VIII TURNIEJ TENISA ZIEMNEGO - zapraszamy do zgłoszeń!!!

• autor: choracy69, 2018-06-05 20:14

Rozpoczynamy zapisy do VIII Turnieju Tenisa Ziemnego o Puchar Wójta Gminy Stryszawa. Od 29 czerwca rozpoczynamy turnieje indywidualne kobiet  i mężczyzn, oraz turniej par mieszanych, które zostaną rozegrane jednocześnie w Lachowicach. Więcej w rozwinięciu.

W sezonie 2018 organizatorzy corocznych rozgrywek tenisa ziemnego o Puchar Wójta Gminy Stryszawa, czyli LKS Lachy Lachowice-Hucisko oraz Wójt Gminy Stryszawa, przygotowali następującą ofertę rozgrywek:

29.06.-15.07.2018r. TURNIEJE TENISA ZIEMNEGO o PUCHAR WÓJTA GMINY STRYSZAWA (turniej indywidualny mężczyzn i turniej indywidualny kobiet, oraz turniej par mieszanych) - rozgrywki na korcie asfaltowym w Lachowicach

Jeżeli turnieje w Lachowicach zostaną rozegrane zgodnie z terminem, to w drugiej połowie lipca zostanie rozegrany również towarzyski turniej tenisa ziemnego na korcie w Stryszawie.

Szczegółowe terminy:

26.06.2018r. (wtorek, do godz. 20:00) - termin zgłoszeń do turniejów w Lachowicach (turniej indywidualny mężczyzn, turniej indywidualny kobiet, turniej par mieszanych).

Najważniejsze informacje:

Organizacja: Klub Sportowy LKS „Lachy” Lachowice - Hucisko

Warunki uczestnictwa: Kategoria OPEN (bez ograniczeń wiekowych), uczestnictwo jest bezpłatne.

Nagrody dla najlepszych zawodników ufundowane przez Wójta Gminy Stryszawa
i LKS „Lachy” Lachowice-Hucisko (m.in. pamiątkowe medale, puchary, oraz nagrody rzeczowe)

Sposoby zgłoszenia:

- telefonicznie –605 612 177 (Szymon Chorąży)

- mailowo – co9w6simon@gmail.com

WAŻNE! Przy zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko, miejscowość zamieszkania i telefon kontaktowy (potrzebny do konsultacji terminów spotkań), oraz turniej, do której osoba zgłasza chęć udziału.

Wszystkie informacje dotyczące turnieju oraz wcześniejszych edycji są umieszczone na stronie internetowej LKS „Lachy” (lachy.futbolowo.pl). Terminarz rozgrywek będzie dopasowany do możliwości  czasowych zawodników (rozgrywki będą prowadzone głównie w piątki/soboty/niedziele). Regulamin oraz szczegóły rozgrywek poszczególnych turniejów zostaną podane tuż po zamknięciu zgłoszeń do danego etapu.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!