TURNIEJ DEBLOWY MĘŻCZYZN
1/4 FINAŁU
S.Chor±ży/K.Kubieniec (2) - M.B±k/P.Kachel 6:2 7:6(3)
Dom.Kachel/K.Ponikwia - R.Małysiak/Prz.Grajny 6:1 5:7 4:6
M.Kachel/T.Kachel (1) - W.Chlipała/D.Bogdanik 6:1 6:1
Dan.Kachel/Daw.Kachel (3) - J.Kachel/Pi.Grajny (4) 6:3 6:3
1/2 finału
S.Chor±ży/K.Kubieniec (2) - R.Małysiak/Prz.Grajny 6:0 6:0
M.Kachel/T.Kachel (1) - Dan.Kachel/Daw.Kachel (3) 2:6 6:3 6:2
Mecz o 3. miejsce
R.Małysiak/Prz.Grajny - Dan.Kachel/Daw.Kachel (3) 6:4 5:7 4:6
FINAŁ
S.Chor±ży/K.Kubieniec (2) - M.Kachel/T.Kachel (1) 6:4 6:3
1. Szymon Chor±ży / Krystian Kubieniec
2. Mateusz Kachel / Tomasz Kachel
3. Daniel Kachel / Dawid Kachel
4. Przemysław Grajny / Ryszard Małysiak
TURNIEJ INDYWIDUALNY KOBIET
Katarzyna G±ska, Joanna Kosman, Elżbieta Kachel
K.G±ska - J. Kosman 6:0 6:0
Joanna Kosman - Elżbieta Kachel 3:6 7:5 7:5
Katarzyna G±ska - Elżbieta Kachel 6:1 6:0
1. Katarzyna G±ska
2. Joanna Kosman
3. Elżbieta Kachel
TURNIEJ DEBLOWY PAR MIESZANYCH
Grupa A
Katarzyna G±ska/Łukasz G±ska (2), Joanna Kosman/Jacek Kosman,
Ewelina Juryta/Dawid Kachel
K.G±ska/Ł.G±ska - J.Kosman/J.Kosman 6:1 6:1
K.G±ska/Ł.G±ska -E.Juryta/D.Kachel 6:1 7:6(4)
J.Kosman/J.Kosman -E.Juryta/D.Kachel 6:7(1) 1:6
1. K.G±ska/Ł.G±ska 6 punktów
2. E.Juryta/D.Kachel 3 punkty
3. J.Kosman/J.Kosman 0 punktów
Grupa B
Marta Grajny/Mateusz Kachel (1), Elżbieta Kachel/Szymon Chor±ży,
Ola Jaszek/Dominik Kachel
M.Grajny/M.Kachel - E.Kachel/S.Chor±ży 6:3 6:4
M.Grajny/M.Kachel - O.Jaszek/D.Kachel 6:0 6:0 vo
E.Kachel/S.Chor±ży - O.Jaszek/D.Kachel 6:0 6:0 vo
1. M.Grajny/M.Kachel 6 punktów
2. E.Kachel/S.Chor±ży 3 punkty
3. O.Jaszek/D.Kachel 0 punktów
1/2 finału
K.G±ska/Ł.G±ska - E.Kachel/S.Chor±ży 3:6 3:6
M.Grajny/M.Kachel - E.Juryta/D.Kachel 6:0 6:3
FINAŁ
E.Kachel/S.Chor±ży - M.Grajny/M.Kachel
OTWARTY TURNIEJ TOWARZYSKI
1/8 finału
Dominik Kachel - Daniel Bogdanik, 6:2 6:3
Stanisław Wnętrzak - Dominik Sala, 3:6 6:0 6:1
Mateusz Małysiak - Filip Kossowski 7:5 6:4
Michał Chor±ży - Jan Kachel, 6:3 1:6 2:6
Przemysław Grajny - Tomasz Kachel, 4:6 1:6
Mateusz Kachel - Katarzyna G±ska, 6:3 6:3
Ryszard Małysiak - Wojciech Chlipała, 6:1 6:0
Piotr Kroczek - Daniel Kachel, 6:3 6:3
1/4 finału
Dominik Kachel - Stanisław Wnętrzak 4:6 4:6
Mateusz Małysiak - Jan Kachel 1:6 3:6
Tomasz Kachel - Mateusz Kachel 0:6 6:0 6:4
Ryszard Małysiak - Piotr Kroczek 3:6 7:5 2:6
1/2 finału
Stanisław Wnętrzak - Jan Kachel 6:1 7:5
Tomasz Kachel - Piotr Kroczek 5:7 6:3 6:2
FINAŁ
Stanisław Wnętrzak - Tomasz Kachel 5:7 2:6
TERMINARZ
Sobota, 19.08.2017r.
10:00 E.Kachel/S.Chor±ży - K.G±ska/Ł.G±ska 6:3 6:3
Drugi półfinał turnieju mikstów został przełożony ze względu na opady deszczu.
