ROZGRYWKI FAZY GRUPOWEJ TURNIEJU TENISA ZIEMNEGO DEBLA MĘŻCZYZN i PAR MIESZANYCH
TURNIEJ DEBLOWY MĘŻCZYZN
GRUPA A
(A) Michał Kubieniec/Jakub Kubieniec - K. Sanietrzyk/W. Chlipała 6:3 6:2
(A) Kuba Świerkosz/Paweł Urbanek - Daniel Kachel/Marcin Chorąży 3:6 1:6
(A) K. Sanietrzyk/W. Chlipała - K. Świerkosz/P. Urbanek 6:4 6:0
(A) Daniel Kachel/Marcin Chorąży - K. Sanietrzyk/W. Chlipała 6:1 6:1
(A) Michał Kubieniec/Jakub Kubieniec - K. Świerkosz/P. Urbanek 6:1 6:2
(A) Michał Kubieniec/Jakub Kubieniec - Daniel Kachel/Marcin Chorąży 4:6 1:6
1. Daniel Kachel/Marcin Chorąży 9 punktów (awans do 1/2 finału)
2. Michał Kubieniec/Jakub Kubieniec 6 punktów (baraże)
3. Krzysztof Sanietrzyk/Wojciech Chlipała 3 punkty
4. Kuba Świerkosz/Paweł Urbanek 0 punktów
GRUPA B
(B) Ryszard Małysiak/Piotr Kroczek - Marcin Sanietrzyk/A. Drobnica 6:0 6:1
(B) Ryszard Małysiak/Piotr Kroczek - Dominik Kachel/K. Ponikwia 5:7 6:1 6:2
(B) Ryszard Małysiak/Piotr Kroczek - M. Kachel/T. Kachel 3:6 6:2 2:6
(B) M. Kachel/T. Kachel - A. Drobnica/M. Sanietrzyk 6:0 6:1
(B) Dominik Kachel/K. Ponikwia - A. Drobnica/M. Sanietrzyk 6:1 6:1
(B) M. Kachel/T. Kachel - Dominik Kachel/K. Ponikwia 7:5 6:4
1. Mateusz Kachel/Tomasz Kachel 8 punktów (awans do 1/2 finału)
2. Ryszard Małysiak/Piotr Kroczek 6 punktów (baraże)
3. Dominik Kachel/Kamil Ponikwia 4 punkty
4. Adrian Drobnica/Marcin Sanietrzyk 0 punktów
GRUPA C
(C) Szymon Chorąży/Krystian Kubieniec - Piotr Grajny/Jan Kachel 6:4 4:6 2:6
(C) Piotr Kachel/Maciej Bąk - Piotr Grajny/Jan Kachel 7:5 2:6 3:6
(C) Piotr Kachel/Maciej Bąk - Krystian Kubieniec/Sz. Chorąży 1:6 1:6
1. Piotr Grajny/Jan Kachel 4 punkty (awans do 1/2 finału)
2. Szymon Chorąży/Krystian Kubieniec 4 punkty (baraże)
3. Piotr Kachel/Maciej Bąk 1 punkt
FAZA BARAŻOWA
Michał Kubieniec/Jakub Kubieniec
Ryszard Małysiak/Piotr Kroczek
Szymon Chorąży/Krystian Kubieniec
R. Małysiak/P. Kroczek - S. Chorąży/K. Kubieniec 6:4 7:5
M. Kubieniec/J. Kubieniec oddali swoje mecze walkowerem
1/2 FINAŁU
Daniel Kachel/Marcin Chorąży - Mateusz Kachel/Tomasz Kachel 5:7 4:6
Piotr Grajny/Jan Kachel - Ryszard Małysiak/Piotr Kroczek 0:6 4:6
Mecz o 3. miejsce
Daniel Kachel/Marcin Chorąży - Piotr Grajny/Jan Kachel
FINAŁ
Mateusz Kachel/Tomasz Kachel - Ryszard Małysiak/Piotr Kroczek 1:6 6:2 6:2
TURNIEJ DEBLI MIESZANYCH
(miksty) K. Gąska/M. Małysiak - A. Głuszek/Mar. Chorąży 6:3 6:3
(miksty) A. Ducha/Piotr Grajny - K. Gąska/M. Małysiak 3:6 2:6
(miksty) A. Ducha/Piotr Grajny - A. Głuszek/Mar. Chorąży 6:0 6:0 (vo)
1. Katarzyna Gąska/Mateusz Małysiak 6 punktów
2. Anna Ducha/Piotr Grajny 3 punkty
3. Agnieszka Głuszek/Marcin Chorąży 0 punktów
...
B-klasa » Wadowice I | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
dzisiaj: 26, wczoraj: 692
ogółem: 4 338 927
statystyki szczegółowe