TRAMPKARZE WICEMISTRZEM II LIGI !!!

• autor: coach_mc, 2018-06-18 21:57

Świetny sezon zakończyli dzisiaj Trampkarze LKS Lachy. Podopieczni Michała Chorążego zostali wicemistrzem II Ligi przegrywając pierwsze miejsce o przysłowiowy "włos". Nasi zanotowali kapitalną rundę wiosenną w której wygrali wszystkie 9 meczy!!! Dzisiaj rozgromili Jastrzębiankę 9:2 (7 goli Szymona Skubla i 2 Mateusza Spyrki), co jednak nie wystarczyło do mistrzostwa. Zabrakło bardzo bardzo niewiele, gdyż zdobyliśmy tyle samo punktów co lider z Naroża 48 punktów, mieliśmy taki sam bilans bezpośrednich meczy (1:0, 0:1) i tylko gorszy bilans bramek. Ostatecznie Lachy kończą sezon na drugim miejscu z zaledwie dwoma porażkami w całym sezonie i 16 zwycięstwami! Bilansem bramek: 90 strzelonych i 15 straconych oraz królem strzelców całych rozgrywek (Szymon Skubel 46 goli)!!! BRAWO !!!

...