TURNIEJ DEBLOWY MĘŻCZYZN
Grupa A
Mateusz Kachel/Tomasz Kachel (1), Ryszard Małysiak/Przemysław Grajny,
Piotr Kroczek/Stanisław Wnętrzak, Grzegorz Bogdanik/Mateusz Małysiak
M.Kachel/T.Kachel - R.Małysiak/P.Grajny 6:1 6:0
P.Kroczek/S.Wnętrzak - G.Bogdanik/M.Małysiak 6:2 6:0
M.Kachel/T.Kachel - P.Kroczek/S.Wnętrzak 6:3 2:6 6:4
R.Małysiak/P.Grajny - G.Bogdanik/M.Małysiak 7:6(5) 6:0
M.Kachel/T.Kachel - G.Bogdanik/M.Małysiak 6:1 6:1
P.Kroczek/S.Wnętrzak - R.Małysiak/P.Grajny 3:6 6:4 4:6
1. M.Kachel/T.Kachel 8 punktów awans
2. R.Małysiak/P.Grajny 5 punktów awans (sety +1)
3. P.Kroczek/S.Wnętrzak 5 punktów (sety 0)
4. G.Bogdanik/M.Małysiak 0 punktów
Grupa B
Dawid Kachel/Daniel Kachel (3), Maciej B±k/Piotr Kachel,
Jakub Kubieniec/Michał Kubieniec
D.Kachel/D.Kachel - M.B±k/P.Kachel 6:3 6:1
D.Kachel/D.Kachel - J.Kubieniec/M.Kubieniec 6:2 6:2
M.B±k/P.Kachel - J.Kubieniec/M.Kubieniec 6:3 7:6(0)
1. D.Kachel/D.Kachel 6 punktów awans
2. M.B±k/P.Kachel 3 punkty awans
3. J.Kubieniec/M.Kubieniec 0 punktów
Grupa C
Jan Kachel/Piotr Grajny (4), Krzysztof Sanietrzyk/Kamil Kachel,
Kamil Ponikwia/Dominik Kachel
J.Kachel/P.Grajny - K.Sanietrzyk/K.Kachel 6:0 6:0
J.Kachel/P.Grajny - K.Ponikwia/D.Kachel 6:2 6:7(5) 6:7(3)
K.Sanietrzyk/K.Kachel - K.Ponikwia/D.Kachel 3:6 3:6
1. K.Ponikwia/D.Kachel 5 punktów awans
2. J.Kachel/P.Grajny 4 punkty awans
3. K.Sanietrzyk/K.Kachel 0 punktów
Grupa D
Szymon Chor±ży/Krystian Kubieniec (2), Paweł Urbanek/Michał Paj±k,
Marcin Sanietrzyk/Michał Chrz±szcz, Wojciech Chlipała/Daniel Bogdanik
S.Chor±ży/K.Kubieniec - P.Urbanek/M.Paj±k 6:0 6:1
M.Sanietrzyk/M.Chrz±szcz - W.Chlipała/D.Bogdanik 2:6 4:6
S.Chor±ży/K.Kubieniec - M.Sanietrzyk/M.Chrz±szcz 6:1 6:0
P.Urbanek/M.Paj±k - W.Chlipała/D.Bogdanik 0:6 4:6
S.Chor±ży/K.Kubieniec - W.Chlipała/D.Bogdanik 6:2 6:1
P.Urbanek/M.Paj±k - M.Sanietrzyk/M.Chrz±szcz 6:2 6:1
1. S.Chor±ży/K.Kubieniec 9 punktów awans
2. W.Chlipała/D.Bogdanik 6 punktów awans
3. P.Urbanek/M.Paj±k 3 punkty
4. M.Sanietrzyk/M.Chrz±szcz 0 punktów
TURNIEJ INDYWIDUALNY KOBIET
Katarzyna G±ska, Elżbieta Kachel, Joanna Kosman
TURNIEJ DEBLOWY PAR MIESZANYCH
Grupa A
Katarzyna G±ska/Łukasz G±ska (2), Joanna Kosman/Jacek Kosman,
Ewelina Juryta/Dawid Kachel
Grupa B
Marta Grajny/Mateusz Kachel (1), Elżbieta Kachel/Szymon Chor±ży,
Ola Jaszek/Dominik Kachel
OTWARTY TURNIEJ TOWARZYSKI
1/16 finału
1. Dominik Kachel - Dawid Kachel 6:1 6:3
2. Jacek Kosman - Daniel Bogdanik 1:6 1:6
3. Michał Kubieniec - Stanisław Wnętrzak 1:6 1:6
4. Piotr Kachel - Dominik Sala 5:7 3:6
5. Mateusz Małysiak - Michał Paj±k 6:3 6:4
6. Kamil Kachel - Filip Kossowski 3:6 3:6
7. Michał Chor±ży - Jakub Kubieniec 6:4 4:6 7:5
8. Maciej B±k - Jan Kachel 3:6 0:6
9. Przemysław Grajny - Krzysztof Sanietrzyk 6:1 6:4
10.Piotr Grajny - Tomasz Kachel 1:6 2:6
11. Mateusz Kachel - Paweł Urbanek 6:3 6:0
12. Grzegorz Bogdanik - Katarzyna G±ska 1:6 0:6
13. Ryszard Małysiak - Marcin Sanietrzyk 6:2 6:1
14. Wojciech Chlipała - Mariusz Gach 4:6 6:4 6:3
15. Łukasz G±ska - Piotr Kroczek 3:6 4:6
16. Kamil Ponikwia - Daniel Kachel 7:5 2:6 4:6
B-klasa » Wadowice I | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
dzisiaj: 409, wczoraj: 692
ogółem: 4 339 310
statystyki szczegółowe