajmujące miejsca 3 w grupie E i F grają o miejsca 13/14. Mecze o miejsca 1-13 trwają 14 min.
I DZIEŃ TURNIEJU – TABEL GRUPA A
Grupa A: BCS Zawoja, Grunwald Budziwój, Halniak Maków Podhalański, Huragan Skawica, Dobrzanka Dobra, Lachy Lachowice, KS Zakopane
| BCS | Grunwald | Halniak Maków | Huragan Skawica | Dobrzanka Dobra | Lachy Lachowice | KS Zakopane | Punkty/ bramki | Miejsce |
BCS Zawoja | x | 0:1 | 8:1 | 1:0 | 1:2 | 3:1 | 0:3 | 9/13 | IV |
Grunwald | 1:0 | x | 4:1 | 11:0 | 1:2 | 0:4 | 0:4 | 9/17 | V |
Halniak Maków | 1:8 | 1:4 | x | 0:3 | 2:6 | 0:7 | 0:4 | 0/4 | VII |
Huragan Skawica | 0:1 | 0:11 | 3:0 |
x | 0:8 | 1:4 | 0:10 | 3/4 | VI |
Dobrzanka Dobra | 2:1 | 2:1 | 6:2 | 8:0 |
x | 4:0 | 2:4 | 15/24 | II |
Lachy Lachowice | 1:3 | 4:0 | 7:0 | 4:1 | 0:4 |
x | 1:5 | 9/17 | III |
KS Zakopane | 3:0 | 4:0 | 4:0 | 10:0 | 4:2 | 5:1 | x | 18/30 | I |
I DZIEŃ TURNIEJU – TABEL GRUPA B
Grupa A: Borek Kraków I, Borek Kraków II, Krakus Nowa Huta, Zabrze Kończyce, Strzelec Budzów, Babia Góra Sucha Beskidzka, Naroże Juszczyn
| Borek Kraków I | MKS Sucha Beskidzka | Zabrze Kończyce | Krakus Nowa Huta | Borek | Naroże | Strzelec Budzów | Punkty/ bramki | Miejsce |
Borek Kraków I | x | 1:1 | 1:0 | 1:3 | 3:1 | 2:0 | 2:1 | 13/10:6 | II |
MKS Sucha Beskidzka | 1:1 | x | 5:1 | 1:6 | 2:2 | 2:0 | 0:1 | 8/11:11 | IV |
Zabrze Kończyce | 0:1 | 1:5 | x | 0:5 | 2:3 | 1;1 | 0:6 | 1/4:21 | VII |
Krakus Nowa Huta | 3:1 | 6:1 | 5:0 |
x | 6:0 | 4:0 | 5:0 | 18/29:2 | I |
Borek | 1:3 | 2:2 | 3:2 | 0:6 |
x | 0:1 | 2:4 | 4/8:18 | VI |
Naroże | 0:2 | 0:2 | 1:1 | 0:4 | 1:0 |
x | 1:2 | 4/3:11 | V |
Strzelec Budzów | 1:2 | 1:0 | 6:0 | 0:5 | 4:2 | 2:1 | x | 12/14:10 | III |
II DZIEŃ WATRA CUP 2017 - NIEDZIELA 05.03.2017 ZAWOJA
Nr meczu | Godzina Meczu | Grupa | Mecze | Wynik |
1 | -8:20- | E: A5-B6 | Grunwald Budziwój – Borek Kraków II | 3:0 |
2 | -8:35- | F: B5-A6 | Naroże Juszczyn - Huragan Skawica | 5:1 |
3 | -8:50- | E: A7-B6 | Halniak Maków – Borek Kraków II | 0:4 |
4 | -9:05- | F: B7-A6 | Zabrze Kończyce - Huragan Skawica | 2:1 |
5 | -9:18- | C: A3- B4 | Lachy Lachowice – MKS Sucha Beskidzka | 0:2 |
6 | -9.31- | D: B3- A4 | Strzelec Budzów - BCS Zawoja | 1:2 |
7 | -9.44- | C: A1: B2 | KS Zakopane – Borek Kraków I | 1:0 |
8 | -10.00- | D: B1:A2 | Krakus Nowa Huta - Dobrzanka Dobra | 2:1 |
9 | -10.13- | E: A5-A7 | Grunwald Budziwój – Halniak Maków | 8:0 |
10 | -10.30- | F: B5- B7 | Naroże Juszczyn – Zabrze Kończyce | 1:3 |
11 | -10.43- | C: A1- B4 | KS Zakopane – MKS Sucha Beskidzka | 3:0 |
12 | -10.56- | D:B1- A4 | Krakus Nowa Huta – BCS Zawoja | 0:1 |
13 | -11.09- | C: A3- B2 | Lachy Lachowice – Borek Kraków I | 0:2 |
14 | -11.22- | D:B3 -A2 | Strzelec Budzów - Dobrzanka Dobra | 1:3 |
15 | -11.35- | C: A1- A3 | KS Zakopane – Lachy Lachowice | 5:2 |
16 | 11:48- | D:B1 –B3 | Krakus Nowa Huta – Strzelec Budzów | 3:0 |
17 | 12:01 | C:B4- B2 | MKS Sucha Beskidzka – Borek Kraków I | 0:4 |
18 | 12:15 | D:A4- A2 | BCS Zawoja – Dobrzanka Dobra | 2:2 |
19 | 12:30 | Mecz o miejsce 13 | Halniak Maków – Huragan Skawica | 2:3 |
20 | - 12:45- | Mecz o miejsce 11 | Borek Kraków II – Naroże Juszczyn | 3:3 (3:2) |
21 | -13:00- | Mecz o miejsce 9 | Grunwald Budziwój – Zabrze Kończyce | 6-0 |
22 | -13.15- | Mecz o miejsce 7 | Lachy Lachowice – Strzelec Budzów | 0-3 |
23 | -13:30- | Mecz o miejsce 5 | MKS Sucha Beskidzka – Dobrzanka Dobra | 2-8 |
24 | -13:45- | Mecz o miejsce 3 | Borek Kraków I - Krakus Nowa Huta | 1-2 |
25 | -14:00- | FINAŁ | KS Zakopane – BCS Zawoja | 6-0 |
źródło: sucha24.pl
B-klasa » Wadowice I | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
dzisiaj: 58, wczoraj: 334
ogółem: 4 338 267
statystyki szczegółowe