SENIORSKI FALSTART

• autor: coach_mc, 2018-08-20 19:17

Nie udała się inauguracja sezonu piłkarskiego 2018/2019 Seniorom LKS Lachy. Podopieczni Krzysztofa Chorążego przegrali w Lanckoronie z Koroną Skawinki 0:2. Nasi mogli przynajmniej zremisować, ale szkolne błędy w defensywie zaważyły o zerowym dorobku punktowym. Przez większość spotkania zielono-biało-czarni posiadali inicjatywę, ale nic z tego nie wynikało. Na usprawiedliwienie przemawia trochę fakt, że zabrakło wielu kluczowych zawodników (Banaś, Małysiak, Chorąży, Kubieniec, T. Kachel, Murzyn). Za tydzień kolejne trudne spotkanie na wyjeździe w Stroniach. Skład: Nowak- Cieślak, G. Bogdanik, M. Stachnik, Rzepka- Piecha, Do. Kachel, Ponikwia, Juryta, Sz. Stachnik- Da. Kachel oraz Wiktorowicz.

...

Korona SkawinkiLachy Lachowice-Hucisko